Call of Duty black Ops

بازی Coll of Duty black Ops یعنی بازی کال اف دیوتی 7

یک بازی محبوب و زیبا و در سبک اکشن هست که سال 2010ساخته شد

این بازی داستانش اینه که عملیات مخفی در سازمان CIA دارین

ماموریت و مراحل بازی توی نقطه های مختلف از کشورای های دیگر هست و همش در یک جا نیستین مثلا توی کوه های شرق اتحاد جماهیر شوروی هستین یا قزاقستان یا هنگ کنگ یا لائوس و ویتنام جنوبی و... خیلی از کشور های دیگه شما حضور دارین.

برای ماموریت های مختلفی ماموریت های بازی تو حالت های تک نفره با سلاح شیمیایی هست یا چند نفره و گروهی و در دوران جنگ سرد هستید.

دو کشور آمریکا و روسیه برای این که جنگ جهانی سوم شکل نگیره نمیتونستن رو در روی هم باشن یعنی جرئت رو در رو شدن رو نداشتن و بخاطر همین دست به یه سری عملیات های مخفی زدن برای جنگ با همدیگه این عملیات ها هم عملیات های سری و جاسوسی آمریکا تو کشورای دیگه بود که در این بازی شما به اون کشورا میرید

توی این بازی شما شخصیتی به اسم الکس میسون هستین که عضو سازمان CIA هستی.

در این بازی شما خیلی ها رو باید ترور کنید خیلی از فرمانده ها و شخصیت های کشور های دیگه رو باید ترور کنید بعضی از جاها ممکنه گیر بیوفتین و بازجویی بشین و برای فرار باید بتونید فرار کنید.

 میسون حتی توی مراحل بازی با زندان هم افتاده میشه و دستگیر میشه و با یه فرد روسی که توی زندان بود آشنا میشه و نقشه فرار میکشن و از زندان فرار میکنن و ماموریت های جدید تری رو انجام میدین در کشور های دیگه و بعد شما در آخر بر میگردین آمریکا.

ماموریت و مراحل زیادی داره این بازی و بسیار بازی محبوب و قشنگه و از تجهیزات مدرن و جدید خیلی خوبی برخوردار هست و گرافیک و کیفیت بالایی داره که بازی رو خیلی زیبا میکنه این گرافیک و کیفیت بالا

این بازی هم مثل بقیه بازی های کال اف دیوتی خیلی زیبا و قشنگه برای طرفداران بازی کال اف دیوتی و خیلی قشنگ طراحی و ساخته شده.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .