Call of Duty Mobile

امروزه گوشی های موبایل تبدیل به یکی پلتفرم های بسیار قدرتمند در بازی های ویدئویی شده اند.یکی از بهترین بازی های ویدئویی بازی Call of Duty Mobile است که شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است.

در این پست قراره با شخصیت های این بازی بپردازیم.

1) Call of Duty Mobile

مدت زمان زیادی از عرضه بازی Call of Duty Mobile نمی گذرد اما در این بازی در همین مدت کم تبدیل به یکی از محبوب‌ترین و پردانلودترین بازی‌های اندروید 2020 شده است ؛ 

ندای وظیفه موبایل هم مانند تمام نسخه‌ های دیگر این بازی در سبک شوتر اول شخص طراحی شده است . 

نگاهی به بازی Call Of Duty Mobile :

شخصیت های بازی Call of Duty Mobile :

 

 

 

JOHN PRICE

یکی از اعضای نیروهای ویژه انگلیس و رهبر تیم Bravo Team و Task Force 141 ، Price با اخراج نماینده مشهور اسلحه ، زاخایف و محافظ وی Makarov ، مارک خود را رقم زد.

 

DAVID MASON

 

عضو تیم SEAL Team Six و فرزند آژانس سیا ، الکس میسون ، فرمانده ستوان به سرعت در ردیف های خود برای نظارت بر نیروی اعتصاب J-SOC برخاست.

 

ALEX MASON

میسون بخشی از یك ترور بود كه مأموریت هایی را در كوبا ، ویتنام و لائوس انجام داد.

 

 

SIMON "GHOST" RILEY

 

او با فرماندهی Task Force 141 و به رسمیت شناخته شده است و توسط balaclava به جمجمه نمادین شناخته شده . Ghost هدایت تیم اعتصاب را به جستجوی خانه امن فوق ملی گرا Makarov برای به دست آوردن اینتل ارزشمند هدایت می کند.

 

THOMAS MERRICK

 

فرمانده میدانی در سال 2027 ، مریخ با دفاع از یک بیمارستان غیرنظامی از بیش از پانصد جنگنده دشمن که تنها شصت عملگر داشتند ، شهرت خود را در طی عملیات Sand Viper برقرار کرد.

 

 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .