معرفی بازی Endless Nightmare

معرفی بازی :

سلام میخوام یه بازی زیبا رو بهتون معرفی کنم. بازی کابوس بی پایان یک بازی فوق العاده زیبا و خوش ساخت هست و در ژانر ترسناک هست این بازی که از دسته عناوین آرکید هست ولی بر خلاف بقیه بازی های آرکید یه بازی خیلی ترسناک و وحشت ناک هست. سازنده این بازی استودیوی هنگ کنگ بوده به اسم 707Interactive هست که سازنده همچین بازی هایی معرفی شده.

 

ماجرای بازی :

ماجرای راز و رمز دار این بازی غم انگیز و ترسناک و پیچیده خیلی جالب هست. در این بازی شما شخصیتی به اسم James هستین. شما یه افسر پلیس در بازی هستین و یک همسر مهربان و پدر دلسوز برای خانواده خودتون هستین که روز تولد دخترتون وقتی به خونه بر میگردین با یه صحنه وحشتناک و دلخراش مواجه میشین که همسر و دختر شما به طرز وحشتناکی به قتل رسیده اند و همه جای خونه خون آلوده. جیمز یعنی شخصیتی که شما باهاش بازی میکنید با این که شوکه شده بود و باورش نمیشد سریع شروع به گشتن خونه برای پیدا کردن قاتل یا یه سر نخی ولی کم کم متوجه میشه که اوضاع خیلی پیچیده تر از یه قتل ساده هست.

یه سری ماجرا ها و حقایق ترسناکی توسط جیمز پیدا میشه که منجر به یه سری کابوس بی پایان براش میشه. توی بازی Endless Nightmare شما باید توی نقش افسر پلیس جیمز این اتفاقات رو پیگیری کنین و با تمرکز و پیگیری کردن سعی کنین قاتل رو پیدا کنین و اونو بکشین.

اما شما توی بازی یعنی جیمز متوجه میشه که اتفاقات خیلی ترسناکی داره میوفته که اصلا انسان توش دست نداره و خانوادش هم به دست انسان کشته نشدن بلکه توسط یه نیروی اهریمنی و شیطانی این جنایت شکل گرفته و حالا این روح شیطانی که قاتل همسر و فرزند جیمز بوده متوجه حضور شما میشه و برای کشتن شما شروع به گشتن نقطه به نقطه این خونه میکنه و جیمز هم بعضی موقات متوجه حضور این روح توی خونه میشه ولی تمام این اتفاقات یه تاثیر منفی روی این حادثه پیش آورده که یا کابوسی بی پایان هست یا در حال اتفاق افتادن توی دنیای واقعی هست که یه نفر به شکل ترسناکی به خونه جیمز رفته و این جنایت رو انجام داده ولی هرچیزی که هست شما باید سعی کنید از دستش فرار کنین چون به راحتی نمیتونین پیداش کنین و اون ممکنه بهتون آسیب بزنه.

 

شروع بازی :

کنترل کردن شخصیت اصلی این بازی از جایی شروع میشه که جیمز دوباره موقع خواب یه کابوس وحشتناک میبینه و بیدار میشه و شما باید اینجا خودتون جیمز رو توی بازی کنترل کنین چون دیگه قسمت داستان بازی تمام شده و بقیه ادامه داستان با شماست. شما باید توی این بازی دنبال گشتن سرنخ هایی باشید تا بتونید حقایق رو کشف کنین و بعد از کشف حقایق این مکان نفرین شده رو ترک کنین.

ولی آیا این روح بهتون اجازه میده؟ توی این بازی شما میتونید با کنترل های مجازی بازی تو کاملا مشاده کنین و این روح ترسناک خبیث به شکل یه دختر جوان چاقو به دست به سمت شما حمله میکنه و شما برای این که زنده بمانید و اجازه ندین شما رو بکشه دوتا راه دارین یا این که در نقطه های مختلفی قایم بشین مثل کمد یا زیر تخت یا هر جای دیگه ای که قابل دید نباشین یا سلاح پیدا کنین و به این روح حمله کنین

این دوتا راه بهترین راه مقابله با این روح هست ولی خوب این روح کشته نمیشه حتی اگه شما اونو بزنید و او به زمین بیوفته دوباره بعد از مدتی زنده میشه و به دنبال شما میاد. خلاصه این بازی ادامه پیدا میکنه تا جایی که شما رمز رو راز هایی دربارش پیدا میکنین که اونو نابود میکنین و دیگه اثری ازش نمیمونه.

 

گرافیک بازی :

از ویژگی های خوب این بازی گرافیک بالا و محیطی کاملا واقعی هست که خیلی عالی و قشنگ طراحی شده. این بازی طرفدار های زیادی داره و محبوبیت خوبی داشته. این بازی رو از دست ندین امیدوارم از بازی کردن این بازی لذت ببرید.

نویسنده : amir1382

در تاریخ : 1399/4/31

دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .