گرفتن گیفت کارت استیم رایگان تضمینی | آموزش تصویری

گرفتن گیفت کارت استیم اونم به صورت رایگان ؟! اره چرا که نه ! فیلم نگاه کن ، بازی کن و گیفت کارت رایگان ببر . در اینجا ما به بررسی 3 سایت برای دریافت گیفت کارت استیم رایگان میپردازیم . پس با ما همراه باشید .

روش گرفتن گیفت کارت استیم رایگان 

روش گرفتن گیفت کارت استیم رایگان به این صورت است که شما در سایت هایی عضو میشوید و شروع به دیدن تبلیغات ، فیلم و یا دانلود برنامه میکنید و یا حتی بازی میکنید . بعد از تمام شدن کار ، به ازای هر فعالیت وبسایت مرجع به شما امتیاز میدهد . شما باید با جمع کردن امتیاز و رفتن به صفحه دریافت گیفت کارت ، گیفت کارت استیم خودتون رو به صورت رایگان بگیرید !

در ادامه بیشتر با این روش آشنا خواهیم شد : 

 

3 سایت برای دریافت گیفت کارت رایگان استیم 

  • سایت pointsprizes برای گرفتن گیفت کارت رایگان (استیم ، آمازون ، گوگل ، ایتونز و ...)
  • سایت csgopoints برای گرفتن بی دردسر گیفت کارت استیم رایگان (فروشگاه اسکین CS:GO برای خرید و ...)
  • سایت idle-empire برای بازی کردن و گرفتن گیفت کارت رایگان استیم (بازی میکنی و گیفت کارت هدیه میگیری !)

 

گرفتن گیفت کارت استیم رایگان از طریق سایت Pointsprizes

برای گرفتن گیفت کارت رایگان استیم ابتدا توی سایت pointsprizes ایمیل خودمون رو وارد میکنیم و بعد ثبت نام میکنیم . بعد از ثبت نام وارد صفحه داشبورد میشویم . در این صفحه تمامی اطلاعات مربوط امتیاز ها ، کاربرانی که از طریق ما به این سایت ارجاع داده شدند ، لیست فعالیت های انجام شده در سایت ، میزان امتیاز فعلی و امتیاز های مصرف شده رو میتونیم ببینیم :

در این سایت ما میتونیم به 3 روش امتیاز کسب کنیم :

1 . دانلود برنامه و انجام دادن ماموریت ها 

در این روش برای گرفتن استیم والت رایگان ، شما باید به صفحه Earn points یا کسب امتیاز بروید و از ماموریت های قابل مشاهده یکی را انتخاب کنید و انجام دهید . بعد از انجام دادن این ماموریت ها ، امتیاز آن به داشبورد ناحیه کاربری شما افزوده خواهد شد . 

توجه : به هیچ وجه از قند شکن استفاده نکنید ! شاید برای شما ماموریت های بیشتری بیاورد ، اما در آخر کار که شما میخواهید گیفت کارت استیم خود را دریافت کنید ، شما بن خواهید شد و امتیاز ها از شما سلب میگردد . پس توجه کنید هیچ موقع از قند شکن استفاده نکنید .

 

2 . استفاده از کوپن ها 

روش دیگر برای کسب امتیاز برای گرفتن گیفت کارت رایگان استیم ، استفاده از کوپن ها است . برای استفاده و دریافت امتیاز از طریف کوپن ها ، به منوی سایت بروید و روی "Use Coupons" کلیک کنید . به صفحه ای مانند شکل زیر ارجاع داده میشوید . در این صفحه روی Redeem Coupons میزنیم و کوپن مربوطه را وارد میکنیم (لیست تمامی کوپن ها) . 

در این صورت شما با وارد کردن این کوپن ها و رمز ها به راحتی میتوانید تا سقف 1500 امتیاز جمع کنید ! 

 

3 . دعوت کاربران به سایت از طریق لینک

روش دیگری که شما میتوانید با آن امتیاز کسب کنید و صاحب گیفت کارت رایگان استیم خود شوید ، دعوت کاربران و دوستان خود به سایت Pointsprizes است . در این روش شما با فرستادن لینک صفحه خود در سایت Pointsprizes به کاربران دیگر و معرفی آنها ، امتیاز دریافت میکنید . علاوه بر این به ازای هر فعالیت کاربر در سایت 10% از امتیازی که او در سایت میگیرد نیز به شما هم میرسید ! 

برای دریافت لینک خود و اشتراک گذاری آن در صفحات مجازی میتوانید از منوی سایت روی "Refferal Links " کلیک کنید .

 

گرفتن گیفت کارت رایگان استیم از سایت Csgopoints

اگر علاقه مند به دریافت استیم والت رایگان استیم از طریق انجام نظرسنجی و دانلود برنامه هستید ، Csgopoints بهترین گزینه برای شماست ! این سایت مشابه سایت قبلی است و شما با استفاده از ماموریت های مشخص و دانلود برنامه میتوانید سکه جمع کنید . تنها تفاوت این سایت با سایت Pointsprizes در خرید اسکین به صورت جداگانه است . شما میتوانید با سکه های خود در فروشگاه Csgopoints اسکین های CS:GO خریداری کنید . 

برای بدست آوردن سکه در این سایت شما 3 روش پیش رو دارید : 

 

1 . دانلود برنامه ، تماشای فیلم ، شرکت در نظر سنجی ها

در این روش شما با دانلود برنامه و بازی و تماشای فیلم سکه گرفته و میتوانید اسکین ، گیفت کارت و حتی بیت کوین دریافت کنید ! برای وارد شدن به صفحه کسب سکه در Csgopoints از منوی سایت روی گزینه "Earn Points" کلیک کنید تا به این صفحه ارجاع داده شوید :

پس از وارد شدن به این صفحه میتوانید به هر شکل که دوست دارید سکه جمع کنید و بعد آنها را به گیفت کارت استیم تبدیل کنید .

 

2 . شرکت در Give A Way

در روش شما با شرکت در قرعه کشی به صورت رایگان شانس این را خواهید داشت تا یک اسکین گران قیمت را به تار