مورد انتظارترین بازی های ایرانی

 

 

با وجود اینکه مقاله ها و ویدیو های زیادی راجع به عناوین مورد انتظار فلان ساخته می شود متاسفانه کسی راجع به بازی ها ی ایرانی ای که به نظر می آیند قرار است بسیار جذاب و سرگرم کننده باشند .

پس با من با یه لیست 5 تایی از عناوین مورد انتظار همراه باشید .


 

5 - بازی ایرانی Father hood

ترکیبی از بازی ها ی «اینساید» و «این جنگ من»

بازی ایرانی فادر هود یک بازی در سبک بقا در جنگ است که فداکاری ها ی پدری را برای دختر نابینایش روایت می کند . بازی داستان یک جنگ را روایت می کند اما به جای سرباز ها و قهرمان ها ی جنگ که با آنها برای پیروزی تلاش می کنید داستان از دید مردم جنگ زده روایت می شود و زشتی ها ی جنگ را نمایان می کند . این بازی در واقع ترکیبی از ترکیب 2 بازی «این جنگ من» و «اینساید» است و توسط استودیو ی بازی ساز باش در دست توسعه است و انتشار آن برای سال 2022 برنامه ریزی شده .

پلتفرم ها ی انتشاری بازی فعلا مشخص نیست .

 

4 - بازی ایرانی Xgun

محبوب های دل ها در یک قالب

بازی ایرانی ایکس گان یک بازی شوتر اول چند نفره ی آنلاین با 2 دوربین اول شخص و سوم شخص است که توسط استودیوی فینکس گیمز در دست توسعه است . در این بازی شخصیت ها معروف همانند یوتیوبر ها ی مشهوری همانند آریا کیوکسر یا فرشاد سایلنت وجود دارند . وجود زبان فارسی ، قابلیت انتخاب سوم شخص یا اول شخص ، مود ها ی مختلف برخی از ویژگی ها ی بازی هستند . این بازی با موتور یونیتی با یک تیم 12 نفره «با حساب نکردن تیم تست ، تیم دوبله و ...» از حدود 3 سال پیش در دست توسعه بوده و سال 2022 برای انتشار بازی در نظر گرفته شده .

این بازی در فروشگاه ها ی هیولا و همچنین خود فروشگاه رسمی بازی منتشر خواهد شد .

 

3 - بازی ایرانی Naser: Son of Man

تاریخ با چاشنی تخیل شایدم برعکسش

بازی ایرانی ناصر یک بازی شوتر 2 بعدی بر پایه ی شوتینگ ، پلتفرمینگ ، کاور گیری و ماجراجویی است که توسط استودیو ی بازی سازی Enlightened Robot Entertainmentدر دست توسعه است . داستان بازی یک داستان تخیلی با چاشنی تاریخ «شایدم برعکسش» است . داستان بازی اینطوری است که ملکه الیزابت ارتشی از ربات ها ساخته و با تمامی کشور ها اعلام جنگ کرده و همه ملت ها را نابود کرده و تنها ایران باقی مانده که ایران هم به کمک یک کریستال جادویی یک سپر دفاعی ساخته تا ربات ها ی انگلیس وارد ایران نشوند . اما فردی از ایران خیانت می کند و کریستال را دزدیده و سپر دفاعی نابود می شود و ایران هم به سرنوشت بقیه ی ملت ها دچار می شود . حالا خداوند به ناصر که ضعیف شده به کمک خدا قدرت گرفته و به جنگ با ربات ها و انتقام می رود . انتشار بازی برای سال 2022 برنامه ریزی شده است .

این بازی نشر داخلی نخواهد داشت و فقط هم زیر نویس فارسی دارد .

 

2 - بازی ایرانی The tale of bystun

داستان های کهن ایرانی

 

بازی ایرانی قصه ی بیستون یک بازی هک اند اسلش ماجراجویی است که توسط استودیوی بازی سازی بلک کیوب گیمز توسعه داده شده . این بازی داستان کهن فرهاد و شیرین را روایت می کند که فرهاد کوه کن برای بانو شیرین فداکاری بزرگی انجام می دهد و بعد فراموشی می گیرد و هویت خود را از یاد می برد . شما باید به فرهاد کمک کنید تا حافظه و هویت خود را به یاد آورد . این بازی حدود 3 یا4 سال پیش بود که معرفی شد اما به دلیل مشکلات اقتصادی پروژه لغو شد اما با پیداکردن ناشر جدید دوباره پروژه استارت زده شده . انتشار بازی براس سال 2021 همین امسال برنامه ریزی شده است .

بازی برای کنسول ها ی نسل 8 و 9 و رایانه ها ی شخصی عرضه شود .

 

1 - بازی ایرانی age of honor : remastered

اولین ریمستر ایرانی

 

بازی ایرانی دوران افتخار : ریمستر یک بازی شوتر اول شخص با زمینه ی داستانی دفاع مقدس است . این بازی حدود 6 سال پیش یعنی سال 1394 برای پلتفرم رایانه ها ی شخصی عرضه شد و البته بر عکس بازی ها ی ارزشی دیگر این بازی هم توانست نظر قابل قبولی از منتقدان دریافت کند هم گیمر ها ی ایرانی را راضی کند . در واقع دوران افتخار بهترین بازی ایرانی با داستان ارزشی است که بر عکس بقیه ی عناوین ارزشی که بسیار بی کیفیت هستند این بازی تمام تلاش خود را کرده بود تا حداقل خود را به استاندارد ها ی جهانی نزدیک کند که تا حدودی هم موفق شد . از آنجا که بازی ریمستر شده فقط از لحاظ بصری بهبود یافته . موتور بازی همچنان یونیتی است اما گرافیک بازی بهبود یافته . این بازی تا چند روز دیگر منتشر خواهد شد . فروشگاه بازی سایت رسمی خود بازی است .

 

​​​

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اخبار بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .