پول در آوردن با بازی کردن بازی عمو دنی

کسب درآمد با بازی کردن

شاید شما هم به دنبال کسب درآمد از بازی کردن بازی های اندرویدی باشید. امروز میخوایم یه بازی رو معرفی کنیم که هم بتونید سرگرم شید و هم کسب درآمد داشته باشید. پس با ما همراه باشید تا یکی از جدیدترین بازی های اندروید رو بهتون معرفی کنیم.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: کسب درآمد با نوشتن مطلب درباره بازی های رایانه ای

بازی عمو دنی

یکی از بازی هایی که هم اطلاعات عمومی مون رو میبره بالا، هم میشه با بازی کردن پول درآورد، بازی " عمو دنی " هستش که این روزا سر زبون خیلی ها افتاده. هرچند درآمد قابل ملاحظه ای در نمیارید که بازی بشه شغلتون ولی بازهم کمک خرج خوبی خواهد بود، فقط کافیه اسم بازی رو بزنید و نصبش کنید تا ازتون سوال بپرسه و شما به ازای جواب صحیح دادن به هر سوال مقداری پول بدست بیارید و به کیف پولتون اضافه کنید و بعداز رسیدن به بیست هزار تومان هم میتونید برداشت کنید، اما توی انتخاب پلن ها، حتما پلن نربانی رو انتخاب کنین. برای اینکه به هرسوالی که جواب درست بدید ارزش سوال بعد هم میره بالاتر.

کسب درآمد با بازی عمو دنی

 

مبلغ های واریزی

برای مثال: سوال اول اگه درست جواب داده بشه 200 تومن به حساب کیف پولتون واریز میشه، سوال دوم اگه درست جواب داده بشه 300 و همینطور هرچی بیشتر جواب بدین بیشتر پول در میارید.

امیدوارم مطلب مفیدی برای شما بوده باشه.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: کسب درآمد از یوتیوب

هک بازی عمو دنی

هک بازی عمو دنی ، مسئله ای است که چندی اینترنت را درگیر خود کرده است. در حال حاضر نسخه کرک شده بازی عمو دنی منتشر نشده. اگر شما در سایتی یا وبلاگی چنین موضوعی را مشاهده کردید قطعا دروغ خواهد بود. چراکه این بازی، یک بازی آنلاین بوده و شامل سرورهای بسیار قوی است. پس به دنبال هک این بازی نباشید ...

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : بررسی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .