مقایسه گان ump9 و vector

اسلحه های ump9 و vector یکی از بهترین اسلحه های پابجی به شمار میروند. دمیج مناسب .سرعت بالای شلیک و برد موثر ونهایی بیشتر این اسلحه موجب شده تا از محبوبیت زیادی برخوردار شود. 

در این آزمایش فاکتور هایی از قبیل :سرعت گلوله .لگد اسلحه. سرعت تعویض گلوله . سرعت نشانه گیری و قدرت اسلحه را مورد بررسی قرار می دهیم.

گان vector :  قدرت 34 . سرعت شلیک گلوله 300متربرثانیه. نوع گلوله 45ACP

گان UMP9 :  قدرت 39. سرعت شلیک گلوله 400متر برثانیه . نوع گلوله 9میلی متری .

برد اسلحه های UMP9 و vector :

سرعت شلیک گلوله اسلحه ump9=سرعتی بالغ بر ۴۰۰ متر بر ثانیه است که تا فاصله ۴۰۰ متری می تواند با سرعت ۲۹۰ متر بر ثانیه به هدف برسد.

درحالی که سرعت شلیک گلوله ی اسلحه vector= چیزی بر حدود ۳۰۰ متر بر ثانیه می باشد. همچنین اصلحه ویکتور میتواند فاصله ۴۰۰ متری را با سرعت ۲۵۰ متر بر ثانیه بپیماید.

با این حال دراین قسمت اسلحه ump9 بهتراز vector ظاهر میشود. و ump9 عملکرد خوبی در زمینه برد موثر و نهایی دارد.

اما اسلحهvector درکل می تواند اسلحه مناسبی برای شما در میدان نبرد تنها موردی که در آن ump9 از vector بهتر عمل می کند آسیب اسلحه است. 

آسیب اسلحه در ump9 برابر با 39 و در vector برابر با عدد 34 است.

زمان بین دو گلوله که شلیک می‌شود در اسلحه vector مساوی با 0/054 ثانیه است . یعنی به عبارتی 0/054 ثانیه طول می‌کشد تا دومین گلوله از لوله تفنگ خارج شود.

اما در ump9 این مورد برابر باعدد 0/092 ثانیه است.

اسلحه vector در هر ثانیه می تواند مقدار ۶۳۰ آسیب برساند که این عدد مناسبی برای کشتن بازیکنان است. در طرفی دیگرump9 می تواند در هر ثانیه مقدار۴۲۴ آسیب برساند که اختلاف زیادی با vector دارد. 

در فاصله های 0 الی ۵۰ متر اسلحه vector فوق العاده عمل می کند vector میتواند در عرض 0/27 ثانیه از زره لول سه عبور کند و حریف را بکشد. 

در حالی که اسلحه ی ump9 برای انجام این کار به 0/46ثانیه زمان نیاز دارد.

 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : Pubg

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .