نقد و بررسی بازی Bus Simulator اندروید

با سلام خدمت های بازدیدکنندگان وب سایت توتال گیم . در این مقاله به معرفی و بررسی بازی Bus Simulator : Ultimate میپردازیم . یکی از کم حجم ترین بازی های ماشینی اندروید  ساخت استودیوی بازی سازی Zuuks Game که همراه با دیتا برای سیستم عامل اندروید تهیه و تولید شده است . این بازی شبیه سازی دقیقی از اتوبوس رانی در سراسر کشور ها اروپایی را دارا می باشد و شما میتوانید تبدیل به یک راننده شوید و سفره های زیادی را تجربه کنید . شما میتوانید برای خود با پولی که جمع آوری میکنید راننده و ایستگاه اختصاصی خود را داشته باشید .

شما باید در این بازی مسافران را سوار بر اتوبوس کنید و لوازم و وسایل آنها را نیز برایشان در جایی قرار بدهید . همچنین شما میتوانید خوراکی و پذیرایی برای مسافران در نظر بگیرید و زمانی را برای استراحت آنها فراهم سازید .

 

سیستم مورد نیاز بازی

اندروید مورد نیاز : 5.0 به بالا

دیتا : نیاز دارد

دسترسی : آفلاین

امتیاز : 4.5 از 5.0

 

داستان بازی 

شما در جدیدترین بازی اندروید به نحوی وظیفه و مسئولیت رانندگی با اتوبوس را دارید. شما در این بازی باید تعداد بالایی مسافر را از جایی به جای دیگر منتقل کنید و آنها را به مقصد مورد نظرشان برسانید . شما در جاده ها و مسیر های مختلف حرکت میکنید و کاملا هوشیار بازی را به جلو میبرید تا به مقصد خود برسید . در همین حالا باید کار سوخت گیری اتوبوس و چک کردن سلامتی لاستیک ها و دیگر چیز ها را نیز در نظر داشته باشید . اما بعد از رسید به مقصد شما مقداری سکه و امتیاز نصیبتان میشود و میتوانید با استفاده از آن اتوبوس خود را ارتقا بدهید . بیشتر از 7 مدل اتوبوس وجود دارد که با آن میتوانید به هر جایی سفر داشته باشید .به هر حال این بازی آنچنان داستان خاصی ندارد و شما بیشتر به رانندگی کردن مشغول هستید و از جایی به جایی دیگر میروید.

 

گرافیک 

بازی Bus Simulator Ultimate از جمله بازی های است که به صورت 3 بعدی با کیفیت خیره کنند اچ دی ساخته شده است . این بازی بیشتر یک شبیه سازی اتوبوس رانی است . مدل های سه بعدی به خوبی رگینگ و استخوان بندی شده اند و کاملا یکدست و با کیفیت طراحی شده اند . بیشتر مکان ها شامل : ساختمان ها ، جایگاه های سوخت ، و بسیاری از چیز های دیگر در این بازی از کیفیت بالایی برخوردار هستند .

گیم پلی 

شما در این بازی به انواع مکان ها سر میزنید و باید خود را با اتوبوس به هر جایی برسانید و مسافران بیشتری را سوار کنید . باید رانندگی دقیقی داشته باشید تا به جایی برخورد نداشته باشید . بازی از لحاظ سبک خوب به نظر می رسد اما ممکن است تا حدودی آرام و تکراری شود . برای آن دسته از کسانی که بازی های پرهیجان نیاز دارند این بازی مناسب آنها نخواهد بود . کنترل های بازی به خوبی کار میکنند و تا جای ممکن میتوانید از ترمز گرفتن و سرعت دادن بیشتر به اتوبوس در درون جاده لذت ببرید . اما همیشه اینطور نیست . در های اتوماتیک به خوبی کار میکنند و به موقع نیز بسته میشوند .

موسیقی 

در پس زمینه بازی شاهد موسیقی هستیم که برای رانندگی و ایجاد مقداری هیجان برای بازیکنان طراحی شده است که خوب به نظر میرسد. صدا های بازی نیز به خوبی طراحی شده است . صدای هنگام توقف اتوبوس های واقعی در این بازی به خوبی قابل شنیدن می باشد . به هر حال بازی چندان به موسیقی خیلی خاصی نیاز ندارد و حتی بدون موسیقی هم جذابیت خودش را دارا می باشد . اما در حین رانندگی و چالش های جاده مقداری به موسیقی در بازی نیاز است .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .