نقد و بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

معرفی بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

بازی Call Of Duty Modern Warfare 2 یکی از بهترین بازی های اکشن و جنگی زیبا است که طرفداران بسیار زیادی دارد. همانند دیگر نسخه های بسیار عالی بازی کال اف دیوتی این نسخه هم توانسته در میان نسخه های دیگر بازی کال اف دیوتی جایگاه خاصی را پیدا کند و مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب کند.بازی های کال اف دیوتی همیشه جالب بوده و فضای حقیقی یک جنگ را به بازیکنان خود نشان داده است. بازی دارای ماموریت های خاصی است که شبیه سازی شده با صحنه های واقعی است. 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بازی ایرانی یگان ویژه برای اندروید

 

بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

 

داستان بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

بازی در سال 2009 ساخته شده است در پایان این بازی فردی به نام Imran Zakhaev کشته می‌شود و که این فرد با عقاید ناسیونالیستی سعی بر بازگشت به دوران طلایی شوروی سابق را می‌کند، و یکی از معاونین زاخایف به نام ولادیمیر ماکاروف اقدام به جنگ تروریستی با سراسر کشوری های اروپایی کرده است.

شما نقش یک نیروی ویژه در ارتش ایالات متحده را دارید که باید ماموریت های خطرناک و سختی را پشت سر بگذارید. سازمان های مختلفی مانده اطلاعات مرکزی آمریکا (cia) و نیروی هوایی و سایر نیروهای دیگه در این بازی نقش دارند. فرمانده شما کاپیتان پرایس است که در بازی باید به دستور او عملیات هایی انجام دهید. ماننده نفوذ و حمله به نیروهای دشمن، انهدام سیستم یا سایت های موشکی روسیه و به دست آوردن اطلاعات مهم و کشتن رهبران تروریستی که زنده ماندن آنها تهدید آمیز برای خاورمیانه است. در این بازی یک جنگ بزرگ میان آمریکا و روسیه رخ میدهد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: جدیدترین بازی های اندروید 2021

 

داستان بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

 

و شما در این جنگ باید تمامی توان خود را برای انجام ماموریت های مختلف به کار بگیرید و تلاش برای پیروزی کنید. داستان این بازی به صورتی کاملا سینمایی و اکشن با شوک های ناگهانی طراحی و ساخته شده است. جنگ و ماموریت های شما در این بازی در چند کشور مختلف از جمله روسیه و مکان های مختلف دیگر است و در هر مرحله از بازی شما به دنبال هدف خاص و ماموریت خاصی هستید و هیچ یک از ماموریت های این بازی شباهتی به هم ندارد و کاملا متنوع و زیبا و پر کیفیت طراحی و ساخته شده است.

در این بازی از زمین و هوا و صحرا و دریا در هر محیطی ماموریت هایی وجود دارد که شما باید انجام دهید و متنوع بودن این ماموریت ها باعث می‌شود که شما رفته رفته به این بازی علاقه بیشتری پیدا کنید. گیمر های زیادی هستند که این بازی را به پایان رسوندن اما به دلیل علاقه بیش از حد و زیبا بودن این بازی چندین بار این بازی را تا مرحله آخر به پایان رسوندند. در بازی پیروز اول و آخر جنگ ها ایالات متحده است. 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بازی Call Of Duty Mobile

 

مشخصات بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

باگ های این بازی بسیار کم و تا حد امکان کاهش یافته است و شما در طول این بازی به میزارن شاید یک درصد باگی را مشاهده کنید. در این بازی یک Waypoint وجود دارد که شما را راهنمایی می‌کند که به کدام طرف بروید و دنبال چه کسی راهی شوید. به دلیل گسترده بودن و بزرگ بودن فضای بازی همچین قابلیتی به شما کمک می‌کند تا یاران و منطقه جنگی را گم نکنید. در بازی اسلحه های بسیار زیادی وجود دارد، انواع سلاح های انفرادی جنگی مدرن در بازی موجود است و شما میتوانید با استفاده از این سلاح های قوی و مدرن حس واقعی بودن آن را در بازی تجربه کنید.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare 3

 

بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

 

  • بازی این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید از تمامی اسلحه های موجود استفاده کنید.
  • این بازی صداگذاری بسیار قوی و سطح بالایی دارد که اگر سیستم صوتی مناسب و خوبی داشته باشید میتوانید خود را در میدان جنگ تصور کنید.
  •  صدا گذاری این بازی بدون هیچ مشکل و باگی تنظیم شده است. صدای تمامی اسلحه ها صدای واقعی آن اسلحه ها هست که در بازی قرار داده شده است. موسیقی های زیبا و متنوع در قسمت های مختلف بازی پخش می‌شود.
  •  
  • بازی Call Of Duty Modern Warfare 2 اولین بار برای PC و بعد ps4 و ایکس باکس ارائه شده است. 
  •  
  • بازی بخش آنلاین و چند نفره دارد.
  •  
  • گرافیک بازی بسیار بالا و خوب میباشد.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بازی ماشینی کم حجم اندروید

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

گرافیک مورد نیاز : حداقل 2 گیگ

رم مورد نیاز : حداقل 2 گیگ

سی پی یو مورد نیاز : Cpu Pentium 3.2

فضای مورد نیاز برای نصب بازی : 12گیگ فضای آزاد برای نصب بازی

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : بررسی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .