معرفی بازی Battlefield v یا نسخه 5 برای کنسول

با سلام خدمت همه ی دنبال کنندگان وب سایت توتال گیم . در این مقاله به بررسی بازی فوق العاده BattleField V  میپردازیم که توسط شرکت Dice  زیر مجموعه شرکت بزرگ EA یا الکترونیک آترز ساخته شده است.

این بازی قابل اجرا بر روی PLAYSTION 4 , XBOX ONE  ساخته شده است .

معرفی :

 شرکت دایس در روند بازی های قبلی خود چون BattleField 4 شروع خود را از بازی های جنگ جهانی اول شروع کرد و با موفقیت بسیار زیاد خود در اولین ارائه دهنده آن در سال های گذشته بسیار مورد توجه گیمر ها قرار گرفت .

اما این بازی نسبت به نسخه های قبلی داستان بسیار ضعیفی دارد که میخواهد جنگ جهانی دوم را نیز تحریف کند و بگوید که سیاهپوستانی که در جنگ های فرانسه شرکت کرده اند همگی از آن جنگ اطلاعات داشتند و میدانستند که دارند برای چه چیزی مبارزه میکنند . همچنین پرداختن بیش از حد به بخش زنان و چیزی های که در مورد آنها در این بازی و نقاط ضعفی که وجود دارد .

در این بازی باگ ها و همان مشکلات بازی بسیاری زیادی دارد که در وب سایت یوتیوب بسیار مزحکه گیمر ها شده بود . اینکه سرباز های که کشته میشدند در جایی از بازی خشکشان میزد یا اصلا تکان نمیخوردند . و در بیشتر موارد در این بازی چیزی های هستند که شما را آزار خواهند کرد .

در این بازی شما با یک مناطق تکراری رو به رو هستید و باید مدام یک منطقه مانند یک جزیره در فرانسه را پاکسازی کنید . از همین رو این عنوان بازی زیاد از این لحاظ قوی عمل نکرده است و شما نمیتوانید مکان های جدید را تجربه کنید . و همان مکان های که ساخته شده به زیبایی روی آن کار نشده تا تجربه های بیشتری برای یک گیمر رقم بزند .

بازی BattleField V  قبل از عرضه شدن رقیب دیرینه آن یعنی Call Of Duty  نیز در مورد جنگ جهانی دوم قبل تر از بازی بتلفیلد منتشر شد و همچنین بد قولی های شرکت دایس و عدم ارائه خدمات خوب و کارآمد باعث دل سردی مردم و گیمر ها در مورد این بازی گردید . اینها از عواملی بود که بر روی فروش و محبوبیت این بازی اثر منفی زیادی بر جای گذاشت .

این بازی را شما میتوانید به صورت چند نفره و آنلاین نیز بازی کنید . در بازی یکی از اشکالاتی که وجود دارد در مورد تیر خوردن و مردن شما در بازی است . وقتی شما در این بازی تیر بخورید نمیتوانید به درستی بازی کنید و ممکن است که دیگر کسی به داد شما نرسد و در همان جایی که هستید جان خود را از دست بدهید .

در این بازی پرسه زدن های بیهوده زیادی وجود دارد و با یک بازی خشک و بی روح و تقریبا بی هدفی رو به رو هستیم . شما به جنگ آمده اید ولی نمیدانید برای چه هدفی . شما در یک جزیره پر از آدم و تانک و کشتار وحشیانه جنگی هستید . همه این ها در این بازی سرسری ساخته شده است .  نه پایگاه به خصوصی و نه هدف گرفتن یک قلعه بزرگ .

اگر شما در این بازی به کشور آلمان حمله میکردید و با هیتلر سر جنگ داشتید پشت آن هدفی برای شما بود . ولی این بازی خیلی بی هدف و الکی است . شما در یک جزیره هستید و مشغول جنگ با عده ای سرباز دیگر یا شما در هوا با هواپیمای خودتان مشغول جنگ و بمباران کردن سرزمین های مختلف .

 

گرافیک :

این بازی از نظر گرافیکی بسیار خوب عمل کرده است و یکی از بهترین بازی های است که در مورد جنگ جهانی دوم ساخته شده است. همه چیز در این بازی مانند جنگهای واقعی به خوبی شبیه سازی شده است . از صدا های تفنگ ها و سلاح های پیشرفته آن زمان از جمله مسلسل ها و یا آر پی جی و کلاشینکف ها از سرعت واکنش و عملگرد خوبی برخوردارند و هیچ باگ و یا تاخیر سرعتی در آنها مشاهده نخواهید کرد . همچنین نشانه گیری ها دقیق در این بازی از حسن آن محسوب میشود که شما را میتواند ساعت ها سرگرم کند .

شما با سرباز های جنگی و قدرتمندی طرف هستید که از هر طرف به شما تیراندازی میکنند . سلاح ها و سربازی های پرسرعت در جنگها و درگیری های بسیار خونین و با سرعت بالا .

یکی از مزیت های این بازی در مورد سرعت جنگیدن و مبارزه کردن با سلاح ها است . وقتی شما سرباز یا تک تیراندازی را به رگبار میبندید . او به سرعت کشته خواهد شد البته برای شما هم این قضیه صدق میکند .

 

استخوان بندی شخصیت ها:

بیشتر شخصیت های که در این بازی ساخته شده اند از نظر  ساختار جسمی و بدنی شبیه به سربازی های واقعی جنگ طراحی شده اند . در هر مورد از آنها نیز به شیوه ای خاص طراحی و شکل گذاری انجام شده است . استفاده از بهترین مدل های انتخابی برای سربازی های آفریقایی ، سربازان زن ، و فرماندهان جنگی در این بازی به خوبی انجام شده است و همگی آنها به واقعی به نظر میرسند .

 

بافت بدن ، پوست ، مو :

بدن سرباز ها و حرکت کردن آنها کاملا طبیعی است و شما حس میکنید که خود سربازان در درون بازی و در داخل یک جنگ واقعی قرار دارید. از آنجایی که الگو برداری از تاریخ و زمان جنگهای جهانی دوم از طریق فیلم ها ، مستند ها ، تصاویر ، و شنیده ها و لباس های نگهداری شده آنها می باشد . تصاویری که از سربازان و جنگهای که در آن زمان رخ داده است به واقعیت این بازی نزدیک است . پوست و موی بازیکنن با استفاده از بهترین ابزارهای موتوری بازی سازی Forbstie 3  طراحی شده است که از قدرتمندترین موتور های بازی سازی گرافیکی جهان می باشد .

 

مکان ها، چمنزار ها ، درختان ، تاسیسات:

مکان های که در این بازی وجود دارد . هر چیز فیزیکی شامل درختانی که سرسبز هستند در این بازی به خوبی طراحی شده اند اما خوب بر روی آنها کار نشده است . چمنزار ها نیز مانند درختان طراحی چندان خوبی ندارند و در بازی دچار باگ های نیز میشوند .

تاسیسات نظامی و بیشتر چیزی ها که جنگی هستند در این بازی به خوبی طراحی شده اند .

 

جزیره ها :

در این بازی شما در جزایر مختلفی در کشور های فرانسه و انگلستان مشغول به جنگ میشوید . جزایر بسیار زیبای فرانسه که خانه ها  و طبیعت بکری در آن است . اما متاسفانه در بهبهه جنگ جهانی دوم خیلی از این زیبایی ها از بین رفته است .

 

دشت ها :

در این بازی دشت های بسیاری زیادی وجود دارد که شما میتوانید در آن به زیبایی هر چه تمام این بازی را به جلو ببرید و خود را به جلو بکشانید . هر چه که میشود . دشت ها از چمن زار ها و درختان بسیار واقعی تشکیل شده اند که شما حس طبیعی بودن را احساس خواهید کرد . اما آن طور ها هم هم چیز طبیعی نیست .

 

هواپیما های جنگی :

در این بازی انواع هواپیما و بالگرد ها و جت های جنگی وجود دارد یا بالن های بزرگ که در این بازی وجود دارد طراحی دقیق دارند و از کیفیت خوبی برخودار هستند . اما در داستان خودشان را بد نشان میدهند و کاری های بی معنایی نشان میدهند . که این یکی از بدترین چیزی های این بازی است . کیفیت ها و گرافیک در مورد هواپیما های جنگی بی نظیر است . اما همه چیز از نظر داستانی مشکل دارد و این موارد را بی معنا میسازد.

 

تانک ها :

 تانک های جنگی نیز در این بازی با کیفیت خوب ساخته و طراحی شده اند و از جمله بهترین طراحی های موجود را در این بازی را دارند . سرعت تانک ها در این بازی خیلی خوب است و قدرت آنها بی نظیر . اما به دلیل بی هدف بودن داستان آنها نیز هدفی درستی برای جنگیدن و خمپاره انداختن ندارند .  

 

آر پی جی ها :

شما با آر پی جی ها جنگی میتوانید هر چیزی را منفجر کنید از هواپیما های بزرگ که به همه جا حمله ور میشوند تا خانه ها و ساختمان ها . میتوانید تانک ها را نیز با یک شلیک منفجر کنید .

 

تک تیرانداز ها :

 تک تیرانداز های حرفه ای در این بازی به خوبی هر چه تمام در این بازی طراحی شده اند و تا جای ممکن به شکلی خیره کنند میتوانند به پشت سر و بدن شما ضربه بزنند .

 

مسلسل ها :

در این بازی شما با مسلسل های مختلف میتوانید این جا را به رگبار و تیر بار ببندید و همه چیز را به نابودی بکشانید . و تا جای ممکن همان چیز های که لازم است را نابود کنید .

 

باگ ها و اشکالات :

این بازی دارای مشکلات فراوانی است که حالا حالا ها باید روی آنها کار شود . از توقف کردن ناگهانی سرباز ها و جنگنده های که در بازی متوقف میشوند . و اتفاقات دیوانه کننده در این بازی .

 

گیم پلی (سبک بازی) :

این بازی به شیوه شوتر اول شخص ساخته شده است که قابلیت چند نفره بازی کردن نیز برای آن فراهم شده است . علارقم اینکه بازی اکشن و خونین در مقابل جنگهای جهانی دوم است . این بازی را به یک بازی فقط مخصوص به رگبار بستن ها و تکنیک های گرافیکی و تیراندازی تبدیل کرده است اما بدون هدف و پایه و اساس درست آن .

 

موسیقی :

شما در این بازی موسیقی حماسی و جنگی را به خوبی حس میکنید با این که در مورد این نبرد ها ساخته شده است . همه چیز آن به خوبی طراحی شده است . و در مورد آن نمیشود کار درستی انجام داد .

به هر حال موسیقی نیز از حیث جنب های خوب به نظر میرسد . اما برای یک بازی بدون داستان چیزی زیادی را تغییر نمی دهد .

 

صداگذاری :

صدا های جیغ کشیدن و فریاد زدن ها تا صدای انفجار ها و بسیاری از چیزهای که در این بازی به چشم می آید . همگی به خوبی طراحی شده است اما برای یک داستان ضعیف با گرافیکی خوب و قابل تامل چندان چیز به خصوصی به حساب نمی آید .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .