توضیحاتی درباره سرویس Xbox Live Gold

معرفی Xbox Live Gold

به نظر می رسد که تغییراتی در آثار مربوط به برنامه Xbox Live Gold مایکروسافت وجود دارد ، زیرا این شرکت برنامه های اشتراک سالانه را قطع کرده است که از هم اکنون فقط اشتراک های ماهانه و سه ماهه Xbox Live Gold از وب سایت مایکروسافت در دسترس است و این تغییر اتفاقی نبوده است. همان طور که مایکروسافت True Achievements را تأیید کرده است ، این شرکت رسما برنامه 12 ماهه Xbox Live Gold را حذف کرده است.

قیمت Xbox Live Gold

اینها با 60 دلار در دسترس بودند ، در حالی که برنامه های یک ماهه 10 دلار و برنامه های سه ماهه 25 دلار است. به همین دلیل ظاهراً  100 دلار هزینه خواهد شد تا بتوانید یک سال از Xbox Live Gold دریافت کنید که این رقم فقط کمی کمتر از اشتراک Game Pass Ultimate است که یک سال Xbox Live Gold را با بازی Xbox Game Pass گذراند. بازی های رایگان Xbox One و Xbox 360 با Gold برای ژوئیه سال 2020 آشکار شد است Xbox Game Pass از زمان عرضه آن در سال 2017 یکی از عالی ترین و بهترین ارزش ها برای بازی بوده است .

Xbox Live Gold در زمان حال 

اکنون در همان روز عرضه نسخه های رسمی مایکروسافت همه بازی های شخص اول مایکروسافت را دریافت می کند. این همچنین شامل دسترسی به Project xCloud از ابتدای پاییز خواهد بود ، اما مایکروسافت هیچ علامتی را اعلام نکرده بود که می تواند از برنامه Xbox Live Gold دور شود. با افزایش قیمت سرویس ، می تواند افراد بسیار زیادی را ترغیب کند که به جای آن ، به سمت Game Pass بپردازد. اشتراک Xbox Live Gold برای انجام بازی های آنلاین برای Xbox One ، همانند PlayStation Plus در PS4 ، ضروری است. برنامه Games With Gold همچنین چهار بازی رایگان در هر ماه از جمله عناوین سازگار با عقب Xbox 360 و عناوین اصلی Xbox را در اختیار شما قرار می دهد.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : Xbox

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .