داستان شخصیت Bryan Fury در بازی تیکن

داستان شخصیت Bryan Fury در بازی تیکن :

برایان سابقاً افسر سازمان بین المللی پلیس بود که وی در اثر شلیک در هنگ کنگ کشته شد. جسد برایان به آزمایشگاه مردی به نام دکتر هابیل منتقل شد. این دانشمند 88 ساله نسبتاً در جامعه زیرزمینی مشهور بود ، اما یافته های او اغلب مقدمه دکتر بوسکونوویچ بود. با این حال ، در نهایت ، او به آخرین مرحله برای تکمیل پروژه اصلی خود ... ارتش سایبورگ رسید.

دکتر هابیل فکر کرد که یک سایبورگ کامل باید مکانیک ساخته شده توسط رقیب خود دکتر بوسکونوویچ داشته باشد ، بنابراین او دوباره جسد Fury را مجدداً اعزام کرد و او را برای جمع آوری این داده ها فرستاد. در زندگی سابق خود برایان به عنوان یک کارآگاه ماهر شناخته می شد ، اما از طرف دیگر ، همیشه شایعات تاریک دنبال می شد. با تحقیق درباره تجارت و مواد مخدر در هنگ کنگ ، لی ولونگ کشف کرد که فوری با فروشندگان مواد مخدر ارتباط دارد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: داستان شخصیت آکوما در بازی تیکن

 

داستان زندگی برایان در تیکن 5

 

قبل از مسابقات King of Fist مسابقات 4 ، برایان به این واقعیت پی برد که زندگی او به سرعت در حال پایان یافت. دو سال پیش ، میشیما ضایباتسو دکتر هابیل را به عنوان مشاور برتر علمی خود استخدام كرد. هنگامی که این اتفاق افتاد ، هابیل بدون اینکه فکر دیگری به بهزیستی سایبورگ منسوخ شود ، برایان را رها کرد.

برایان می دانست که تنها کسی که توانایی تمدید زندگی خود را دارد ، هابیل ، خالق او بود. برایان هم ههیاچی میشیما ، مردی را که هابیل را از او دور کرد ، و هم خود هابیل را به خاطر ترك او ناامید كرد. یک روز برایان خبرهایی از مسابقات The King of Fist مسابقات 4 را شنید و تصمیم به ورود به مسابقات گرفت. او وارد دانست که این احتمالاً آخرین مبارزه او خواهد بود.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .