معرفی بازی Bomb Squad برای اندروید

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز وب سایت توتال گیم ، در این مقاله به معرفی و بررسی بازی BombSquad میپردازیم . این بازی از جدیدترین بازی های اندروید  است که در مورد حملات بمبی برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است. بازی یک بازی اکشن است که تا به حال حدود 50 میلیون دانلود از گوگل پلی را داشته است . این بازی توسط استودیو بازسازی Eric Froemling ساخته شده است . اگر طرفدار بازی های هیجان انگیز و اعتیاد آور با گیم پلی خوب هستید به هیچ وجه این بازی را نباید از دست داد . حال در این مقاله با وب سایت توتال گیم نیز همراه باشید تا بازی را برای شما معرفی کنم.

 

 

سیستم مورد نیاز :

اندروید : 4.4 به بالا

دسترسی به اینترنت : نیاز ندارد

حجم : 76 و 65 و 50 مگابایت

سبک بازی : اکشن | بمب گذاری

 

ویژگی های بازی :

  • شخصیت های متنوع در بازی
  • قابلیت شخصی سازی سربازان خود
  • پرتاب بمب به سوی دشمن و دریافت امتیاز
  • وجود بلیت های زیاد برای استفاده
  • قابلیت ارتقای شخصیت و تنوع در بازی
  • جمع کردن مهمات و پول کافی برای خرید
  • وجود سبک گرافیکی و گیم پلی خوب
  • گرافیک خیره کننده با کیفیت اچ دی

 

گیم پلی :

در این بازی شما بمب های را به دست دارید که هر کدام از آنها ها را باید بر روی سر دشمنان و مهاجمان خود بریزید . سرباز های کوچکی که به شما حمله ور میشوند . و شما نمیدانید که باید چه بکنید . و فقط باید به سمت آنها بمب هایی را پرتاب کنید . ممکن است که آنها فرار کند و بمب ها در جایی دیگر منفجر شود و اتفاقی برای آنها نیفتد . از این جهت باید بدانید که چه زمانی باید بمب ها را پرتاب کنید .

در این بازی میتوانید به صورت تیم و با استفاده از وای فای گروهی را تشکیل بدهید و مشغول بازی کردن بشوید و هر طوری خود را نشان بدهید . همچنین شما میتوانید لیگ حرفه ای را نیز تشکیل بدهید و در بازی مشغول به بازی کردن به صورت جهانی نیز باشید . البته از طریق اتصال آنلاین در این بازی .

همچنین در بازی به شما جوایزی داده میشود که میتوانید از آنها استفاده کنید و با آنها به انرژی و جان خود و خرید بمب های دیگر دسترسی پیدا کنید . از این جهت باید هواس خود را جمع کنید که دارید چه کاری را انجام میدهید . و بمب ها را به چه سمتی پرتاب میکنید . از این رو هواس خود را جمع کنید .

بازی کردن بازی Bomb Squad  مقداری سخت به نظر می رسد چون سربازی که شما در اختیار دارید ممکن است نتواند با سرعت بالای به سمت جلو حرکت کند . از این جهت در برخی از موارد کارایی لازم را ندارد . و دشمان و سربازان سیاه رنگ باعث آسیب زدن به شما میگردند . این بازی همه چیزی های که شما فکر میکنید را در خود ندارد . این همان قابلیت های است که شما در این بازی احتیاج دارید . این که سریع جان خود را از دست ندهید و بتوانید در این بازی با سرعت زیادی به بازی کردن بپردازید .

 

گرافیک :  

بازی با گرافیک سه بعدی و کیفیت خارق العاده اچ دی به خوبی طراحی و شکل بندی شده است . سرباز های کوچک و فسقلی که در هر جایی با بمب به شما نزدیک میشوند و دیوانه وار به سمت شما بمب می اندازند و گاهی سبب نابودی خودشان نیز میشوند . نورپردازی و رنگبندی بازی به صورتی جالب به گرافیک بازی تابانده شده است و این بازی را خوش رنگ و لعاب کرده است. جلوه های انفجاری بمب های که بعد از انفجار ایجاد آتش میکنند و با صداهای بازی ترکیب میشوند از جمله چیز های خاص بازی است .

همه مکان های که در این بازی طراحی شده اند بسیار خاص و انیمیشنی هستند و بیشتر آنها حس و حال یک فضای با نشاط و سرگرم کننده را دارا هستند . از این رو شما را میتواند غرق خود کند و ساعت ها به بازی کردن مشغول باشید . در مراح مختلف به صورت تمی نیز میتوانید بازی کردن | گاهی بالای یک تپه هستید و گاهی در درون یک زمین فوتبال

 

موسیقی :

در این بازی شما با یک موسیقی جذاب و زیبا رو به رو هستید . یک موسیقی اکشن و زیبا که به تم های زیبا و خارق العاده این بازی متصل هستند و چیدمان این بازی را با تار و پود نوع گیم پلی آن یکی میکند . همه ی صدا هایی که از یک بازی اکشن و بمب گذاری نیاز داشته باشید . در موسیقی و صوت این بازی به گوش میرسد . شما غرق در بازی میشوید و تا جای ممکن آن را ادامه میدهید . این بازی تا جایی پیش میرود . که در برخی از مواقع هیجان آن زیادتر از حالت عادی میشود و شما با موسیقی آن همه چیز را به دست میگرید.

 

صدا گذاری :

صدا هایی که از شخصیت های بازی شنیده میشود و صدای انفجار بمب های به خوبی نیز به همین شکل  و از کیفیت خوبی برخوردار است . با اینکه گاهی باگ هایی نیز در صدا و تصویر در این بازی به چشم میخورد اما باز هم نمیتواند کیفیت موسیقی و جلوهای صدا را در این بازی فراموش کرد .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .