بررسی بازی Cross out برای موبایل

سلام.

بازی کراس آوت یک بازی سرگرم کننده و بسیار زیبا و خوش ساخت هست که در سبک اکشن ساخته شده. این بازی به نوعی یک بازی رقابتی هست که به شکل رایگان تولید و برای اندروید ارائه داده شده است. این بازی توسط یک استودیوی مجارستانی ساخته شده که به سبک اکشن هست و با اقتباس از فیلم مد مکس تولید شده. از قبل بازی هایی مثل metal madnessو carrage در همین سبک بازی کراس آوت ساخته شده بود که تقریبا خیلی شبیه به هم بود.

در این بازی شما به یه دنیای پسا آینده سفر میکنین و این دنیا جایی هست که زمین به جایی خشک و بی آب و علف تبدیل شده و باعث این شده که منابع خیلی کمی توی زمین باقی بمونه و این باعث میشه تا یه جنگ بزرگ بین انسان ها بر سر این منابع شکل بگیره.

انسان ها با تبدیل کردن ماشین های خود به ماشین جنگی و اضافه کردن سلاح های جنگی به ماشین به جنگ با یکدیگر میرن و رقابت میکنن. در این بازی شما هم یکی از این جنگجو هایی هستین که با ماشین خودتون به جنگ با بقیه رقیب هاتون میرین و دشمن رو باید نابود کنین و خودتون رو از خطرات نجات بدین. توی این بازی بیشتر روی ساختن و شخصی سازی کردن ماشینا توجه شده. شما میتونین توی بازی با سفارشی کردن ماشینا یه وسیله انحصاری بسازین که مخصوص خودتون باشه مثلا میتونین انواع سلاح ها رو خودتون انتخاب کنین و با ماشین اضافه کنین.

توی این بازی قلعه های زیاد و مختلفی وجود داره و همینطور سلاح های مرگبار و تجهیزات و آیتم های زیادی هم در این بازی وجود داره که سازنده بازی اجازه داده بتونین میلیون ها ترکیب از این آیتم ها بسازین.سبک این بازی اکشن هست و نبرد های بازی به صورت تیمی 6 با 6 هست.

هدف از بازی:

توی این بازی دو هدف برای هر کدوم از تیم ها وجود داره که در صورت محقق شدن این حدف تیم حریف بازنده اعلام میشه. اولین هدف نابود کردن همه ماشین های حریف یا دشمنت هست به طوری که شما باید زود تر از این که افراد تیم حریف نابود بشن اونا رو نابود کنین و در این صورت شما برنده هستین، به طور واضح بگم یعنی قبل از این که حریفتون توسط تیم های دیگه نابود بشه اگه شما زود تر بتونین نابودش کنین برنده هستین. و اما هدف دوم. در هدف دوم هدف تصرف کردن یا تسخیر کردن پایگاه حریفتون هست. هر تیم در بازی یه پایگاه برای خودش داره که اگه حریفتون مدتی توی این پایگاه شما بمونه شما بازنده هستین پس باید مراقب پایگاه خودتون هم باشین.

 

کنترل های بازی :

کنترل کردن بازی خیلی ساده و کابردی ساخته شده برای مثال توی قسمت سمت چپ صفحه یه پد قرار داده شده تا بتونین ماشین رو کنترل کنین و به اطراف حرکت بدین.

توی قسمت راست صفحه یه نشون گر هست که میتونید نشونه های مورد نظر رو هدف قرار بدین و به سمتش شلیک کنین و امکان اینو داره که میتونین هدف رو بزرگ تر کنین تا راحت تر دشمن رو مورد هدف قرار بدین.

با تیراندازی کردن به قسمت های حساس ماشین مثل موتور ماشین یا لاستیک های ماشین میتونین به ماشین دشمن آسیب زیادی بزنین تا نتونه حرکت کته.

 

گرافیک بازی :

بازی از نظر گرافیکی خیلی خوبه و طراحی سه بعدی داره و یه بازی زیبا و خوش ساخت و باکیفیت هست.

امیدوارم که از این بازی خوشتون بیاد. 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .