معرفی بازی Brothers in Arms 3

معرفی :

بازی Brothers in Arms 3 یکی از بی رقیب ترین بازی های جنگی و اکشن تولید شده توسط شرکت بازی سازی Gameloft می باشد . این بازی اکشن و مبارزه ای با کیفیت HD ساخته شده است و دارای Data می باشد . حجم تقریبی این بازی چیزی کمتر از 2 گیگابایت است . و از لحاظ سخت افزاری ممکن است که دستگاه شما را کندتر کند . پس سعی کنید که مواظب این موضوع باشید .

در این بازی شما در خیابان های از یک شهر قرار دارید ، سربازان ، تانک ها و هر چیزی که در اطراف شما وجود دارد برای سخت تر کردن کارتان است . مراحل مختلفی که در بازی وجود دارد بسیار زیاد است و شما ممکن است تا چندین و چندماه بخواهید برای آن وقت بگذارید تا بتوانید مراحل آن را عبور بدهید. در این بازی انواع سلاح های مختلف از جمله تفنگ های بزرگ ، جسه ، کلاشینکف ، مسلسل وجود دارد . نارنجک های دستی و بمب چیز های هستند که در این بازی دیده میشوند و همه ی آنها به این اندازه برای شما قابل استفاده هستند .

در این بازی شما با انواع سرباز های دیگر که برادران شما به حساب می آیند باید به جنگیدن در پایگاه های دشمن ادامه بدهید .

داستان بازی :

این بازی روایت گر جنگ جهانی دوم است که شما با تعدای از هم رزمان یا برادران خود به جنگی در میان متحدین و متفقین میپردازید. بیشتر قسمت های این بازی در ساختمان های خرابه ، و حمله های در ساختمان های مجاور می باشد  شما میتوانید در هر جایی سنگر بگیرید . مشغول به تیر اندازی و مبارزه باشید و از هر روشی برای امتحان کردن استفاده کنید . چیزی که میتواند آن را برای شما به خوبی به تصویر بکشد . رنگ خون و جنایت در این بازی است . این بازی آندرویدی از مهم ترین بازیه ای است که همانند نسخه های کنسولی و PC  ساخته شده است.

گرافیک بازی :

برادران جنگ از گرافیک سه بعدی برخوردار است چیزی که بیشتر گیمر های به آن علاقه مند هستند . این بازی از نظر کیفیت و رزولیشن بازی قدرتمندی است . از نظر طراحی شخصیت ها در این بازی بیشتر آنها به خوبی ساخته و پرداخته شده اند .

اما هنوز هم جای کار و ارتقاسازی در آنها دیده میشود . گیم لافت در حال کار بر روی نسخه های بهتر از این بازی است که علارقم افزایش کیفیت این بازی بر روی نسخه های آندروید باگ های بازی را نیز برطرف کند . از لحاظ بصری و تکنیک رنگ ها بازی از قدرت خوبی برخوردار است و شما از آن لذت خواهید برد . بازی در جاهای از نظر نورپردازی قوی عمل نکرده است و در جاهای که سایه و تاریکی وجود دارد این به خوبی قابل مشاهده می باشد .

بازی از لحاظ ساختار گرافیکی و اجزای آن به شدت خوب عمل کرده است . جلوه افکت های که برای انفجار در این بازی تعبیه شده است همگی به خوبی عمل میکنند . نور ها ، انفجار ها در این بازی خارق العاده هستند .کیفیت این بازی بی نهایت عالی است و هر گونه که شما با کنترل کنندهای آن کار کنید به خوبی منعطف بودن خود را نشان خواهند داد .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : آموزشی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .