نقد و بررسی بازی فرماندهان

نبرد آنلاین از زمین و آسمان به دشمن حمله کنید و استراتژی دفاعی خود را پیاده کنید تا از پایگاه خود محافظت کنید پدافند های موشکی بسازید و نیروهای جدید بخرید و بزرگترین فرمانده شوید.

در بازی نبرد فرماندهان هر فرمانده یک پایگاه نظامی دارد که میتواند ساختمان های مختلف آن را ارتقاء دهد و با استفاده از نیروهای مختلف مانند انواع هواپیماها و تانک های زرهی مدرن و پدافند ها و... با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین به نبرد بپردازد, فرماندهان میتوانند به یکدیگر حمله کنند و یا در مقابل حمله دشمنان مقاومت کنند و سکه بگیرند و مدال دریافت کنند و از بین تعداد زیادی نیرو انتخاب کنند و نیرو های خود را ارتقاء دهند و از آن نیرو ها در جنگ ها استفاده کنند.

همچنین فرماندهان میتوانند با دیگر بازیکنان اتحاد تشکیل دهند و با یکدیگر به گفت و گو بپردازند و در زمان جنگ های داخلی به یکدیگر حمله کنند تا از نفرات برتر اتحاد شوند تا علاوه بر قدرت نمایی پاداش های زیادی دریافت کنید

در این بازی شما باید با دقت آماده بشید برای نبرد و توجه داشته باشید که این بازی کاملا ایرانی و فارسی هست و قابلیت بازی به صورت آنلاین هم داره و شما بازیکنان رو جذب خودش میکنه و طرفدارای زیادی داشته تا به امروز و امیدوارم از این بازی لذت ببرید. این بازی استراتژیک یکی از بهترین بازی های استراتژی در زمان خودش شناخته شد. گروه های بازی به صورت نوبتی حرکات خود رو انجام میدن و شما باید پایگاه خودتون رو برای جنگ با اونا آماده کنین که شکست نخورین و بتونین راحت برنده بشین.

در بازی تجربه ای دارین که میتونین با دادن دستور به نیروهاتون ارتش خودتون رو حرکت بدین به سمت دشمن و دشمن رو نابود کنین. در این بازی زیبا علاوه بر این که فقط باید به فکر حمله باشین به فکر دفاع هم باید باشید چون ممکنه دشمن به شما حمله کنه و باید تجهیزات دفاعی خودتون رو بسازید

باید صبر داشته باشید و درست توی بازی عمل کنین چون اگر با آماده نشدن ارتش کافی حمله کنید شکست میخورین. شما باید حساب شده در بازی عمل کنین و ارتش خود رو حرکت بدین سمت دشمن و دشمن رو نابود کنین. این یک بازی اکشن استراتژی هست که مثل بقیه بازی های استراتژی نیاز به دقت و سرعت و عملکرد داره. این بازی آندروید بسیار زیبا رو نصب و بازی کنید. 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .