معرفی بازی Real Boxing 2 برای اندروید

با سلام خدمت همه ی دنبال کنندگان وب سایت Totalgame.ir در این مقاله به معرفی ، نقد و بررسی بازی Real Boxing 2 میپردازیم . یکی از بهترین بازی های بوکس که با حجم کم و کیفیت خیره کنند برای سیستم عامل آندروید طراحی و توسعه داده شده است . این بازی با گرافیک خیره کننده 3 بعدی و کیفیت HD به خاطر محبوبیت بیشتر بازی بوکس طراحی شده است و از جمله بهترین بازی های بوکس به شمار می رود . شما در این بازی حریفانی را برای خود انتخاب میکنید که باید با هر یک از آنها مبارزه کنید و با مشت های کوبنده خود آنها را یکی پس از دیگری ناک اوت کنید . جلوه های تصویری در بازی به خوبی رعایت شده است . مشت زدن به صورت حریف ، ضربه زدن ها ، همگی در این بازی عالی هستند .

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

توجه : این بازی به اینترنت نیاز دارد.

 

در این بازی شما قابلیت های زیادی ار جمله عوض کردن چهره بوکسور ها خود را دارید : عوض کردن ریش و سبیل ، بزرگ و کوچک کردن بدن ، تغییر حالت مو و .....

شما میتوانید چندیدین شخصیت ورزشی را در این بازی انتخاب کنید و با آنها به بازی کردن بپردازید . هر شخصیت در ورود به رینگ برای خود یک تم و سبک ورود دارد که از خود نمایشی برای رقیب و تماشاگران نشان میدهد.

 

ویژگی ها بازی :

مبازه به صورت چند نفره با دیگر کاربران سراسر جهان از طریق اینترنت

امکان انتخاب سبک بوکس برای شما

قابلیت ارتقا دادن لباس ها و دستکش

انتخاب آیتم های متفاوت از بین بسیاری آیتم

طراحی قدرتمند و گیرا با موتور بازی سازی Unreal Engine 4

داستان :

بیشترین الگوی داستانی این بازی بر اساس شخصیت راکی بالبوآ در فیلم راکی برگرفته شده است . البته که از بسیاری بازی های بوکس دیگر نیز الگو برداری شده . بیشتر بازی در محوطه های رینگ و قسمت های تمرین و آموزش بوکسور ها میگذارد .

 

گرافیک :

این بازی با حجم کمتر از 500 مگابایت خود با گرافیک 3 بعدی عرضه شده است . که واقعا با این حجم کم بیشتر نیاز های شما از یک بوکس حرفه ای و سبُک را برآورده خواهد ساخت.بازی بیشتر از لحاظ نورپردازی چندان خوب عمل نکرده است و در برخی از صحنه ها همه چیز تاریک به نظر میرسد و شخصیت ها بازی به خوبی دیده نمیشوند . اما شخصیت ها از لحاظ حرکت و توانایی های تحرکی به نسبت خوب هستند. اما هنوز باید بر روی آنها کار شود تا بتوانند از شبیه سازی دقیق تری بهره ببرند . وقتی که بوکسور ها شروع به مشت زدن میکنند.حالت ضرب خوردن به صورت و بدن قابل مشاهده است . که این بازی آن را تبدیل به یک استثنا کرده است . از هر لحاظ این بازی به خودی خود یک بازی خیلی خوب است . نمیتوان آن را یک شاهکار استثنایی دید چون بیشتر بازی های ورزشی شبیه سازی خوبی دارند .

گیم پلی :

بازی از لحاظ ضربات مشت زدن ورزشکارن ، و سبک ورزشی بودن عالی به نظر میرسد . اما شما را خسته خواهد کرد . بعد از مدتی این بازی دیگر جوابگو نخواهد بود ، و نیاز به شخصیت های بیشتر و افزایش قابلیت شخصیت ها می باشد . و این طور که مشخص است باید بعد از مدتی دیگر بازی کردن را کنار بگذارید .

موسیقی :

هیجانی که در این بازی از موسیقی آن به گوش شما میرسد ، هیجان خوب و قابل انعطافی است که باید به آن توجه داشت .

نویسنده : بازی خور

در تاریخ : 1399/4/28

دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .