نقد و بررسی بازی فرار از زندان

معرفی بازی Prison Break The Conspiracy

فرار از زندان یک بازی اکشن و ماجراجویی است که بر اساس اولین فصل سریال فرار از زندان ساخته شده و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده. این بازی توسط استودیو ZootFly ساخته شده است و در سال 2010 توسط استدیو Deep Silver منتشر شده است. داستان این بازی دقیقا مثل فصل اول سریال فرار از زندان ساخته شده است.

 

بازی فرار از زندان

 

داستان بازی  Prison Break The Conspiracy

تام یک مامور مخفی است که برای گروهی به نام The Company کار می‌کند. وظیفه این مامور این است که به داخل یک زندان ایالتی برود و مطمئن شود که یکی از زندانی ها به نام Lincoln Burrows با یک صندلی الکترونیکی اعدام می‌شود. اکثرا تمامی کاراکتر های فیلم فرار از زندان در این بازی هستند. در این بازی شما شخصیت تام را دارید تام که یک مامور مخفی است در این زندان مدام فعالیت های Lincoln Burrows را به عهده دارد و او را تعقیب می‌کند و فعالیت هایش را گزارش می‌دهد که در زندان چه می‌کند به کجاها می‌رود و با چه افرادی صحبت می‌کند. تام وظیفه دارد مانع فرار او از زندان و ارتباطش به بیرون از زندان شود تا زمانی که او اعدام شود تحت نظر تام است.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: دانلود بازی فرار از زندان برای اندروید

 

بازی فرار از زندان

 

شما در این زندان باید ماموریت های مختلفی را انجام دهید و در اکثر مکان های مختلف زندان مخفیانه رفت و آمد کنید بدون این که حتی مامور ها متوجه این شوند که شما مامور مخفی هستید. زندانی که در آن هستید یک زندان بسیار بزرگ است که بزرگی این زندان بازی را به 9 قسمت وسیع و گسترده تقسیم کرده است که هر قسمت از این بازی مطابق با داستان فصل اول فیلم فرار از زندان مطابقت دارد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: استیم والت رایگان

تام پاکستون به جرم قتل به زندان فرستاده می‌شود اما با یک برنامه از قبل طراحی شده، در اصل تام وظایفی از طرف گروه مخفی The Company دارد، جدا از زیر نظر داشتن Lincoln Burrows ماموریت دارد بفهمد یک زندانی به نام مایکل اسکافیلد که هیچ سابقه کیفری نداشته، تبدیل به سارق بانک شده و در زندان فکس ریور چه می‌کند و چرا به آنجا فرستاده شده است. این بازی نسخه زبان فارسی را دارد که لذت بیشتری به بازیکنان هنگام بازی می‌دهد و می‌توانید راحت تر به داستان بازی پی ببرید و ماجرای بازی رو کاملا به خاطر داشته باشین.

 

بازی فرار از زندان

 

ویژگی های بازی  Prison Break The Conspiracy

  • حضور بازیگران اصلی فیلم فرار از زندان
  • گیم پلی اکشن و مخفیانه
  • مطابق با داستان فصل اول فیلم فرار از زندان
  • مبارزات زیرزمینی
  • گرافیک عالی
  • سبک فکری و معمایی
  • محیط خوش ساخت زندان
  • ماموریت های زیاد و مختلف
  • تمامی کاراکتر های بازی شباهت فیلم طراحی و ساخته شده است.

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Prison Break The Conspiracy

پردازنده : 2.0گیگاهرتز

حداقل رم مورد نیاز :  1 گیگابایت

کارت گرافیک : مگابایت 256

فضای مورد نیاز برای نصب بازی : 3گیگ فضای هارد دیسک

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : بررسی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .