نقد و بررسی بازی Control

معرفی Control

Control یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که توسط Remedy Entertainment ساخته شده و توسط 505 Games منتشر شده است. کنترل در تاریخ 27 اوت 2019 برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد.

 

آیا Control برای PS5و Xbox سری X نیز منتشر خواهد شد ؟

این بازی برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X منتشر خواهد شد. این بازی در اطراف دفتر کنترل فدرال (FBC) ، یک آژانس دولتی مخفی ایالات متحده انجام شده است که وظیفه دارد پدیده هایی را نقض کند که قوانین واقعیت را نقض می کنند و به عنوان جسی فادن (با ابراز كورتنی هوپ) مدیر جدید دفتر ، این بازیکن به بررسی Oldest House دفتر مقدماتی ماوراء بنفش FBC می پردازد و از توانایی های قدرتمندی برای شکست دشمن مهلك بنام Hiss استفاده می كند كه واقعیت را تهاجم و فاسد كرده است و بازیکن با پیدا کردن Object of Power ، اشیاء نیوی مانند که یک تلفن دوار یا یک فلاپی دیسک آغشته است و به انرژی از بعد دیگر توانایی هایی را کسب می کند که در مرکز رویدادهای مهم ماوراء الطبیعه قرار داشته اند و پس از آن توسط FBC بازیابی شده اند.

 

داستان بازی Control

کنترل با الهام از بنیاد علمی تخیلی SCP ، یک پروژه آنلاین از داستان های اشیاء ماوراء الطبیعه توسط کاربر ایجاد شده و بر اساس ژانر عجیب و جدید ساخته شده است. محیط های قدیمی خانه در معما های وحشیانه طراحی شده است ، که معمولاً برای بسیاری از ساختمان های دولت ستمدیده معمول است و به عنوان محیطی برای نمایش سیستم های زیست محیطی مخرب بازی استفاده می شود. Control یکی از اولین بازی های منتشر شده برای بهره گیری از ردیابی اشعه در زمان واقعی بود که در سخت افزار کارتهای ویدئویی جدیدتر ساخته شده بود. علاوه بر امید ، کارهای صوتی بیشتر و فیلم های اکشن زنده نیز توسط جیمز مک کارفری ساخته شده ، متیو پورتا و مارتی سوسالو ارائه شده است ، در حالی که گروه شاعران پاییز موسیقی اضافی را تهیه کردند.

 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .