Call of Duty advanced Warfar

Call of Duty advanced Warfare :

این بازی نسخه جدید و یازدهم از بازی زیبای کال اف دیوتی هست که سال 2014 شرکت Treyarch این بازی رو ساخته و توسط advanced برای کامپیوتر ارائه شد.

توی دوران نزول فرانچایز کال اف دیوتی این بار اکتویوژن این بازی درصد بالا و رکورد شکنی داشته که سعی در این داره با ساخت نسخه های جدید تر نو آوری های جدید هم داشته باشه.

این بازی به طوری ساخته شده که اونایی هم که طرفدار این بازی نیستن بعد از بازی کردن مجذوب بازی میشن و براشون خیلی جالب و دیدنی میشه این بازی و از بازی کردن این نسخه از بازی کال اف دیوتی لذت میبرن

داستان این بازی یعنی کال اف دیوتی 11 برای سال 2054 میلادی هست.

توی جایی که گروه تروریستی KVC با حمله کردن به کشور هایی که پیشرفته هستن سعی دارن انرژی اتمی زمین اون کشور ها رو تصرف کنن

در این بازی نیروهای ایالات متحده با تروریست ها درگیر میشن و ما بین این ماموریت جک میتشل که دستش قطع شده بود با عضو شدن توی گروه اطلس به جنگ با این تروریست های شرور میره. گروه اطلس در این بازی یکی از گروه های بسیار قوی با سلاح های نظامی هسته ای هست.

یه سری از مشکلات بازی های کال اف دیوتی قبل لو رفتن داستان باری توی همون اولاش بود ولی توی این بازی داستان خیلی جالب و دیدنی هست به به راحتی قابل پیش بینی نیست

نو آوری های این بازی خیلی زیبا و قشنگ ساخته شده که میشه مثلا به بمب های دستیش اشاره کرد یا لباس های نیروهای ویژه افرادی که توی بازی هستن.

ویژگی مثل پرش بلند در این بازی با استفاده از یه دستگاه و حرکت نامرئی شدن ام وجود داره. وسایل نقلیه بازی هم فرق زیادی با وسایل نقلیه الان نداره

ولی یه سری تغییرات توش ایجاد کردن مثل ساخت موتورهای زرهی در بازی که خیلی زیبا و قشنگ طراحی شده. گرافیک بازی هم با یک موتور قدرتمند گرافیکی اوج گرفته که به بازی پیشرفت زیادی داده.

این بازی کال اف دیوتی قابل مقایسه با نسخه های قبل کال اف دیوتی نیست و از همه اونا پیشرفته تر و جذاب تره.

مثلا کشور آلمان در این نسخه خیلی تغییر کرده و زیبا تر شده.

قدرت تخریب بازی چند برابر شده و بسیار زیبا هست مثل قدرت تخریب ساختمون و برج ها و پل ها.

سلاح ها در بازی تغییرات چندان زیادی نداشته اما شاهد یک سلاح جدید هستیم که خیلی سلاح قوی خوبی هست و این بازی دارای کیفیت بالا و خوبی هست و همونطور که گفتم خیلی جذاب تر از و قابل مقایسه با نسخه های قبل کالاف نیست.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .