معرفی بازی Clash Of Clans

بازی Clash Of Clans  یکی از برترین بازی های موبایلی جهان در سبک استراتژیک می باشد که در سال 2012 توسط یک تیم 15 نفره در شرکت Super Cell  برنامه نویسی و ساخته شد . این بازی از محبوب ترین بازی های موبایلی جهان است و به دلیل گیم پلی جاودیی و همیشگی اش هر شخصی را به خودش معتاد میکند . نوع بازی Clash Of Clans  به چند سبک و زیر سبک از بازی های رایانه ای و موبایلی مربوط میشود . به دلیل استفاده از قهرمان ها و شخصیت های افسانه ای در این بازی هرکسی مجذوب آن خواهد شد . این را شما میتوانید از طراحی دقیق آن توسط سازندگان متوجه بشوید .

این بازی در سبک های چون استراتژیک ، جنگی ، قبیله ای ، و مزرعه داری ساخته شده است . و اگر نگاهی به دیگر بازی های مطرح شرکت Super Cell بیندازید ، متوجه خواهید شد که بازی های محبوبی همچون HeyDay  وBoom Beach نیز ساخته شده در همین سبک ها هستند .شما در یک مزرعه مشغول به  ساختن ، ساختمان و پایگاه های نظامی میشوید و بعد از آن باید ساختمان ها و تجهیزات خود را نیز در این بازی ارتقا بدهید . شما در این بازی نیاز به سرباز ها و کارکنان بیشتر برای ساخت و ساز دارید . همچنین در این بازی شما باید جادوگران ، انواع کماندران و بربر ها را نیز استخدام کنید .

این بازی یک تاریخچه بزرگی فرهنگی را شامل میشود . شما با شخصیت بربرین که اولین نوع سرباز انتخابی شما است شروع میکنید . این شخصیت میتواند مبارزه کند و آموزش دیده شده تا مبارزه کند و قبیله شما دفاع کند . از دیگر شخصیت ها میتوان اژده ها و جادگر نیز اشاره کرد.

جادوگر در این بازی با انرژی و قدرتی که دارد میجنگد و اژده ها نیز با شعله های آتش و از طریق حمله های هوایی . البته دیگر شخصیت ها نیز در این بازی وجود دارند که هر کدامشان کاری را انجام میدهند .

این بازی یک عمل فکری در خود دارد به خاطر همین است که میلیون ها نفر به آن علاقه مند هستند . و آن در چند چیز خلاصه میشود . به دست آوردن غنایم بیشتر و جنگیدن با دیگر قبیله ها و ساخت و ساز.

اغلب بازیکنان Clash Of Clans  بسیار بر روی این بازی حساس هستند و بیشتر آنها درآمد خود را صرف این بازی میکنند و از این لحاظ سودی بسیاری زیادی برای شرکت Super Cell در بر دارد .

 

معرفی شخصیت های بازی :

Barbarian

Archer

Giant

Goblin

Wall Breaker

Balloon

Wizard

Healer

Dragon

P.E.K.K.A

Minion

Hog Rider

Valkyrie

Golem

Witch

Lava Hound

Bowler

گرافیک و کیفیت بازی

این بازی تولید و نمونه برداری شخصیت ها بسیار دقیق عمل کرده است . مکانیک جسمی شخصیت ها در این بازی به طرز فوق العاده ای ساخته شده . در این بازی آنقد شخصیت ها زیاد هستند که شما واقعا مبهوت آن خواهید شد . کیفیت تصاویر به صورت سه بعدی شفاف است . مدل جسمی و حرکت و استخوان بندی کاراکتر ها و شخصیت ها در این بازی حرف ندارند . رزولیشن بازی بسیار بالا می باشد . علارقم حجم بسیار کم CPU دستگاه شما را اشغال میکند .کنترل های بازی همراه با علامت راهنما در این بازی وجود دارد که با مراجعه با آنها میتوانید مقداری تجهیزات لازم را از فروشگاه ها بخرید برای خریدن چنین تجهیزاتی باید کار کنید و زحمت بکشید در غیر این صورت باید آن ها را خریداری کنید.صدا گذاری دقیق وشفاف برای انواع شخصت ها کاراکتر ها ، امتیاز ها ، گرفتن غنایم ، اعلان های درون بازی . همه چیزی به خوبی و دقت کاملا ساخته شده اند . بیشتر جلوه های صوتی نسبت به موقعیت که در بازی از هریک از قسمت های بازی شنیده میشود کاملا کار عذاب در آمده است . بیشتر جلوه های بازی غنی و شفاف هستند از جمله جلوه های صوتی و تصویری بازی از تخریب ساختمان ها تا هر شکل دیگری که از آن در این بازی وجود دارد .صداهای بازی بسیار جذاب هستند و در هر جایی از بازی شما را آن را به خوبی لمس خواهید کرد

 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : آموزشی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .