توضیحاتی درباره بازی شهر ماشین ها

معرفی بازی 

سلام میخوام یه بازی قشنگ رو بهتون معرفی. بازی شهر ماشین ها یک بازی بسیار جالب و زیبا و سرگرم کننده و عالی که در سبک شبیه سازی شده و مدیرتی هست. این بازی به شکل رایگان با پرداخت درون برنامه ای هست یعنی شما نیازی نیست پولی پرداخت کنید برای دریافت بازی. این بازی برای اندروید ارائه داده شده و به صورت آنلاین هست. در بازی شما در نقش یه تاجر هستین که تصمیم میگیرین یه شهر خوب و متفاوت بسازین و شهر رو تبدیل به دنیای ماشین ها کنین.

 

هدف بازی 

در این شهر همه لوازمات مورد نیاز برای ماشین های اسپرت و مسابقه ای تبدیل شده است میشه گفت از ساختمان ها و گاراژ ها گرفته تا میدان های مسابقه ای و خلاصه همه چیز این شهر برای ماشین ها و مخصوص ماشین سوار ها هست. شما توی بازی باید ه توسعه و گسترش قسمت های مختلف شهر سرمایه گذاری ایجاد کنین و کمک کنین و از این راه درآمد کسب کنین و ماموریت ها و کار های زیادی توی بازی هست که شما باید انجام بدین و برای موفق بودن توی بازی باید همه این ماموریت ها و کار ها رو به درستی انجام بدین.

در این باز باید درست قسمت های مختلف شهر خودتون رو مدیریت کنین برای مثال باید ساختمان بسازین یا گاراژ ماشین درست کنین و ماشین های مختلفی خریداری کنین. شما باید توی نقاط مختلف این شهر میدان های مسابقه ای ایجاد کنیم و با ماشین هایی که دارین توی این میدون های مسابقه , مسابقه بدین.

 

بخش های بازی

بازی دارای دو بخش هست. بخش اول مدیریتی و استراتژیکی هست و بخش دوم بخش مسابقه ای هست. در بخش مسابقه ای میتوانید با ماشی های خریداری شده در رقابت چند نفره شرکت کنین و مسابقه بدین. اما سبک این مسابقه ها مثل ماشین سواری معمولی نیست شما باید فقط کنترل گاز رو به دست داشته باشین یا گاز بدین یا و دست خود رو از روی گاز بردارید تا سرعت ماشین کم بشه و یه طور خودکار خود بازی کنترل فرمون ماشین رو داره. اما همین بخش بازی اینقدر قشنگ و زیبا ساخته شده که حسابی سرگرم کننده هست و گرافیک بالایی داره. توسیه میکنم این بازی خوب رو حتما نصب کنید و بازی رو از دست ندین.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .