بازی آسفالت 8

آسفالت 8 یکی از برترین بازی های ماشین سواری برای آندروید می باشد که توسط کمپانی مشهور فرانسوری به نام گیم لافت (GAMELOFT) ساخته شده است . این بازی از سری بازی های آسفالت است که در ابتدا چندان بازی قدرتمندی به حساب نمی آید و شاید از گرافیک به خصوصی برخوردار نبود . ولی در مدت کمی با توسعه توسط تیم برنامه نویسی و گرافیک شرکت بازی سازی گیم لافت توانسته به یکی از برترین بازی های ماشین سواری موبایل در سطح جهان بشود . این بازی با مراحل بسیار از زیاد از خیابان های شهر شروع میشود .

آب های هوای برفی و زمستانی و یا هوای بارانی در این بازی . تعداد ماشین های بسیار زیاد از جمله : پورشه ، فراری ، لامبورگینی ، مازراتی ، و هر نوع ماشین مسابقه ای که شما بخواهید در این بازی وجود دارد . قابلیت دور دور کردن در این بازی این بازی را بی نهایت استثنایی کرده است . این بازی علاوه بر گرافیک فوق العاده در طراحی خود از جمله قالب و ساختار ماشین های بازی به هر نحوی جزو برترین بازی های به شما میرود . 

این بازی برای نسخه های آندروید و آی او اس در دسترس می باشد . این بازی بیشتر از 200 مدل ماشین مختلف را در خود جا داده است که هر کدام از آنها جزو بهترین ماشین های خودرو سازی جهان هستند . شبیه سازی خوب در این بازی از جلمه چیزی های است که با یک بار تجربه از آن سیر نخواهید شد . و گیم پلی بسیار فوق العاده آن به طریقی است که شما را مجذوب خودش خواهد کرد . شما میتوانید در سرتاسر جهان به مسابقه با ماشین های مختلف بپردازید و چیزی که از شما خواهد ساخت یک قهرمان است .شما امکان ماشین سواری در 70 مکان رویایی در سراسر جهان را دارید و تور های مختلفی برای ماشین های مسابقه ای برگذار خواهد شد که همگی به خوبی برگزار خواهد شد .

گرافیک این بازی با کیفیت خارق العاده FullHD  و 4K نیز برای انواع اسمارت فون ها در دسترس است و شما با گرافیک خیره کنند HD مشغول به ویراژ و دور دور در این بازی خواهید شد .

امکان ارتقا و شخصی سازی ماشین ها از جمله لاستک ، چرخ ها ، رنگبندی و مدل ماشین های که وجود دارد . همه ی آنها به نوعی در این بازی شگفت آور و قابل تغییرات نیز هستند . میتوانید ماشین خود را از نو بسازید و آنها را به شیوه ای قدرتمند ارتقا بدهید . از جمله چیزی های که در این بازی وجود دارد ابزار های متفاوت و خوب است که شما با آنها میتوانید که به خوبی و پیشرفته ترین امکانات و ابزار را برای ماشین های خود استفاده کنید .

شما میتوانید طبق سلیقه خود بهترین ماشین های موجود را بر طبق سلیقه شخصی خود طراحی کنید . همچنین نیتروژن برای ماشین شما وجود دارد که با استفاده از آن میتوانید از آنها استفاده کنید و با سرعت هر چه تمام به جلو پیشروی کنید و بازی را ادامه بدهید . شما میتوایند در این بازی به صورت چند نفره و آنلاین نیز به بازی کردن بپردازید و بازی خود را به صورت حرفه ای و رقابتی با کاربران واقعی انجام بدهید .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .