معرفی | آموزش | گیم پلی | کد تقلب و رمز های بازی Darkness rises

معرفی بازی Darkness rises 

با سلام خدمت همه ی بازدیدکنندگان وب سایت توتال گیم . در این مقاله قصد داریم که بازی Darkness Rises را برای همه استفاده کنندگان سیستم عامل اندروید معرفی کنیم . این بازی از بهترین بازی های آرکید یا نقش آفرینی RPG برای کنسول های بازی توسط شرکت Nexon یک شرکت معتبر کره جنوبی ساخته شده است .

زمانی که هیولاها و شیاطین خبیث به سرزمین های بشریت نزدیک میشوند و میخواهند که همه جا را تسخیر کنند . دلاوران و قهرمانانی هستند که با شجاعت و تکنیک جنگی با آنها مقابله میکنند. غول ها و شیاطین شرور میخواهند با ارتش عظیم خود همه جا را به نابودی و هرج و مرج بکشند و نسل بشر را از روی زمین محو کنند .

این بازی از خارق العاده ترین بازی های است که برای آندروید ساخته شده است . شما در این بازی تبدیل به یک خدای جنگ و مبارزین دلاور میشوید و میتوانید با ارتش عظیم هیولاهای جنگنده مبارزه کنید.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید : آموزش دریافت گیفت کارت رایگان استیم

 

سخت افزار مورد نیاز برای بازی Darkness rises

نسخه اندروید مورد نیاز : 6.0 به بالا

بازی آنلاین هست و دقت کنید برای همیشه اتصال اینترنت میخواد

باید حتما فیلتر شکن روی گوشی موبایلتون نصب باشه

مقداری زیادی دیتا در بازی وجود داره که باید دانلود بشه بخش اول نزدیک به 200 مگابایت و بخش بعدی چیزی نزدیک به 2 گیگ

حداقل باید 3 گیگ رم داشته باشید و فضای داخلی نیز آماده باشد.

 

 

ویژگی های بازی Darkness rises 

  • گرافیک خیره کننده 3 بعدی با کیفیت بسیار بالای HD
  • امکان بازی کردن به صورت چند نفری از 2 نفر تا 4 نفر به صورت Co-Op
  • قابلیت ارتقا دادن سلاح ها و تجهیزات جنگی در سراسر بازی
  • به دست آوردن لیست های از قابلیت های مختلف و پیشنهادات
  • شخصیت های فانتزی از قبیل جنگجو ، دیو ، جن ، پری ، فرشته ، هیولا ، شیطان ، غول ، قاتلین ، سربازان تاریکی ، سلحشوارن ...
  • قلعه ها و دژه های مختلف ، دشت های مرتفع و  زیبا

 

رمز های بازی Darkness rises

1. RQOXEAO1S2BJVSR - جواهرات

2. UMBNWKQL5GGAF90 - توپاز 

3. NSGEXK4NJVCX3RE - طلا

4. D8STEMT2JH91SHA - کلید ها

5. T18EMITAFNR3BSY - ذات

6. 4UZOY302XLWM8IQ - جعبه

7. A6JVBZ2JEMH6C42 - لوازم جانبی

8. 037EMRBPRSDAYN - لباس

9. RMORSVIZO6B08M4 - جلا دادن

10. UJPBRQI5ZMRIXA5 - سیم گذاشتن

11. ICCZ87ABEH3UQXW - جوایز

12. QGOOZFRBFTBXKXZ - پاک کردن بلیط

13. I3EQ2OAGQLXXTCQ - الماس

14. 3SD6PXW86J21EUV - جعبه هدیه

15. 2D2M9kY5Z31QH0I- امتیاز مهارت

 

 

داستان بازی Darkness rises

داستان یک نوع داستان فانتزی و خیالی است و فضای آن در قرن های گذشته ، در دروان جنگهای صلیبی کشور های اروپایی میگذرد بیشتر بازی راجب خانواده ای است که در مهارت های جنگی قدرتمند هستند و باید با تاریک ترین و شرورترین هیولا ها و شیاطین و غول های جنگجوی قدرتمند مبارزه کنند . بیشتر بازی در قلعه ها و دژ های بزرگ از جمله بزرگترین قلعه ها شکل میگیرد . شما باید یک مرد میانسال ، یک پسر و یک دختر جوان و بسیاری از جادوگران و دارکینز ها و قاتلین قدرتمند را در اخیار دارید ،که هر کدام از آنها قدرت های ماورا طبیعی نیز در این بازی بهره مند هستند .

 

گرافیک بازی Darkness rises

این بازی از لحاظ گرافیکی یکی از قدرتمند ترین بازی های نقش آفرینی ، آرکید ، شمشیری و اکشن سیستم عامل  آندروید می باشد . این بازی از لحاظ بصری هیچ چیزی کم ندارد و شخصیت های بازی به خوبی طراحی شده اند .

 

نورپردازی بازی Darkness rises

بازی از نورپردازی و کیفیت شفافیت نشان دادن تصاویر و همچنین نشان دادن عمق روشنایی و تاریکی به خوبی عمل کرده است . اما اگر بخواهیم نگاهی دقیق تر بیندازیم میبینم که بازی آنقدر ها هم گیرا نخواهد بود و از لحاظ نور و رنگ های که ما میبینم مقداری تاریک به نظر می رسد . درست است که بازی مقداری تاریک است و این تاریکی مفهوم بازی را نشان میدهد . اما از لحاظ ساختار رنگ و ترکیب آن با نورپردازی دقیق به خوبی ساخته و ادغام نشده است. شما اگر در زمانی که در قلعه و دژه ها هستید . یا مبارزه های میان جنگجویان و شیاطین را درست نگاه کنید و به آن دقت کنید آن را متوجه میشوید . البته همه نمیتواند به خوبی بحث نورپردازی و شفافیت رنگ ها یا اینکه چه زمانی باید تاریکی و روشنایی تغییر کند را متوجه باشند . آن هم به دلیل کم بودن سواد بصری و یا اهمیت نداشتن بسیار بالا برای گیمر های تازه کار می باشد . از هر لحاظ قدرت نورپردازی متوسط به بالا محسوب میشود .

 

کیفیت بازی Darkness rises

بازی از لحاظ شفافیت و تنوع رنگ ها به خوبی عمل کرده است و تنوع ساختاری در آن دیده میشود . از هر لحاظ که بخواهیم به بازی نگاه کنیم بازی با تکنیک 3 بعدی مبتنی برای ارائه نسخه کنسولی بر روی هسته قدرتمند آندروید تشکیل شده است . اما هنوز نمیتواند در کیفیت بهترین باشد . چون این بازی از پایه و اصول باید دوباره بازی سازی شود . اما میتوان قدرت شگرف این بازی را دست کم نگرفت. این بازی از لحاظ ساختاری  ، کاراکتر و مکان های بازی به خوبی عمل کرده است ولی جای پیشرفت بسیاری برای آن وجود دارد.

 

استخوان بندی بازی Darkness rises

مفاصل کارکتر های بازی به خوبی تکان میخورند و در ضد و خورد ها خود را نشان میدهند . زمانی که شما شمشیر زدن را امتحان کنید قدرت حرکت جسم و تعادل آن در صفحه نمایش موبایل شما به خوبی دیده خواهد شد . از هر لحاظ بازی بی نظیر و بی نقص است . اما باز هم میتواند بهتر باشد . و کاراکتر های آن از لحاظ ساختار جسمی داری انعطاف بالاتر و حساس پذیر تر باشند . همه ی اینها بستگی به قدرت سیستم عامل های موبایل ، صفحه نمایش و هزینه یا ارزش آن برای کمپانی دارد ولی در هر صورت توان پیشرفت در زمینه استخوان بندی کاراکتر ها هنوز دیده میشود .

 

 

شخصیت های بازی Darkness rises

 در این بازی شخصیت های متفاوت و ویرانگری وجود دارد . چه شخصیت های منفی و چه شخصیت های مثبت در درون بازی ، همه آنها خوب و تعدادشان مناسب است ولی ای کاش که تعداد بیشتری از این موجودات وجود داشت ، بعضی از شخصیت های این بازی به اندازه خیلی زیاد روی بدن و نوع گونه آنها رویشان کار و هزینه صورت گرفته که خیلی زیاده روی شده است. یا بعضی از شخصیت ها روی آنها کم کار شده و به خوبی در بازی دیده نمیشوند و از قیبل شخصیت دختری که در بازی است .

بعضا به بعضی از شخصیت های اصلی نیز باید جنبه های داده شود . شخصیت ها مهم ترین اجزای یک بازی هستند که باید حتما حتما به آنها توجه شود ، و نباید در آن زیاد روی شود . بعضی شخصیت ها در این بازی خوب و کامل هستند از جمله هالک ها یا شاطین . ولی بعضی از جنگجویان ، ضعیف طراحی و ساخته شده اند . البته که به میزان هزینه و اطلاعات شرکت ها و سرمایه آنها نیز بستگی دارد . اما در هر صورت برای خیلی از گیمر ها این چیز ها زیاد به چشم نمی آیند .

 

جلوه های دیداری بازی Darkness rises

وقتی که شما در حال شمشیر زدن و جنگ باشید ، قطعا نیاز به خون ریزی یا دریافت امتیاز و عوض شدن رنگ شمیشر یا هر افکت نورانی در بازی احساس میشود . بعضا افکت ها در بازی خوب هستند اما در جاهای از بازی نیاز دارد که افکت ها با هم فرق داشته باشند . افکت های یکسان در بازی برای مبارزه با هر هیولا و شیطانی نباید شبیه به هم باشد . باید رنگ ها و میزان ماندگاری و تاخیر آنها کمی دستکاری بشود .

 

جلوه های صوتی بازی Darkness rises

 صدا های نعر زدن ، صدای شمشیر ها ، صدای هیولا ها و شیطان ها و بیشتر کاراکتر های که صدا های از خودشان دارند به خوبی شنیده میشوند و مشکلی از این بابت وجود ندارد . اما استفاده از صدا های دیجیتالی قوی یا استفاده از صداهای طبیعی با میکس های قدرتمند نیز همه چیز را عوض خواهد کرد . همچنین زیر و بم بازی های موبایلی از لحاظ جلو های صوتی باید تقویت شود .

 

گیم پلی بازی Darkness rises

بازی از لحاظ پردازش در نوع و سبک خود بی نظیر است و ما با بهترین بازی شمیشری موبایلی دست و پنجه نرم میکنیم . این بازی جزو بازی های قدرتمند در گیم پلی و نوع روایت سبکی است . سبک بازی خوب است اما داستان قدرتمندی نیاز داشت که از آن بی بهره بوده ، حداقل تا حدودی که تا چند ماه بازی کردن به خاطرات محو میشود . سبک بازی ، فانتزی ، نقش آفرینی و اکشن شمشیری است ولی در هر صورت از لحاظ کنترل کننده ها ضربات شمیشر و حرکت کردن شخصیت ها خوب به نظر می آید .

 

موسیقی بازی Darkness rises

موسیقی بازی نیز جذابیت خودش را میتواند داشته باشد . از هر لحاظ موسیقی نیز کار آمد است .اما بی همتا نیست و نمیتوان انتظار بالایی از آن داشت ، اما در کل موسیقی بازی با حال و هوای بازی جور از آب در می آید و فضایی که در پس زمینه بازی می سازد فضایی آکنده از دلهره و ترس را برای شما میسازد . موسیقی رویایی و طلسم شده که شما را دیوانه خواهد کرد .

 

امتیاز به بازی Darkness rises

امتیاز بازی : 9.0

گرافیک : 8.0

گیم پلی : 7.8

داستان : 6.7

موسیقی : 8.1

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .

Red

رمز هارو کجا باید وارد کنیم

در تاریخ : 1399/11/22

امید

سلام چطوری باید فیوژن درست کنیم برا ارتقا رنک ال؟؟؟؟

در تاریخ : 1399/11/3

ادریس

سلام کدوم قسمت باید رمز ها رو وارد کنم؟

در تاریخ : 1399/9/24

agh mostafa

اگر نسخه جدید بازی رو داشته باشید ، باید توی کلیپ بورد گوشی یه سری کوپن کپی کنی تا به اصطلاح چیتش فعال شه حالا نمیدونم چقدر درست کار میکنه .

در تاریخ : 1399/9/25

مهدی

آقا یه نفر بگه چجوری کد رو باید بزنیم تروخدا

در تاریخ : 1399/10/27

احمد

سلام ببخشید میشه در مورد واردکردن رمز ها بیشتر توضیح بدین

در تاریخ : 1399/10/21

سیداحمد

سلام دوست عزیز این رمز ها را در کجا وارد نماییم تا این کد کار کند تا سکه وچیز های زیادی بدست بیاوریم لطفا رهنمایی کنید

در تاریخ : 1400/3/1

Leila

کدهای تقلب رو کجا باید وارد کرد؟

در تاریخ : 1400/4/2

سعید محمد زاده

سلام دوست گرامی

در تاریخ : 1400/5/17

سعید .ک.اردبیل

یکی درمورد کارت ال که من چند بار زدم ولی اس ها ال نشدن و رمز هارو کجا باید بزنیم مشکل خیلی ها اینه

در تاریخ : 1400/5/28

ماریا

برای وارد کردن کدها... قسمت option و بعد قسمت enter coupon چندتا از رمزها وارد کردم. زد نامعتبره. در هر صورت نمیشه از این رمزها استفاده کرد

در تاریخ : 1400/6/5