معرفی بازی Cyberpunk 2077 برای PS4

این بازی که قراره در ادامه با اون آشنا بشیم ، جزء زیبا ترین بازی های ps4 در سال 2020 است.

شمشیرهای نقره ای از بین می روند و تیغه های سایبرنتیک در آن قرار دارند. RPG بعدی بزرگ توسعه دهنده Witcher 3 CD Projekt RED ، Cyberpunk 2077 است ، یک داستان علمی تخیلی درباره هکرها ، جنایتکاران دانه دار و شرکت های متخاصم.

در ابتدا قرار بود Cyberpunk تاکنون منتشر شود ، اما CD Projekt آن را در ژانویه به تعویق انداخت و دوباره اخیراً. انتظار می رفت: از آنچه دیدیم Cyberpunk 2077 یک بازی گسترده است و دنیای آزاد با NPC ها و جستجوی جانبی متراکم است.

ما هنوز زمان بیشتری برای انتظار نداریم: Cyberpunk 2077 در ماه نوامبر خارج خواهد شد. در همین حال ، ما نزدیک به یک دهه از اعلامیه ها ، مصاحبه ها و نمایش های مختلف را حفر کرده ایم تا همه جزئیات مهم در مورد خلق شخصیت ، مبارزات ، عاشقانه های ، داستان و Keanu Reeves را برای شما به ارمغان بیاوریم. ) آنچه در مورد Cyberpunk 2077 تاکنون می دانیم در اینجا آمده است:


تاریخ انتشار بازی 

تاریخ انتشار این بازی در  19 نوامبر 2020 برای PC ، PS4 و Xbox One است. در رایانه شخصی ، آن را در Steam و GOG قرار داده و در برخی از مواقع در Google Stadia نیز منتشر می شود.

Cyberpunk در ابتدا قرار بود در تاریخ 16 آوریل منتشر شود ، اما CD Projekt RED در ژانویه اعلام کرد که به "زمان بیشتری برای اتمام کار پخش ، رفع و صیقل" نیاز دارد. به سپتامبر هل داده شد و سپس تأخیر دیگری در 18 ژوئن اعلام شد و سایبرپانک 2077 به نوامبر منتقل شد.

با کمال تعجب ، CD Projekt Red از بیماری همه گیر COVID-19 به عنوان دلیل تأخیر دوم ذکر نکرد. درعوض ، گفته شد كه با توجه به وسعت بازی به زمان بیشتری نیاز دارد "تا به درستی از همه چیز بگذرد ، مکانیك بازی را متعادل كنید و بسیاری از ایرادات را برطرف كنید.

سایبرپانک 2077 چیست؟

یک RPG علمی تخیلی RPG در دنیای باز از سازندگان The Witcher 3. با رانندگی و ساختمانهای قابل کاوش در یک شیوع داستانی کالیفرنیا به نام Night City حتی از آن بازی بزرگتر خواهد بود.
آیا می توانید یک شخصیت درست کنید؟ بله از این نظر شبیه به سری Mass Effect است. شما به عنوان یک شخصیت خاص به نام V بازی خواهید کرد ، اما می توانید نحوه انتخاب و انتخاب یکی از دو بازیگر صدا ، Cherami Leigh یا John Flanagan را به دلخواه تنظیم کنید. شما همچنین دارای آماری خواهید بود و گزینه های گفتگو که نتایج را تحت تأثیر قرار می دهد.


جنگ چیست؟ به نظر می رسد گزینه های زیادی برای حل تعارض وجود دارد - مثلاً صحبت کردن ، هک کردن ، دزدکی حرکت کردن - اما سایبرپانک 2077 حداقل در بعضی از افراد تیرانداز اول است. به نظر می رسد شبیه به sims همه جانبه مانند Deus Ex.
آیا می توانید یک اجرای غیر کشنده انجام دهید؟ آره. این همیشه صحیح نبود ، اما پس از بازخورد در سال 2018 ، CD Projekt RED به تنظیمات غیر کشنده ای "تقریباً هر اسلحه" داد ، گفت: Paweł Sasko ، طراح تلاش ، به ما گفت.
شخصیت کیانو ریوز کیست؟ ریوز در حال بازی جانی سیلورهد ، شخصیتی شناخته شده از بازی اصلی تبلت Cyberpunk در سال 1988 است. او به عنوان "شبح دیجیتال" در سر V قرار خواهد گرفت ، بنابراین باید تعداد زیادی از او را در طول بازی مشاهده کنید.

در ژوئن سال 2020 ، ما در نهایت شانس بازی Cyberpunk 2077 را پیدا کردیم. شما می توانید فیلم های نسخه ی نمایشی مشابه (ضبط شده توسط CD Projekt) را در بالا مشاهده کنید ، و برداشت های اندی از تجربه را در اینجا بخوانید. بخشی از تمرکز روی "رقص مغزی" است ، که شما را به تجربه ضبط شده شخص دیگری سوق می دهد ، بنابراین می توانید آن را از منظر آنها بگذرانید و هر اطلاعاتی را که حواسشان جمع شده است ، بررسی کنید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .