بهتر شدن در بازی CSGO با انجام 5 رفتار مهم

بهتر شدن در csgo با انجام 5 رفتار مهم و حیاتی در بازی. اگر شما این 5 رفتار را در بازی csgo انجام دادید، نتیجه را با ما در دیدگاه ها به اشتراک بگذارید!

 5 رفتار مهم برای بهتر شدن در CSGO

5 رفتار مهم برای بهتر شدن در بازی csgo

 

1- داشتن اعتماد به نفس راز برنده شدن فایت ها

قطعا یکی از موثرترین روش ها برای بهتر شدن در csgo ، داشتن اعتماد به نفس و آرام بودن در بازی است. در فایت های تک به تک ، دو به تک و یا حتی 5 به تک آرامش خود را حفظ کنید. با در نظر گرفتن موقیت همه دشمنان سعی کنید تا حد ممکن ، بازی را به نفع خود جلو ببرید. اگر تعداد دشمنان زیاد هستند، سعی کنید تک به تک با هر کدام روبرو شوید و از یک جهت حمله کنید.

اینکار باعث میشود شما در هر فایت یک نفر را زده و تا حدی بازی را جلو ببرید. همچنین اگر دشمنان سعی کردند با هم حمله کنند، با اسموک و فایر وقت آنان را تلف کنید و دنبال یک موقعیت مناسب بگردید.

 

بهتر شدن در csgo

 

2- گرفتن هدفون و میکروفون ، گرفتن صدا پای بهتر

هدفون در csgo

قطعا کسانی که هدفون های Razor و یا TSCO دارند، صدا پای بهتری در بازی میگیرند و همین عامل باعث برتری آنان نسبت به شما میشود. داشتن یک هدفون خوب نه تنها میتواند باعث بهتر شدن شما در بازی csgo شود، بلکه از آسیب هایی که هندزفری به گوش شما میزند جلوگیری میکند.

 

میکروفون در csgo

میکروفون نیز در بازی نقش بسیار مهمی دارد. از کاربرد های میکروفون در بازی هر چه بگوییم کم است. با هم تیمی خود شروع به صحبت کردن کنید. به او اینفو بدهید و یا درخواست کمک کنید. همچنین میتوانید قبل از شروع بازی با هم بگو و بخند کنید.

البته این را هم باید گفت که بعضی از پلیرها سعی دارند با اسپم کردن در میکروفون ، از صدا پا گرفتن شما جلوگیری کنند ولی نگران نباشید. او را Mute کنید و به بازی خود ادامه دهید. اجازه ندهید کسی مزاحم بازی شما شود.

 

بهتر شدن در csgo

 

3- نقشه و همکاری تیمی ، برد قطعی بازی

قبل از شروع بازی ، با تیم خود هماهنگ کنید. نقشه بکشید و با هم تیمی خود همکاری کنید. چراکه csgo یک بازی تیمی است و بازی فردی در آن معنایی ندارد. قطعا کشیدن نقشه، نقش بسزایی در بهتر شدن در csgo دارد.

متاسفانه ما ایرانی ها برای همکاری تیمی و هماهنگ شدن آموزش ندیدیم. شاید یکی از دلایلی که ایرانیان به تورنومنت های جهانی راه پیدا نمیکنند، همین باشد.

پس اگر میخواهید در csgo پیشرفت کنید، حتما از این تکنیک استفاده کنید. 100% نتیجه خواهید گرفت.

 

بهتر شدن در csgo

 

4- قبول کردن مسئولیت ، بهتر شدن در csgo

قطعا قبول کردن مسئولیت باعث بهتر شدن در csgo میشود. در csgo مسئولیت پذیر باشید. اگر خطایی میکنید با یک عذر خواهی ساده مکالمه را تمام کنید و اجازه ندهید اشتباه شدما باعث هرج و مرج در بازی شود. خیلی از ما پلیر ها به خود مغرور هستیم و اشتباهات خود را قبول نمیکنیم. ولی قبول اشتباهات خود ، و انجام ندادن دوباره آنها باعث پیشرفت شما در بازی میشود.

سعی کنید این مهارت را در خود پرورش دهید و به دوستان خود نیز یاد بدهید تا بتوانیم در آینده نه چندان دور بازیکنانی مسئولیت پذیر داشته باشیم.

 

بهتر شدن در csgo

 

5- تمرین مداوم کلید طلایی بازی

کلید اصلی بازی csgo ، تمرین مداوم بازی است. مپ های ورک شما را دانلود کنید و شروع به تمرین کنید. در ورک شاپ csgo ، مپ هایی جهت بهتر شدن در csgo وجود دارد از قبیل: Aim training ، Recoil training و ... همچنین میتوانید با جوین شدن در سرور های ایرانی csgo ، با دیگران بازی کنید و خود را محک بزنید تا ببینید چقدر پیشرفت داشتید.

بانی جامپ یاد بگیرید در سرور های بانی جامپ شروع به تمرین کنید. جهت آموزش بانی جامپ در csgo این مطلب را بخوانید.

 

بهتر شدن در csgo

 

کلام آخر اخلاق بازی

به شما 5 روش برای بهتر شدن در بازی csgo را معرفی کردیم. اما سی اس گو به این چند روش ختم نمیشود و شما باید بیشتر اخلاق بازی داشته باشید. اگر کسی در بازی به اصطلاح Toxic یا بد اخلاق بود، با او صحبت کنید. سعی کنید او را آرام کنید و به بازی برگردانید. فراموش نکنید که این فقط یک بازی است و ارزش بحث و صرف انرژی روی افراد بیهوده را ندارد.

داشتن اخلاق در همه بازی ها صدق میکند و فقط این بازی. پس همیشه سعی کنید آرام باشید ، هدفون داشته باشید ، با هم تیمی های خود رفیق باشید و همکاری کنید ، اگر اشتباهی انجام دادید آن را بپذیرید و همیشه تمرین کنید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : CS:GO

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .