معرفی شخصیت Asuka Kazama در بازی تیکن

زندگینامه 


شخصیت اسوکا : 
آسوکا به طرز شگفت انگیزی بی روح و متکبر است. اگرچه در پروفایل وی اظهار شده است که مرتباً دعوا می کند ، اما به نظر می رسد که هیچ مشکلی برای جنگیدن ندارد و به نظر می رسد با وجود زیبا بودن در آن لذت می برد. در حالت داستان خود ، پس از شکست دادن هدفش ، فنگ وی ، تصمیم می گیرد برای "خوشگذرانی" در این مسابقات بماند. به نقل از او قبل و بعد از مسابقه نیز اعتماد به نفس او را نشان می دهد. همانطور که در پیش نویس خود Tekken 5 / Dark Resurrection گفته شده است ، Asuka همچنین به عنوان "بچه ای دلگیر" شناخته شده است که دوست دارد مشکلات دیگران را حل کند ، "معمولاً با حذفی".

آسوکا به گویش كانسای صحبت می كند (كانسای منطقه ای از ژاپن غربی است كه شامل شهرهای بزرگی مانند كیوتو ، اوساكا و كوبه است).

آسوکا به نوعی با جون کازاما (مادر جین) ارتباط دارد و رقیب امیلی "لیلی" د روشهفت است.

داستان آسوکا در تیکن 5 :
 


از زمان کودکی ، آسوکا از پدرش آموزش هنرهای رزمی سنتی Kazama Style را دریافت کرده بود. عوسوکا که با احساس عدالت متولد شد ، در اطراف اوساکا بخاطر درگیری درگیری ها در محله مشهور بود.

پس از بازگشت یک روز به خانه ، آسوکا فهمید که دانش آموزان پدرش مورد تجاوز قرار گرفته اند. او از دانش آموزان پدرش فهمید که مرد چینی ناشناسی در دژو حاضر شد ، آنها را به شدت کتک زد و پدر آسوکا را در بیمارستان گذاشت.

چند روز بعد ، یکی از کارآگاهان اینترپل از هنگ کنگ برای بررسی این حادثه آمد و خاطرنشان کرد که این مظنون به احتمال زیاد قصد دارد وارد مسابقات King Fist King شود. با شنیدن این موضوع ، آسوکا تصمیم می گیرد که او نیز وارد مسابقات شود.

توضیحات پایان: آسوکا با شکست Jinpachi Mishima ، که در گرد و غبار حل می شود ، شکست می خورد. در همین حال ، جلوه های پیشرفته تحول شیطان جین ناپدید می شوند (شاخ و بال ها از بین می روند) ، جین نیمه دگرگون شده را ترک می کند. آسوکا با عجله به جین می رود و سعی می کند او را احیا کند ، با تعجب از اینکه باید چه کاری انجام دهد.

اگرچه او از این امر آگاه نیست ، اما لمس او بقایای نهایی تحول شیطان جین را خنثی می کند و جین در حالت انسانی خود بیدار می شود. جین که از محیط ناآشنا خود هشدار داده است ، سعی می کند به سرعت بایستد ، با فرار از آسوکا و به صورت مقدماتی بین سینه های خود فرود بیاید ، که صدایی "جوش" می بخشد. زمان کافی می گذرد تا یک سنگ کوچک روی زمین بپیچد قبل از اینکه جین سرانجام بنشیند. آسوکا ، در ابتدا خجالت زده ، بلافاصله عصبانی می شود و از جین می خواهد که خودش را توضیح دهد. با این حال ، به نظر می رسد که جین فعلاً کاملاً فراموشی است و همچنان به این فکر می کند که کجاست. با اعتقاد این که جبهه است ، آسوکا با عصبانیت جین را به سنگ صخره ای بزرگ تبدیل کرد ، او را منحرف خواند و سپس با عصبانیت از پا درآورد و جین را ترک کرد و پرسید: "این همه چی بود؟" در سردرگمی کامل. بلافاصله پس از آن ، یک صخره کوچک به طرز آهنی بر بالای سرش می افتد و او را به بیرون می کوبد.

داستان آسوکا در تیکن 6 :


آسوکا برای انتقام جویی از پدرش که به دلیل فنگ وی آسیب دیده بود وارد مسابقات King Fist Fournament 5 شد ، اما با ابراز ناراحتی از او ، جایی پیدا نشد و با پایان یافتن مسابقات ، او به زندگی آرام و عادی خود بازگشت. ناامید

با این حال ، زندگی او به مدت طولانی آرام نماند ، زیرا آسوکا دریافت که جین کازاما مردی است که مسئول جنگ وحشتناک در سراسر جهان است. او برای گرفتن جین کازاما وارد مسابقات King Fist Fistourn 6 می شود.

توضیحات پایان: آسوکا به سرعت در حال دوچرخه خود است. او فریاد می زند که دیر به مدرسه می رود. از آنجا که او به ظاهر به مکانی مراقبت می کند (که ممکن است باشد یا نیست Mishima High باشد) ، لیموزین لیلی از هیچ کجا ظاهر نمی شود. آسوکا با تعجب فریاد زد و دوچرخه خود را سقوط کرد و باعث می شود ناهار خود را به زمین بیاندازد. لیلی در لباس مدرسه از لیموزن خارج می شود و اظهار می دارد که روز اول او در مدرسه کاملاً خراب است. آسوکا با عصبانیت به او فریاد زد: "آیا شما به نوعی احمق هستید؟" سپس این دو درگیر درگیری و تبادل ضربات قدرتمند با یکدیگر هستند. راننده لیلی به سرعت از لیموزین خارج می شود در حالی که این اتفاق می افتد.

داستان آسوکا در تیکن 7 :

از آنجایی که آنها برای اولین بار در مسابقات مشت مشت آهنین جنگیدند ، آسوکا احساس کرد که لیلی کل مزخرفات رقابت را جدی می گیرد. آسوکا چند روز قبل تماس تلفنی لیلی را از آبی خارج کرد و گفت: "سلام ، آسوکا. من مطمئن هستم که این خبر را شنیدید که مسابقات پادشاه مشت آهنین به زودی دوباره شروع می شود. نگران نباشید ، من قبلاً به لطف ثبت نام کرده ام شما نمی دانید که از این رقابت جدا شوید ، می شنوید؟ من همیشه مشتاقانه مشتاقانه با شما مبارزه می کنم. "

همانطور که آسوکا به او اجازه داد که عصبانیتش را به سمت پیش فرض لیلی به پرواز در بیاورد ، لیلی آویزان شد. آسوکا فکر می کرد که اگر او مانند لیلی دختر ثروتمند رفتار شود ، فکر می کند شاید اگر لیلی را مورد ضرب و شتم قرار دهد ، شاهزاده خانم کوچک فرضی او را تنها بگذارد. دوباره دوباره ، شاید نه ...

آسوکا با تعجب پرسید که چگونه او می تواند اوضاع را حل کند اما هیچ چیز به دست نیامد. سرانجام ، او تصمیم گرفت تا با برنامه لیلی پیش برود و وارد مسابقات شود. توضیحات پایان: Asuka پس از شکست لیلی ، شوکه می شود که رقیبش قصد دارد به خانه خود حرکت کند. همانطور که آسوکا برای توضیح خودش از او فریاد می زند ، لیلی با گفتن اینکه او هنرهای رزمی سنتی Kazama Style را فرا خواهد گرفت و به شکوه سابق خود بازسازی می کند ، گله می کند. آسوکا فقط می تواند در اعتراض فریاد بزند ، خواستار توضیحی است و هنگام ترک عرصه ، لیلی را تعقیب می کند.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .