معرفی بازی Call of Sniper WW2 برای اندروید

با سلام خدمت همه بازدیدکنندگان وب سایت توتال گیم ، در این مقاله به معرفی و بررسی بازی Call of Sniper WW2: Final Battleground یکی از جدیدترین بازی های اندروید 2021 که در مورد جنگ جهانی دوم است . اما این بار در سرمای خوفناک زمستان در کشور های اروپایی که شما باید به پایگاه دشمن حمله ور بشوید و آنها را یکی پس از دیگری به نابودی بکشانید. این بازی تا به حال میلیون ها بار توسط کاربران اندرویدی جهان از مارکت بزرگ و کاملا معتبر گوگل پلی دانلود و نصب گردیده است . بازی پیش رو توسط کمپانی معتبر Blockot Studios  ساخته شده است . در ادامه با وب سایت توتال گیم همراه باشید تا این بازی را برای شما دوستان عزیز معرفی کنم .

 

 

سیستم مورد نیاز :

  • آندروید : 4.4 به بالا
  • حجم بازی : 86 مگابایت
  • دسترسی به اینترنت : نیاز ندارد
  • دسته بندی : اکشن | نقش آفرینی | جنگی
  • رده سنی : 16 سال به بالا

 

ویژگی :

  • ارتقایی تفنگ ها و مهمات از جمله نارنجک
  • کیفیت 3 بعدی و خیره کننده
  • بازی در فصل زمستان و برف
  • کیفیت بسیار بالا و دیدنی
  • مراحل متفاوت و حمله به مناطق دشمن

 

گیم پلی :

شروع این بازی از جنگ جهانی دوم است که در سال های متمادی و جنگهای پیش آمده شما در یک زمستان سرد و خوفناک باید در کولاک و برف وارد قلمرو دشمنان خود شوید و تک تک آنها را از پا در آورید . بازی علارقم گیم پلی عالی و موثر جزو بازی های شوتر اول شخص اندروید محسوب میشود که شما میتوانید به خوبی در بازی پیشروی کنید و سلاح خود را با پول و سکه خریداری کنید . بازی در بهبه جنگ های جهانی دوم در یک زمستان است و شما باید با سلاح های قدیمی و نه چندان خوب جنگ جهانی دوم را شروع کنید و کم کم خود و سلاحتان را ارتقا بدهید .

ممکن است که شما بتوانید امتیازاتی را در این بازی جمع آوری کنید . اما یادتان باشد دشمنان شما سگ های تربیت شده وحشی اند که ممکن است شما را ببلعند و شما در بازی بازنده شوید . از این جهت باید بتوانید سریع سگ ها را با گلوله بکشید .

همچنین در این بازی شما باید به آرامی وارد محیط دشمن شوید بدون اینکه سربازان و نگهبان ها متوجه حضور شما بشوند . بعد با نشانه گیری مگسک بالای تفنگتان میتوانید به آنها شلیک کنید و آنها را از میان بردارید.

صدای هو هوی باد و آرامش دیوانه کننده در سراسر این بازی وجود دارد که شما را از خود بی خود میکند و در گیم پلی و نوع روایت داستانی بازی چیزی در خور ستایش است . با این حال شما در یک سیر خطی باید از دور ترین نقاط به منطقه و پایگاه دشمن نزدیک بشوید و تک تک آنها را از پا در بیاروید.

همین است که این بازی ار از سایر بازی های پر ضد و خورد و الکی متمایز خواهد کرد . شما آرام آرام به حریف نزدیک مشوید و در یک فضایی غیر ملموس و باور نکردنی آنها را از پا در می آورید.

 

گرافیک :

بازی Call of Sniper WW2 به صورت سه بعدی طراحی و ساخته شده است و از کیفیت بالایی برخوردار است . چیزی که شما میدانید همان چیزی است که در این بازی به چشم میخورد . دقت خوبی که در فضای زمستانی بازی به چشم می آید و قدرت جادویی آن از جمله چیزهای هستند که شما به آنها احتیاج دارید . این بازی در هر صورت نیاز شما را برطرف خواهد کرد . کیفیت خیره کننده و سلاح هایی که در این بازی ساخته شده اند . و اجسام و بعد ها را از هر لحاظ در نظر بگیریم دارای مدلسازی خوبی هستند .

کیفیت مدلسازی شخصیت ها تا حدودی قوی عمل کرده است و از نظر حرکتی چیزی را کم ندارند . در هر صورت چیزی که میدانیم این است که شما در این بازی به اندازه ای که میخواهید میتوانید آن را دوست داشته باشید یا از آن بیزار باشید . بازی دارای مراحل متعدد و ماموریت های مختلف است و شما در هر پایان ماموریت امتیازات و افتخاراتی را مانند سایر بازی های اکشن به دست می آورید و میتوانید قفل مراحل بعد را نیز باز کنید .

یک تفنگ قدرتمند که مگس کوچک دارد نیز میتوانید در ابتدای راه با فشنگی قوی حریف را از پا در آورد و همان چیزی باشد که شما در یک سرمای وحشتناک در تنهایتان به آن نیاز دارید .

 

موسیقی :

کیفیت خوب موسیقی و اندازه لازم برای به دست آوردن پارامتر های فکری در این بازی تاثیرات شگرفی را در پس زمینه ایفا میکند که باید آنها را مد نظر قرار بدهید و بدانید که چه زیبایی را در گرافیک و گیم پلی بازی ترکیب کرده است .  شما حس جنگ طلبی را در موسیقی کشف خواهید کرد به همان اندازه که بازی شما را زنده نگه میدارد .

یک موسیقی با تاکتیک خاص جنگی در قدیمی ترین حالت از سربازانی که میخواهند خطوط دشمن را از میان بردارند و گوشمالی حسابی به آنها بدهند.

 

صدا گذاری :

صداگذاری های که در بازی ساخته شده است. به اندازه کافی و لازم ساخته شده است . تا جای ممکن که شما میدانید همه چیز به خوبی همان چیزی که لازم میدانید رشد کرده است . صدای سگ های وحشی و دیوانه تا صدای شلیک گلوله تا خشش برف بر زیر پای شما یا هو هوی باد در هر جایی از بازی با کیفیت خوبی طراحی شده است .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .