نقد و بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare 3

معرفی بازی  Call Of Duty Modern Warfare 3

بازی Call Of Duty Modern Warfare 3 همانند دیگر نسخه های خود نسخه ای زیبا تر و جدید تر در سبک اکشن است که توسط Infinity Ward و Sledgehammer برای کامپیوتر ارائه داده شده. این بازی همانند دیگر نسخه های کال اف دیوتی طرفداران بسیار زیادی دارد و بین گیمر ها محبوب است. بازی در کمترین زمان ممکن تونسته مخاطب های زیادی را به خود جذب کند و این بازی داستانی بسیار جالب و متنوع دارد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی  Call Of Duty Modern Warfare 2

 

داستان بازی Call Of Duty Modern Warfare 3

 

بازی Call Of Duty Modern Warfare 3

 

بازی در پس از وقایع و اتفاقات نسخه Call of Duty Modern 2 پس از آخرین ماموریت آغاز می‌شود. چند ساعت بعد از کشته شدن ژنرال شپرد می‌گذرد و کاپیتان پرایس و نیکولای سوپ را که زخمی شده است به منطقه شمالی هند منتقل می‌کنند و بعد متوجه می‌شوند که ماکاروف نیروهای خودش رو برای کشتن آن ها به این مکان انتقال داده است.

در همین راستا جنگ بین روسیه و آمریکا، با تلاش های گروهی زبده و حرفه ای به نام دلتافورس که یکی از گروه های بسیار زبده و ویژه از ارتش آمریکا است به نفع آمریکا پیش می‌رود و نیروهای آمریکایی موفق به شکست روسی ها می‌شوند. دوماه بعد ماکاروف به یکی از هواپیما ها در هامبورگ آلمان که حامل رئیس جمهور روسیه است حمله می‌کند تا جلوی او که قصد داشت با آمریکا صلح کند را بگیرد. در اواسط سقوط هواپیما اعضای محافظ که سعی در حفاظت از رئیس جمهور روسیه داشتند توسط ماکاروف کشته می‌شوند و رئیس جمهور روسیه را گروگان می‌گیرند.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی Mafia II

 

بازی Call Of Duty Modern Warfare 3

 

ماکاروف به رئیس جمهور روسیه توزیحاتی راجب به آینده ورشوسکی و روسیه می‌دهد و همه هدفش این است که روسیه کل اروپا را با سلاح های هسته ای خود تصرف کند ورشوسکی قصد گفتن رمز پرتاب بمب هسته ای را ندارد و رئیس جمهور روسیه هم چاره ای جز این که از نقطه ضعف ماکاروف (دخترش آلنا ورشوسکی) را ندارد. رئیس جمهور روسیه بعد از مدت کوتاهی به افراد خودش دستور می‌دهد تا دخترش را پیدا کنند و گروگان بگیرند. و دستور میدهد تا بمب های شیمیایی را به پایتخت های کشور های عضو ناتو منتقل کنند تا شبکه های اطلاعاتی آنها را فلج کنند اما با تلاش های یک تیم به نام اس آ اس انفجار بمب های شیمیایی در لندن بی نتیجه می‌ماند.

 

بازی Call Of Duty Modern Warfare 3

 

حملات شیمیایی سبب کشته شدن تعداد زیادی از مردم اروپا شده بود،در ادامه آمریکا نیز نیروهای خود را علیه روسیه می‌فرستد و کاپیتان پرایس فرمانی از سرلشکر مکمیلان دریافت می‌کند تا به سومالی اعزام شوند و شخصی به نام وارابی را پیدا و دستگیر کنند تا بتوانند اطلاعات ماکاروف را پیدا کنند. اطلاعات و مکان ماکاروف را پیدا می‌کنند، او در شهر پراگ در جمهوری چک است، تیم کاپیتان پرایس جهت کشتن ماکاروف به آنجا فرستاده می‌شوند، طی درگیری های مختلف در زمان بازی و اتفاقات جالب ماکاروف کشته میشه و دخترش توسط تیم پرایس از دست روسی ها نجات پیدا می‌کند. بعد از مرگ ماکاروف در مرحله آخر بازی شما به پیروزی می‌رسید. در این بازی در اکثر کشور های مختلف درحال جنگ و ماموریت هستید ماننده ایتالیا فرانسه لندن روسیه عراق و... و درگیر مقابله با حملات هسته ای و اتمی هستید و از بین بردن افرادی که تهدیدات زیادی در پی دارند و خطرناک هستند.

بازی داستان بسیار پیچیده و جالب و هیجانی دارد و همین باعث شده در میان گیمر ها محبوبیت زیادی داشته باشد.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی Battlefield 2 

 

ویژگی های بازی Call Of Duty Modern Warfare 3

  • گیم پلی بسیار روان
  • گرافیک بالا
  • صداگذاری بسیار زیبا
  • داستان زیبا و جذاب
  • دشمنان متنوع
  • مکان های متنوع
  • ماموریت های مختلف و زیبا
  • وجود سلاح ها و جنگ افزار های مدرن
  • هوش مصنوعی بسیار بالا در بازی

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call Of Duty Modern Warfare 3

پردازنده : 2.0گیگاهرتز

رم مورد نیاز : 2 گیگ

کارت گرافیک :  2 گیگ

فضای دخیره : 16 گيگابايت

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : بررسی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .