نقد و بررسی بازی Ninja warrior برای اندروید

معرفی کلی 

سلام خدمت همه ی بازدیدکنندگان وب سایت توتال گیم . در این مقاله به نقد و بررسی یک بازی نینجایی مپردازیم. بازی Ninja warrior: legend of adventure games یک بازی رزمی و نینجایی محصول شرکت TOH Games از است که در سبک بازی های رزمی و ماجراجویی ساخته شده است . از بهترین بازی های سبک و قابل اجرا بر روی دستگاه مختلف که شما را میتواند تا ساعت ها سرگرم نگه دارد .

نام بازی : Ninja warrior: legend of adventure games

سبک بازی : رزمیاَکشنماجراجوییورزشی

حجم بازی : 40 مگابایت

شرکت سازنده : TOH Games

سیستم عامل مورد نیاز :  اندروید

دسترسی به اینترنت : خیر

نیاز به دیتا : خیر

 

نقد و بررسی 

 این بازی از لحاظ ساختاری بازی خوب و قدرتمندی به نظر میرسد و یکی از مهم ترین بازی های عرضه شده برای سیستم عامل اندروید می باشد که از برترین بازی های موجود در بین گیمر ها در سبک بازی های رزمی و اکشن می باشد . بازی از جمله بازی های است که شما را در قلب تاریکی به جنگ با شرارت ها میفرستد و شما میتوانید که آنها را به خوبی بازی کنید. و تا جای ممکن به خوبی خود را مسلط به آن بدانید .

 

تجزیه و تحلیل 

بازی از لحاظ گرافیکی و سطح عملکرد خوب به نظر می رسد و بیشتر بازی های که با حجم نزدیک به 40 مگابایت ساخته میشوند بازی های ضعیفی و کم محتوایی هستند . ولی در برخی موارد نیز بازی های اینچنینی نیز برای شما پیدا خواهد شد که بتوانید از آن استفاده لازم را ببرید . و این به خودی خود میتواند به شما در این امر کمک و یاری برساند .

داستان بازی 

داستان بازی از یک نینجا شروع میشود که میخواهد عده ای را که گروگان گرفته شده اند در ژاپن نجات بدهد . از همین رو برای مبارزه و جنگ با دشمنانش آماده میشود .

گیم پلی 

بازی از لحاظ گیم پلی و نوع بازی کردن زیاد به چشم نمی آید و شاید در زمان های بعدی کمی حوصله شما را سر ببرد و لی در حال این بازی یکی از بهترین بازی ها از نظر گیم گلی و روان بودن به حساب می آید .  شما در مراحل مختلف شخصیت های متفاوتی هستید و باید تلاش کنید تا از موانع بسیار سخت در این بازی عبور کنید و خود را به آخرین قسمت برسانید .

گرافیک 

این بازی یک بازی تقریبا 2 بعدی است و نمیتوان آن را برترین بازی برای آندروید دانست ولی در هر صورت از لحاظ گرافیکی یکی از بازی های است که میتوان با آن تکیه داد و دل خود را خوش نگه داشت برای بازی کردن . بازی در شرایط و محیطی تاریک به جلو می رود که پر از نینجاهای قاتل و تاریک است . همچنین شما در این بازی با یک عنکبوت خیلی بزرگ و پیر باید مبارزه کنید . که یکی از سخت ترین کاراکتر های این بازی است .

نور پردازی 

بازی از نظر نورپردازی ، به ویژه جلوه های تصویری به خوبی عمل کرده است . اما تکنیک های رنگبندی در این بازی به ویژه زمانی که در تاریکی ها هستند به خوبی دیده نمیشود .

موسیقی 

در پس زمینه بازی از موسقی دلنیشن و اصیلی بهره برده که حس ماجراجویی و اکشن این بازی رو بسیار بالاتر میبره.

 

امتیازات :

گیم پلی : 7.4

گرافیک : 8.7

داستان : 6.7

موسیقی : 7.1

نویسنده : بازی خور

در تاریخ : 1399/4/28

دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .