داستان شخصیت آکوما در بازی تیکن

داستان آکوما :


او یکی از حرفه ای های  هنرهای رزمی و کشتن استاد و برادرش بود .

آکوما و برادرش گوکن دانش آموزان گوتسسو بودند . گوتتسو یک هنر رزمی و  بی خطر را آموزش می داد ، که شامل ورزش هایی همچون  کاراته ، جودو و کمپو بوده است. او همچنین آموزش Shun Goku Satsu (به معنای واقعی کلمه Instant Hell Murder) ، یک تکنیک کشنده که اگرچه فوق العاده قدرتمند است ، کاربر را در معرض خطر قابل توجهی قرار می دهد.

هنگامی که برادران تحت آموزش Goutetsu پیشرفت می کردند ، در مورد ماهیت واقعی سبک مبارزات خود و مسیر تسلط بر آن اختلاف نظر ایجاد شد. گوکن ، قادر به پذیرش طبیعت خشن و Satsui no Hado از سبک جنگی خود ، Goutetsu را ترک کرد تا جوده خود را آغاز کند ، که گوتسسو با آن مخالفت نکرد. آكوما آموزه های گوتسسو را ادامه داد و نذر كرد كه از سبك جنگیدن همانطور كه ​​در نظر گرفته شده استفاده كند.

آكوما برای یادگیری شون گوكو ساتسو ، اصل Satsui no Hado را پذیرفت و مجبور شد از هرگونه شفقت و دلسوزی نسبت به سایر انسانها دست بكشد. علاوه بر این ، آکوما محدودیت های خود را بعنوان یک هنرپیشه رزمی فهمید و هدایت روشنگری گاتتسو را برای آموزش قدرت به دست آورد تا قدرت بیشتری کسب کند. با این حال ، به دلیل در آغوش گرفتن کامل Satsui no Hado ، وی یک شهوت را برای جنگ با مرگ ایجاد کرد ، برخلاف گوتتسو ، که قادر بود بدون تسلیم شدن در قسمت تاریک خود ، از Satsui no Hado استفاده کند.

نویسنده : logobaz

در تاریخ : 1399/4/27

دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .