چیت چیست ؟ معرفی انواع چیت های CSGO

csgo شاید یکی از جدیدترین بازی های 2021 نباشد. اما قطعا یکی از بهترین بازی های استیم است که توانسته میلیون ها میلیون کاربر را شیفته خود کند. در این قسمت به معرفی انواع چیت های csgo میپردازیم. اما بیاید اول ببینیم که چیت چیست و برای چه از آن استفاده میکنند؟ با توتال گیم همراه باشید تا درباره آن بیشتر بدانیم.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: کد گیفت کارت رایگان استیم

انواع چیت های csgo

 

انواع چیت در csgo

 

چیت چیست ؟

چیت (Cheat) در لغت به معنای تقلب و دقل بازی است. اما در بازی csgo نام برنامه ای است که توسط برنامه نویسان نوشته شده و به شما کمک میکند تا در بازی بتوانید: راحت تر نشانه بگیرید، سرعت خود را زیاد کنید و حتی زد گلوله شوید. استفاده از این ابزار در بازی ها ممنوع است و در صورت مشاهده، سرور مربوطه آنها را بن خواهد کرد. پس لطفا از آن استفاده نکنید!

 

چیت چیست

 

چیتر چیست ؟

چیتر به شخصی گفته میشود که از چیت و یا کد تقلب در بازی استفاده میکند و اغلب در بازی ضعیف هستند. اینگونه افراد با دانلود چیت سعی دارند بازی ها رو به روش غیر استاندارد جلو ببرند که البته سیستم بن خیلی کار اونهارو سخت کرده.

 

آنتی چیت چیست ؟

آنتی چیت، سیستمی ساخته شده توسط شرکت ولو است که امکان تقلب و استفاده از نرم افزار ها و اسکریپت های خارجی را از کاربر سلب میکند. با آنتی چیت، چیترها دیگر قادر نخواهند بود تقلب کنند و بازیکنان همه پاک به بازی ادامه میدهند. اگر چیتری در بازی بخواهد تقلب کند، این برنامه به سادگی آنرا تشخیص داده و سریعا بازیکن بن میشود.

آنتی چیت چیست ؟

 

چرا نباید از چیت استفاده کرد ؟

دلیل های بسیاری برای استفاده از چیت است. با توجه به سوال هایی که از چیتر های بازی csgo شد، اکثر این افراد، دلیل چیت زدن خود را امن نبودن سیستم VAC شرکت VALVE اعلام کردند. به گفته آنها  "CSGO یک بازی مرده است و سالم بازی کردن در آن دیگر معنایی ندارد".

اما واقعا چرا نباید در این بازی چیت زد ؟ دلایل بسیاری وجود دارد که ما تنها با یک دلیل شما را قانع خواهیم کرد.

 

چیت زدن در بازی باعث تولید کردن چیتر جدید در بازی میشود!

بله! زمانی که شما چیت میزنید، حریف از این حرکت ناراحت میشود. به دنبال راهی برای تلافی میگردد و در آخر چیت دانلود میکند. به همین ترتیب چیتر جدیدی متولد میشود و این روند تا آخر کار ادامه پیدا خواهد کرد.

 

اما برای آنکه با ابزار این نوع افراد یا بهتره بگیم چیتر ها آشنا بشیم، لازم است انواع این چیت ها رو بشناسیم. پس با ما همراه باشید.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بهتر شدن در بازی CSGO با انجام 5 رفتار مهم

1. چیت aimbot یا نشانه گیر خودکار

از انواع چیت در csgo ، ایم بات جزو محبوب ترین ها بین چیترها است. چراکه با کلیک روی دکمه Alt، تمام دشمنان در یک لحظه کشته میشوند. اساس کار این برنامه به این صورت است که با یک درصد مشخص قابل تنظیم توسط کاربر، میتواند تمامیه هد ها یا سرهای دشمنان را نشانه بگیرد. بدون آنکه شما به روی سر آن هدف بگیرید.

 

انواع چیت در csgo

 

همان طور که گفتیم، این نوع چیت درصدی قابل تنظیم دارد، به این صورت که از 0 تا 100 درجه بندی شده است. اگر روی 100% تنظیم باشد، هد دشمن مستقیما هدف گرفته میشود و شما حرکت خاصی نیاز نیست انجام دهید. اگر روی 0% باشد یعنی هد را نشانه نمیگیرد و شما باید دستی اینکار را کنید. اکثر چیتر های ناقلا این درصد را چیزی بین 5% تا نهایتا 10% تنظیم میکنند تا در فیلم هایی که هم تیمی خود یا بعده ها  دشمن میبیند برنامه آنها لو نرود :)

 

2. چیت Wall Hack یا نمایش دهنده پشت دیوارها

از انواع چیت در csgo ، میتوان به Wall Hack (نمایش دهنده پشت دیوار ها) اشاره کرد. با این برنامه شما میتوانید مکان تمامیه دشمنانتان را از پشت دیوار ببینید و مطلع شوید. حتی برخی از این چیت برای اطلاع رسانی به هم تیمی های خود استفاده میکنند!

 

انواع چیت در csgo

 

اکثر چیتر های حرفه ای برای ضایع نشدن چیتشان، از وال هک به صورت راند به راند استفاده میکنند. بعضی از آنها در قسمت CT چیت خود را خاموش و در قسمت Terror روشن میکنند. اینکار میتواند باعث شود کسی که بازی را مشاهده میکند، از چیت او با خبر نشود. ولی تا به الان چیتی نبوده که بن نشده باشه. پس خیالتون راحت :)

 

3. چیت Bunny Hop یا پرش خرگوشی

از انواع چیت در csgo میتوان به بانی جامپ اشاره کرد که باعث میشود بازیکن با سرعت خیلی زیادی پرش های پی در پی انجام دهد. این پرش ها منجر به افزایش سرعت وحشتناک بازیکن میشود. چیت بانی جامپ میتواند باعث به هم ریختن اعصاب بسیاری از بازیکنان شود. چراکه این نوع چیت تنها استفاده نمیشود و با چیت های دیگر به صورت ترکیبی استفاده میشود که اوضاع را بسیار وخیم میکند.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: سرورهای بانی جامپ سی اس گو

 

انواع چیت در csgo

 

البته در بازی CSGO این امکان وجود دارد که شما بدون استفاده از چیت بانی جامپ یا اسکریپ های مختلف، بانی جامپ بزنید.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: آموزش بانی جامپ در csgo

4. چیت no recoil یا تفنگ بدون لگد

اگر سری بازی های csgo را بازی کرده باشید، حتما میدانید که برای هر تفنگ Recoil یا لگد مشخصی تایین شده است. چیت No Recoil باعث میشود تفنگ شما بدون هیچ لگدی (حتی صد تیر !) شروع به شلیک کردن کند. استفاده از این چیت میتواند باعث افزایش قدرت نشانه گیری فرد شود ولی به سادگی بازیکن بن میشود.

 

انواع چیت در csgo

 

این نمونه در نسخه های قبلی csgo نیز یافت میشود.

 

5. چیت Anti Aim یا زد گلوله

اساس کار چیت Anti Aim یا زد گلوله، به این صورت است که برنامه جسم واقعی کارکتر را چند متر جلوتر نشان میدهد و زمانی که شما به آن تیر میزنید حس میکنید شخص زد گلوله است. اما در حقیقت شما به تصویری از دشمن حمله کردید و بدن واقعی او چندین متر با او فاصله دارد.

 

انواع چیت در csgo

 

بهترین نحوه استفاده از آن در سر نبش کوچه های بازی است (چرا که طرف مقابل حس میکند تیر هایش خطا میرود! ).

آنتی ایم به تازگی در بین چیت های CSGO جای باز کرده است، اما بین چیتر ها بسیار محبوب است. چراکه احتمال بن شدن از این طریق بسیار مشکل بوده و درصد کمی با این چیت بن میشوند. 

 

6. چیت Rage یا Spin Bot

ترسناک ترین شکل ممکن برای تقلب در بازی csgo ، استفاده از Spin Bot است. در دهه اخیر این چیت توانسته چیتر های بسیاری را به سمت خود جذب کند. چراکه این برنامه باعث میشود شما بازیکن با سرعت وحشتناکی شروع به چرخیدن و شلیک کند. ظاهر مشابهی با Aim Bot دارد ولی با این برنامه ،چیت شما درصدی خطا نخواهید داشت. تنها بازیکنانی که از این چیت استفاده میکنند، بچه های زیر 13 سال، روس ها و گیمر هایی است که نمیتوانند درست بازی کنند.

 

انواع چیت در csgo

 

راهی برای فرار نیست، تنها راهی که وجود دارد این است که چیتر مورد نظر را ریپورت کنید و امید داشته باشید که بن خواهد شد. همچنین باید گفت این برنامه از چیت های دیگر به سادگی راحت تر لو میرود و در عرض چند ساعت چیتر مورد نظر بن خواهد شد.

 

7. چیت اسکین چینجر

شاید خیلی از شما دوستان به دنبال اسکین رایگان csgo باشید. با این چیت شما قادر خواهید تمامیه اسکین های csgo از قبیل: انواع نایف ها ، دستکش ها ، دراگون لور و ... به صورت رایگان داشته باشید. شاید این چیت هیچ آسیبی به دشمنان وارد نکنه و اسکین فقط برای خودتون به نمایش در بیاد، ولی باز هم چیت محسوب میشود و احتمال بن شدن دارد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: اسکین رایگان سی اس گو

 

انواع چیت در csgo

 

بسیاری از پلیرها از این اجمالی استفاده کردند و برای آنها پیامد های بدی داشت. از پیامد های بد آن میتوان به کرش خوردن مداوم بازی و بن شدن اشاره کرد. پس لطفا اینگونه چیت هارو روی اکانت های پرایم خودتون تست نکنین.

 

کدام چیت ها اعصاب شما رو بیشتر به هم میریزه ؟

در این مطلب ما پرداختیم به اینکه چیت چیست و چیتر چیست و چرا نباید از چیت ها استفاده کرد. همچنین با معرفی انواع چیت های csgo توانستیم به شما عزیزان توانستیم دیدی کلی از چیت و چگونگی عملکرد آن به شما نشان دهیم.

اگر شما هم csgo بازی کردید، حتما به چیتر ها برخورد کردید. ولی کدوم چیت ها بیشتر اذیتتون کرده ؟ توی دیدگاه ها نظر خودتون رو به اشتراک بزارید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : CS:GO

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .