Call of Duty World at war

بازی Coll of Duty World at war بازی (کال اف دیوتی 5) یک بازی محبوب به سبک اکشن هست که سال 2008 توسط Treyarch ساخته شد و توسط advanced برای کامپیوتر ارائه شد.

بازی های کال اف دیوتی همه بازی های قشنگ و محبوب و پر طرفداری هستن و اینم یکی از اون بازی های کال اف دیوتی با طرفدار های زیاد هست که خیلی بازی جذاب و دیدنی هست و یکی از بازی های محبوب بعد از بازی کال اف دیوتی 4 هست که طرفداران زیادی داره.

این بازی به عنوان بازی جهان در جنگ شما رو در حال و هوای جنگ های سخت و بی نظیری قرار میده. این بازی دشمنان منحصر به فردی داره و تنوع خوبی در جنگ ها داره و از گرافیک و کیفیت خوبی برخوردار هست این بازی صحنه های جنگی خیلی خوب در باره جنگ جهانی دوم رو داره و میشه گفت صحنه هایی دلخراش هم داره که عین واقعیت در زمان جنگ جهانی دوم هست.

در این بازی یعنی بازی کال اف دیوتی 5 شما یک تفنگ دار دریایی هستین یا یک سرباز نیروی دریایی هستین و روسی هستین که در مکان هایی همچون اقیانوس آرام و جاهایی از اروپا حضور دارین و جنگ را شروع میکنین. نبرد شما با نیروی‌های ژاپنی و آلمانی هست که مهم ترین اهداف شما در جنگ داخل این بازی میباشد.

این بازی محیط خیلی زیبا و شگفت زده ای داره و تمامی اسلحه ها و تجهیزات جنگی شبیه سازی شده با جنگ جهانی دوم هست و شما میتوانید با بازی کردن این بازی لذت زیادی ببرید.

بازی های کال اف دیوتی در زمان جنگ جهانی دوم هم خیلی قشنگه و از گرافیک بالا و خوبی برخوردار هست و روی سیستم عامل های کامپیوتر ارائه شده و شبیه سازی شده با جنگ جهانی دوم هست و زیبا به نظر میرسه.

توی بازی تمامی اسلحه های زمان جنگ جهانی دوم و تجهیزات جنگی اون موقع هست. از سلاح ها تا ماشین و تانک و کشتی و ناو و هواپیما های اون موقع همه در این بازی شبیه سازی و قرار گرفته شده .

این بازی هم عین بازی های دیگر کال اف دیوتی در زمان جنگ جهانی دوم زیبا تر و بهتر ساخته شده و برای نصب این بازی شما میتونید بازی رو توی سایت هایی که بازی های کال اف دیوتی رو عرضه میکنن مثل سایت یاس دانلود دانلود کنید.

این بازی خیلی قشنگ و زیبا هست امیدوارم با دانلود و نصب و بازی کردن این بازی لذت بب رید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .