معرفی بازی ماشینی Real Reacing 3 برای اندروید

مقدمه بازی

با سلام در این مقاله از وب سایت Totalgame.ir به نقد و بررسی بازی Real Reacing 3 به تخصصی ترین و بهترین شیوه ممکن خواهیم پرداخت . در ابتدا مقدماتی در مورد شرکت سازنده بازی را بیان خواهیم کرد که به شما در پیشرو بودن بازی Real Reacing 3  در مقابل سایر رقبا کمک خواهد . سازنده بازی Real Reacing  که دو نسخه قبلی تر از این بازی را ساخته است شرکت استرالیایی Firemonkeys می باشد که چیزی بالاتر از 1 سال را صرف این بازی اتومبیل رانی کرده است . اما امروز این شرکت از زیر مجموعه های بزرگترین شرکت بازی سازی جهان به نام EA یا Electorinc Arts می باشد که از پیشرو ترین سازندگان بازی سازی در جهان می باشد .

بازی Real Reacing 3 با حجم نزدیک به 2 گیگابایت از برترین بازی های کنسولی برای نسخه های IOS و آندروید می باشد . قابل توجه است که قبل از اینکه این بازی بر روی آندروید عرضه شود بر روی نسخه IOS  عرضه شده بود . این بازی از دقیق ترین شبیه سازی برای ساخت و طراحی ماشین های شرکت های مختلف استفاده کرده است . شبیه سازی ها آنقدر دقیق هستند که همان ماشین های لوکس از جمله لامبورگینی ، شرولت ، پورشه ، آئودی ، بی ام دابلیو را در آنها مشاهده خواهید کرد . چیزی بیشتر از 40 نوع ماشین مسابقه ای مختلف از شرکت های بزرگ اتومبیل سازی که همگی به طرزی دقیق و جلوه آمیز طراحی شده اند . چیزی بیشتر از 900 مرحله مختلف که شما را تا ماه ها سرگرم میکند و شما میتوانید همه این مراحل را در پیست های مسابقه ای در سرتاسر جهان از بهترین پیست ها به بازی کردن مشغول شوید .

برای بازی کردن با این نسخه از Real Reacing 3 باید گوشی قدرتمندی داشته باشید که حداقل 3 گیگابایت رم و مقداری زیادی در حدود 8 گیگ یا 12 گیگ فضای خالی ، چون در غیر اینصورت نمیتوایند بازی را به خوبی اجرا کنید .  موبایل شما منفجر خواهد شد ! طبعا فشار بر روی موبایل های ضعیف بسیار است پس از نصب آن بر روی هر نوع موبایل که مشخصات لازم را ندارد جدا خودداری کنید .

 

در زیر تریلری از این بازی را مشاهده کنید . تا مطمئا شوید که این بازی در چه حد و اندازه ای می باشد .

گیم پلی بازی

این بازی به شدت بازی خوبی است ، اما چون یک بازی از نوع مسابقه ای در درون پیست می باشد . برای شما مدتی تکرار خواهد بود آن هم از نظر فضا و نوع بازی اما از لحاظ بازی کردن و چالش ها هیچ چیزی کم ندارد اما اگر شما علاقه دارید در محیط های بیابانی یا بارانی یا محیط های مختلف مشغول به بازی کردن و مسابقه های هیجانی باشید به شما بازی Asphalt 8 Airbone را معرفی میکنم . بازی Real Reacing 3 از کنتزل ها به خوبی و با دقت لازم کار میکند . صدا های درون بازی از جلمه صدای زوزه اگزوز ماشن ها ، یا ویراژ دادن و رد شدن از ماشین های دیگر ، حس رقابت کردن در این بازی بی نظیر است .

گرافیک بازی

بازی Real Reacing 3 یک بازی کاملا 3 بعدی است و از لحاظ تجاری برای خود ماشین های خود رو سازی نیز تاثیر گذار می باشد . این بازی میتواند از لحاظ تجاری بر روی سود و ضرر کمپانی های اتومبیل سازی نیز اثر بگذارد . به هر حال این بازی از هر نظر واقعی طراحی شده است و همه چیز مانند مسابقات واقعی در پیست های واقعی صورت میپذیرد ، همچنین زوایه دوربین نیز قابل تغییر است و شما میتوانید از بغل ماشین  بالای آن ، یا از داخل ماشین آن را کنترل کنید و مشغول بازی شوید ، اما از داخل بازی کردن ترس و چالش بیشتری دارد .

 

صداگذاری بازی

صدا های بازی کاملا خوب و عالی هستند ، صدا های اگزوز و ترمز کشیدن ها و دود کشیدن لاستیک در بازی بسیاری عالی طراحی شده اند . نوع و کیفیت صدا ها جذاب مبتنی بر عکس و المعل و حتی ضربه خورد ماشین ها به یکدیگر نیز عوض میشود و شما را هیجان زده میکند . صدا های مختلف در بازی گنجانده شده اند ، از جمله زمانی که شما بازی را در مراحل مختلف تمام میکنید .

نویسنده : بازی خور

در تاریخ : 1399/4/27

دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .