نقد و بررسی بازی Battlefield 2

معرفی بازی Battlefield 2

بازی های اکشن یا جنگی منطقه ای همیشه مورد قبول افراد علاقه مند به این سبک از بازی ها بوده، دربین بازی های اکشن و جنگی بازی به اسم Battlefield 2یکی دیگر از بازی های زیبای اکشن است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و گیم پلی بسیار خوبی دارد. بازی Battlefield خود را یک رقیب برای Coll of Duty معرفی کرد اما هیچوقت قادر به رقابت با بازی های Coll of Duty نبود. اما این بازی برای افرادی که علاقه مند به سبک بازی های جنگی هستند بسیار زیبا و مناسب است و شباهت های خاصی به بازی کال اف دیوتی دارد. بازی Battlefield 2 نمرات و امتیازات خیلی خوبی در زمینه خودش کسب کرده و میان هوادار های خود خیلی محبوب است.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

 

بازی Battlefield 2

 

در این بازی ما شاهد جنگ های مدرن و سختی هستیم که با امکانات بسیار زیادی مثل ماشین، موتور، هلیکوپتر،تانک،قایق،انواع سلاح های مختلف... باید در جنگ ها حضور داشته باشیم و قابلیت های خوب این بازی به ما امکان داده تا کمبود تجهیزاتی در جنگ نداشته باشیم. شما در این بازی میتوانید به راحتی تانک ها و هلیکوپتر ها یا ماشین ها را کنترل کنید و در زمان دلخواه و مناسب خود سوار آنها شوید. در بازی تمامی سلاح ها سلاح هایی واقعی است که شبیه سازی و طراحی بسیار پرکیفیتی داشته و هیچ تخیلاتی در این بازی به کار برده نشده است. بازی دارای ماموریت ها بسیار سخت و پیچیده ای است اما سرگرم کننده و زیباست و نمیشه به سادگی از بازی کردن این بازی تا آخرین مرحله چشم پوشی کرد.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare 3

 

داستان بازی Battlefield 2

 

بازی Battlefield 2

 

این بازی از سال 1994 آغاز می‌شود زمانی که ژاپن مورد حمله آمریکا قرار گرفته می‌شود، در مرحله اول شما در تاریکی شب با چند قایق به سمت اردوگاه دشمن در حال حرکت هستید اما در بین راه دشمن متوجه حضور شما می‌شود و با شما حمله می‌کند و شما از مجبور میشوید که از دریا به خشکی بروید و اینجاست که کنترل کامل کاراکتر را به دست میگیرید و یک درگیری میان شما و دشمن رخ می‌دهد، شما ماموریت خود را انجام می‌دهید به سمت دریا می‌روید و توسط یک قایق از منطقه جنگ دور میشوید، بعد از گذشتن چند ثانیه نوری عظیم همه جا را فرا میگیرد که این نور نور انفجار بمب اتمی آمریکا در ژاپن است. نماد حمله اتمی آمریکا به هیروشیما ژاپن بازسازی خوب و باکیفیتی در بازی داشته است. در ادامه وقتی که توسط حمله اتمی آمریکا به ژاپن همه چیز نابود می‌شود بازی از سال 1994 یک پرش به زمان مدرن تر می‌زند و اینجا گروهی به نام bad Company در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما وارد جنگ های حرفه ای و مدرن در زمان امروزی میشوید.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی Call Of Duty Advanced Warfare

 

ویژگی های بازی Battlefield 2

 • گیم پلی روان و بسیار عالی. 
 • صدا گذاری حرفه ای و پرکیفیت مطابق با لحظات بازی. 
 • کیفیت بسیار بالا. 
 • دارا بودن ماشین های جنگی، هلیکوپتر، تانک، موتور، قایق، و انواع سلاح های جنگی مدرن زمان خود. 
 • بازی دارای سه درجه آسان متوسط و سخت میباشد. 
 • بازی حالت چند نفره و آنلاین دارد که می‌شود. 
 • طراحی زمینه های جنگی و مناطق مختلف ماننده ساختمان ها کوه ها و سایر مکان های مختلف و تجهیزات در بازی کیفیت بالایی دارد. 
 • نقاط و ماموریت های هیجانی بسیار زیادی در بازی وجود دارد.
 • نارنجک، دودزا، انواع آر پی جی ها و بمب ها در بازی وجود دارد.
 • بازی دارای نورپردازی بسیار قوی است.
 • سایر سلاح های اسنایپر یا تک تیر انداز و همچنین مین های انفجاری در بازی وجود دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :

پردازنده : Core 2 Duo 2.0 GHz

رم مورد نیاز :   2 GB

گرافیک مورد نیاز : حداقل 2 GB

فضای مورد نیاز  : حداقل 15 گیگ فضای خالی هارد دیسک 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : بررسی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .