نقد و بررسی بازی Mafia II

معرفی بازی Mafia II

بازی Mafia II یکی از بازی زیبا و پرطرفدار است و اثری نیست که از بازی کردن آن پشیمان شویم یا خوشمان نیاید. این بازی محبوبیت بسیار بالایی در زمان خودش داشته و هنوز هم علاقه مندان به این بازی بین گیمر ها زیاد پیدا می‌شود و کمتر گیمری پیدا می‌شود که این بازی خوب و زیبا رو نشناسد. این بازی فوق العاده روایتی گانگستری با محوریت تامی آنجلو را تقدیم به بازیکنان کرده است، در این بازی مراحل بسیار زیبا و متنوع و جذاب و سخت وجود دارد که شما را پای کامپیوتر خود میخکوب می‌کند و از بازی کردن آن دست نمی‌کشید.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید : جدیدترین بازی های اندروید 2021

این بازی در حال حاضر سه نسخه دارد، بعد از نسخه 1 نسخه دوم این بازی یعنی Mafia II که راجبش صحبت میکنیم در سال 2010 ساخته شد و طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. این بازی یکی از بازی هایی است که در آن کمترین میزان باگ را دارد. همچنین کیفیت بالایی دارد.  آخرین نسخه این بازی Mafia III است که در سال 2016 ساخته شده و برای PS4 و PC ارائه شده است. 

 

داستان بازی Mafia II

بازی مافیا 2 ، داستان بسیار زیبا و خاطره انگیزی دارد. این بازی داستانی روان و زیبا دارد که شامل انسان و محیط این بازی است. شخصیت شما در بازی ویتو اسکالتا است که در سیسیل ایتالیا به دنیا آمده است، این شهر زادگاه وحشتناک ترین باند های مافیایی است. پدر او از زندگی ساده و سخت خود در سیسیل خسته می‌شود. و همراه با خانواده خود به آمریکا می‌رود. درحالی که اروپا درگیر جنگ جهانی دوم است آمریکا به شدت روز به روز در حال پیشرفت بوده است.

 

داستان بازی مافیا 2

 

در داستان بازی مافیا 2 ، لحظه مهاجرت ویتو اسکالتا و خانواده اش را از ایتالیا به آمریکا نشان می‌دهد. ویتو اسکالتا در آمریکا به مدرسه زبان فرستاده می‌شود تا بتواند زبان انگلیسی را یاد بگیرد و ویتو با فردی به نام جو دوست می‌شود. ویتو و جو هردو از بچگی با هم بزرگ می‌شوند. ویتو و جو هردو در زمانی که بزرگ می‌شوند به سمت کار های خلاف و دزدی می‌روند تا این که در یکی از سرقت های خود در طلافروشی شب مامور های گشتی اونها رو میبینن، جو و ویتو که متوجه شدند مأمورا آنها را دیدن شروع به فرار کردن می‌کنند تا این که جلوی آنها در یک کوچه در آهنی هست که جو زودتر از ویتو از آن بالا می‌رود و ویتو هنگامی که می‌خواهد از آن در بالا برود رد شود پلیس ها اونو میگیرن و تنها فقط جو تونسته فرار کنه.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: ماشین بازی کم حجم اندروید

ویتو سالهایی را در زندان می‌گذراند و بعد به دلیل این که زمان جنگ جهانی دوم بوده و کمبود نیرو وجود داشته آمریکا تصمیم میگرد زندانی ها را به عنوان سرباز آموزش دهد و به جنگ بفرستند تا از میزان جرم آنها کم شود در صورت جنگیدن برای کشور.در اولین مرحله بازی شما در حال جنگ با دشمن هستین و توی یک منطقه جنگی قرار دارید و به پیشروی خود در نابودی دشمن ادامه میدهید تا این که توسط یک بمب ساختمانی که شما و حتی نیروهای دشمن تر آن هستند منفجر می‌شود

 

داستان بازی مافیا 2

 

ویتو و تعدادی از نفراتش زخمی می‌شوند و بعد به کمک نیروهای پشتیبانی نجات و به آمریکا منتقل می‌شوند برای درمان و مدتی به ویتو مرخصی داده می‌شود تا خوب شود و بعد دوباره به جنگ منتقل شود

ویتو در زمان مرخصی خود با جو قرار می‌گذارد و اما جو دیگر یک دزد و سارق نیست او عضو یکی از باند های مافیایی شده است و به جو پیشنهاد می‌دهد که می‌تواند یک نسخه پزشکی جعل کند تا نشان دهد آسیب دیدگی ویتو در جنگ خیلی جدی بوده و دیگر قادر به جنگیدن نیست، ویتو درخواست جو را قبول می‌کند نسخه پزشکی آماده می‌شود و بعد از اتمام این موضوع ویتو دیگر نیازی نیست به جنگ بره و از جنگ معاف میشه و بعد جو به ویتو پیشنهاد کار در یکی از باند های مافیایی را می‌دهد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بازی ایرانی یگان ویژه

ویتو بعد از فکر کردن راجب به پیشنهاد جو قبول می‌کند و وارد یکی از باند های مافیایی می‌شود و از اینجا ماموریت های مختلف بازی شروع می‌شود که بسیار ماموریت های مافیایی زیبایی دارد و از این ماموریت ها می‌شود به درگیری با گروه های مافیایی دیگر یا توافق با بقیه گروه های مافیایی یا کشتن اعضای خیانت کار و ماموریت هایی که بسیار زیبا هستند و هرکدام در محیطی بسیار عالی و جالب طراحی شده است و هرچقدر که شما بیشتر این بازی را ادامه می‌دهید به آن وابسته تر میشوید.

 

داستان بازی مافیا 2

 

و این که بازی در دو زمان ایفای نقش داشته است زمانی که کشور درحال جنگ جهانی دوم است و زمانی که جو در طی انجام ماموریت های خطرناک مافیایی خود با توسط پلیس شناسایی و دستگیر میشه و شما باید مدتی را در زندان سپری کنید و بعد با گروه های مختلف دیگری در زندان آشنا میشوید و درگیری های بیشتری دارید و بعد چند سال شما آزاد میشوید و می‌بینید کشور بسیار تغییر کرده است از ماشین و آدم ها تا خونه ها و اسلحه ها همه چیز جدید تر شده در زمان خودش و شما در طی بازی کردن این بازی با چیز های شگفت انگیز و مختلفی رو به رو میشوید.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی فرار از زندان

 

قابلیت های بازی Mafia II

 • داشتن انواع اسلحه های زمان خود
 • خرید لباس
 • شام و نهار خوردن در رستوران ها
 • خوردن قهوه نوشابه چای و... در کافه ها
 • در بازی ممکن است جریمه شوید
 • بنزین ماشین تمام می‌کند و شما باید در پمپ و بنزین بنزین بزنید.
 • گاراژ تعمیر و تزئینات ماشین در بازی موجود است.
 • می‌شود با دیگران صحبت های کوتاه کنید
 • انواع ماشین های جدید و قدیمی زمان خود در بازی موجود است
 • کشته شدن یا کشتن و درگیری با سایر آدم های مسلح و پلیس در بازی وجود دارد.
 • صداگذاری بسیار عالی و زیبا 
 • کیفیت مناسب و بالا
 • و چیز هایی که شما به مرور در بازی آشنا میشوید.

 

بازی مافیا 2

 

سیستم مورد نیاز برای بازی Mafia II

گرافیک مورد نیاز:  2 گیگ

رم مورد نیاز : حداقل 2 گیگ

سی پی یو : Cpu 2:70

حافظه جهت نصب : حداقل 8 الی 12 گیگ حافظه هارد

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : بررسی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .