توضیحاتی درباره بازی شهر ماشین ها

معرفی بازی ماشین بازی در شهر

امروز میخواهیم در بخش معرفی بازی یک ماشین بازی در شهر را معرفی کنیم. بازی شهر ماشین ها از جدیدترین بازی های اندروید است که در سبک شبیه سازی شده و مدیرتی هست. این بازی به شکل رایگان با پرداخت درون برنامه ای هست یعنی شما نیازی نیست پولی پرداخت کنید برای دریافت بازی. این بازی برای اندروید ارائه داده شده و به صورت آنلاین هست. در بازی شما در نقش یه تاجر هستین که تصمیم میگیرین یه شهر خوب و متفاوت بسازین و شهر رو تبدیل به دنیای ماشین ها کنین.

 

هدف بازی شهر ماشین ها

ماشین بازی در شهر

 

در این شهر همه لوازمات مورد نیاز برای ماشین های اسپرت و مسابقه ای تبدیل شده است میشه گفت از ساختمان ها و گاراژ ها گرفته تا میدان های مسابقه ای و خلاصه همه چیز این شهر برای ماشین ها و مخصوص ماشین سوار ها هست. شما توی بازی باید ه توسعه و گسترش قسمت های مختلف شهر سرمایه گذاری ایجاد کنین و کمک کنین و از این راه درآمد کسب کنین و ماموریت ها و کار های زیادی توی بازی هست که شما باید انجام بدین و برای موفق بودن توی بازی باید همه این ماموریت ها و کار ها رو به درستی انجام بدین.

همچنین اگر به دنبال یک بازی ماشینی کم حجم اندروید میگردید این مقاله را بخوانید.

در این باز باید درست قسمت های مختلف شهر خودتون رو مدیریت کنین برای مثال باید ساختمان بسازین یا گاراژ ماشین درست کنین و ماشین های مختلفی خریداری کنین. شما باید توی نقاط مختلف این شهر میدان های مسابقه ای ایجاد کنیم و با ماشین هایی که دارین توی این میدون های مسابقه , مسابقه بدین. این بازی کمی شبیه به بازی کلاچ است.

 

بخش هایی از ماشین بازی در شهر

ماشین بازی در شهر

 

ماشین بازی در شهر دارای دو بخش هست. بخش اول مدیریتی و استراتژیکی هست و بخش دوم بخش مسابقه ای هست. در بخش مسابقه ای میتوانید با ماشی های خریداری شده در رقابت چند نفره شرکت کنین و مسابقه بدین. اما سبک این مسابقه ها مثل ماشین سواری معمولی نیست شما باید فقط کنترل گاز رو به دست داشته باشین یا گاز بدین یا و دست خود رو از روی گاز بردارید تا سرعت ماشین کم بشه و یه طور خودکار خود بازی کنترل فرمون ماشین رو داره. اما همین بخش بازی اینقدر قشنگ و زیبا ساخته شده که حسابی سرگرم کننده هست و گرافیک بالایی داره. توسیه میکنم این بازی خوب رو حتما نصب کنید و بازی رو از دست ندین.

 

نتیجه از این بازی

اگر به دنبال بازی استراتژیک ماشین سواری در شهر هستید ، این بازی میتونه یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشه. پس همین حالا بازی رو نصب کنید و این بازی آنلاین رو بازی کنید. اگر نظری و یا درخواستی دارید میتونید توی قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .