آموزش ، راهنمای بازی Days Gone

معرفی بازی Days Gone

بازی Days Gone یک بازی زیبا با اتمسفر بسیار عالی و قوی است که شما در این بازی یک فرد موتور سوار هستید و پا به دنیایی مرگبار می‌گذارید. این بازی بسیار زیبا طرفداران زیادی دارد و به دلیل هیجانی بودن و جالب بودن این بازی نظرتان به بازی جلب می‌شود.این بازی در نوع خودش یک بازی با جزئیات خاص و متنوع است، شما در این بازی در مراحل اول میتوانید به صورت ساده و قابل پیش بینی مراحل را به پایان برسانید اما کم کم این مراحل سخت تر میشود و شما نیاز به دقت بیشتری دارید.این بازی لوکیشن های متفاوتی دارد که به شما امکان راهنمایی و کمک را می‌دهد تا بتوانید راحت تر به سمت اهداف ماموریت خود در بازی بروید.این بازی یکی از بازی های کلیشه ای با موضوعاتی سرگرم کننده است و قطعا ارزش امتحان کردن را دارد. شما در بازی در مبارزه با زامبی ها باید آنها را از بین ببرید تا مانع گسترش آنها شوید. بازی Days Gone توسط استودیوی SIE Bend Studio ساخته شده است و بعد از انتشار این بازی مخاطب های زیادی را به خود جذب کرده است.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: دانلود بازی ماشین با دنده و کلاچ برای کامپیوتر

 

آموزش ، راهنمای بازی Days Gone

 

داستان بازی Days Gone

داستان این بازی شیوع یک ویروس را در سطح جهان نشان می‌دهد،این ویروس تمام کره زمین را فراگرفته و به سمت نابودی میکشونه و میلیون ها انسان را به موجوداتی وحشی و خونخوار تبدیل کرده که نام این موجودات فریکر است و تنها بازمانده بشریت که شخصیت خود شما در بازی است که شهر را ترک کرده و به دنبال سرپناهی امن به سمت صحرا ها رفته است. دیکن اس تی که شخصیت شما در این بازی است یکی از اعضای موتور سوار باشگاه مانگرل است که معمولا موتور سوار حرفه ای است.

دیکن زمانی که تمدن بشر سقوط کرده و جمعیت زیادی دچار ویروس گرفتگی و آلودگی شده اند و فریکر ها در سرزمین ها هستن و تهدیدی برای جان انسان های بازمانده به حساب می آیند پس از مشاهده کمپی به نام Nero در شهر که توسط فریکر ها نابود شده بود به این نتیجه رسید، همسرش که در آن کمپ بوده مرده.دیکن و فردی به نام یوزر تصمیم گرفتند که برای یافتن فرصت مناسب شهر خود را ترک کنند و به شمال بروند،اما یکی از دست های بوزر توسط باندی به نام ریپرها به شدت دچار سوختگی شده بود و این اتفاق باعث تاخیر سفر دیکن و بوزر شد.​​​

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: جدیدترین بازی های اندروید 

 

آموزش ، راهنمای بازی Days Gone

 

دیکن همچنین پی برده بود که ریپر ها به دلایل نا مشخصی برای سر بوزر هم جایزه گذاشته بودند و علاوه بر این دیکن چند بار هلیکوپتر های وابسته به Nero را دیده بود و این فکر را می‌کرد که شاید همسرش سارا نمرده و هنوز زنده است.دیکن شروع به تعقیب یکی از این هلیکوپتر ها می‌کند و با یکی از پژوهشگران Nero فردی به نام اوبرایان دیدار می‌کند.او درباره همسرش از این پژوهشگر سوالاتی می‌پرسد و او می‌گوید که ممکن است هنوز همسرت سارا زنده باشه، با این حال سلامتی و حال بوزر هم وخیم تر شده بود و دیکن مجبور شد بوزر را به کمپی به نام لاست لیک ببرد تا به وضعیت بوزر رسیدگی شود.

 متاسفانه دست های بوزر به شدت عفونت کرده بود و دکتر مجبور به قطع دست بوزر شد. مدتی بعد اوبرایان با دیکن تماس می‌گیرد و برای تحقیقات Nero درخواست کمک از دیکن را در قبال یافتن همسرش سارا را دارد و با این که دیکن مطمئن نبود همسرش هنوز زنده است یا نه پیشنهاد او را قبول می‌کند.درحالی که کمپ لاست لیک به رهبری آیرن مایک برای عدم هجوم ریپر ها بسته شده بود دستیار مایک (اسکیزو) به این طرح ضد هجوم ریپر ها اعتمادی نداشت و تصمیم گرفت معامله ای با ریپر ها کند و دیکن را به آنها تحویل داد و مشخص شد رهبر این باند جسی بوده فردی که قبل از شیوع بیماری و ویروس با دیکن و بوزر دشمنی داشته.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: کسب درآمد با نوشتن مقاله درباره بازی های رایانه ای

 

 به دستور جسی دستیار مایک او را به ریپر ها تحویل داده بود اما دیکن از اسارت آنها فرار می‌کند و بوزر را نجات می‌دهد و به کمک او یک سد را تخریب می‌کنند که این سد بالای کمپ قرار داشته و جسی و افرادش کشته می‌شوند و در ادامه دیکن به یاد آورد همسرش سارا در یک آزمایشگاه دولتی کار می‌کرده و مجوز امنیتی فدرال را داشته و این به آن معنا بود که او هنگام تخیله کمپ اولیت داشته.

بعد از فهمیدن این ماجرا اوبرایان هم تایید کرد که همسرش در یک پاسگاه نظامی در کریتر منتقل شده و این ناحیه تحت کنترل نیروهای شبه نظامی شهرستان دیشوتس است اوبرایان به دیکن هشدار می‌دهد که طبق تحقیقات Nero فریکر ها در حال یافتن تکامل هستند و وضعیت با گذشت زمان سخت تر خواهد شد.

 

آموزش ، راهنمای بازی Days Gone

 

دیکن به بهانه پیوستن به گروه شبیه نظامی موفق به یافتن همسرش سارا می‌شود، همسر دیکن سارا در حال ساخت یک سلاح بیو زیستی بود و برای شبه نظامیان کار می‌کرد و این سلاح قرار بود تمامی فریکر ها را از بین ببرد و سارا اجازه نداشت تا زمانی که سلاح ساخته نشده گروه شبه نظامی را ترک کند و دیکن مجبور شد برای کمک به همسرش در گروه شبه نظامی بماند و به او کمک کند، دیکن و همسرش برای یافتن یک دستگاه سنجش توالی DNA به آزمایشگاهی به نام کلووردیل می‌روند، این آزمایشگاه جایی بود که همسر دیکن سارا قبل از شیوع ویروس در آن مشغول به کار بود.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: استیم والت رایگان

 

وقتی وارد آزمایشگاه می‌شوند سارا متوجه می‌شود که کلووردیل از پژوهش های او برای توسعه فریکر ها استفاده می‌کرده و سارا در هنگام بازگشت به آزمایشگاه اصلی خود اعلام کرد سلاحی که در حال ساختش است برای کشتن فریکر ها کار نمی‌کند و باید به طور مخفیانه روی روش درمانی کار کند تا افراد مبتلا شده به ویروس را درمان کند. دیکن به همسرش سارا پیشنهاد داد تا گروه شبه نظامی را ترک کند و در آزمایشگاه کلووردیل توسعه دارو را به کامل کند ولی بدگمانی های یکی از مقامات گروه شبه نظامی به نام کلنل گرت باعث شد سارا تحت بازداشت محافظتی باشد.

دیکن سعی کرد سارا را از آن گروه بیرون آورد و نقشه ای برای این کار کشید اما نقشه او توسط اسکیزو خنثی شد. دیکن بازداشت شد اما توانست به کمک یکی از سرباز ها فرار کند و به لاست لیک برگردد، در آنها موفق می‌شود یک هجوم از شبه نظامیان را دفع کند و تصمیم گرفت که با یک کامیون حامل بمب ضربه ای سنگین به مرکز فرماندهی آنها بزند و دیکن موفق به کشتن اسکیزو و کلنل گرت می‌شود و با از بین رفتن تهدیدات شبه نظامی ها سارا را آزاد می‌کند و پایان داستان بازی اینگونه است که دیگن به رهبر جدید لاست لیک تبدیل می‌شود و با همسرش در آنجا زندگی می‌کند و مدتی بعد اوبرایان با دیکن تماس می‌گیرد و میگوید که Nero به زودی سراغ او می آید و دیکن باید برای تهدیدات Nero راهی پیدا کند و پیروز شود.این بازی داستانی زیبا و جالب دارد و شما در نهایت پیروز این بازی خواهید بود.

 

نکات آموزشی بازی Days Gone

سلاح های شما در این بازی چگونه است؟ 

در این بازی سلاح های زیادی وجود دارد که در حین گشت یا ماموریت ها میتوانید بهش دستیابی پیدا کنید اما فقط قادر به حمل دو سلاح هستید و در بازی باید سلاح های خود را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. برای پیدا کردن اکثر سلاح ها میتوانید به سمت ماشین ها یا جعبه ها و یا کمپ ها از فروشندگان بخرید. 

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: اسکین رایگان CSGO

 

آموزش ، راهنمای بازی Days Gone

 

دشمنان شمادر بازی Days Gone چگونه هستند؟ 

در این بازی دشمنان شما فریکر ها هستند که موجوداتی مانند زامبی هستند که بر اثر شیوع یک ویروس به موجوداتی خونخوار تبدیل شده و سرعت عمل بالایی دارند.اما در نهایت فقط دشمنان شما زامبی ها یا فریکر ها نیستند شما در این بازی دشمنان انسانی هم دارید که با آنها درگیر میشوید. در این بازی جدا از فریکر ها ویروسی که انسان ها را به موجوداتی خونخوار تبدیل کرده روی حیوانات هم اثر بخش بوده و حیوانات خونخوار زیادی در بازی وجود دارند که به شما حمله می‌کنند که حیواناتی شامل گرگ، خرس، کلاغ و... می‌شوند که شما باید از خود دفاع کنید. و استراتژیک مناسبی برای دفاع از خود داشته باشید.

 

وسایل نقلیه در بازی Days Gone

در این بازی تنها وسیله نقلیه،موتور سیکلت شما است که برای طی کردن مسافت ماموریت ها یا فرار کردن در مواقع ضروری یا حمل بار های لازم خود از آن استفاده می‌کنید. موتور شما در این بازی نقش مهمی دارد،شما باید همیشه موتور خود را همراه داشته باشید و سعی کنید در نزدیک ترین مکانی که خودتان در آنجا هستید موتور را هم در آنجا بگذارید، برای مثال شما اگر در هنگام درگیری موتور خود را نزدیک خودتان قرار دهید اگر کشته شوید دوباره بازی برای شما از جایی شروع می‌شود که موتور شما در آنجا قرار دارد. در این بازی باید به سوخت موتور خود هم توجه کنید چون ممکن است شما در مکانی دور افتاده سوخت موتورتان تمام شود و ممکن است این مشکل مساوی با مرگتان در بازی باشد.قابلیت ارتقاء موتور در بازی موجود است. 

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: دانلود بازی ماشین کم حجم اندروید 

 

آموزش ، راهنمای بازی Days Gone

 

افزایش مهارت های فردی

افزایش مهارت های فردی شامل مبارزه با سلاح سرد، سلاح گرم و مهارت‌های زنده ماندن می‌باشد و شما در این بازی با از بین بردن دشمنان خود امتیازاتی کسب میکنید و می‌توانید آپگرید های مختلفی را داشته باشید.توجه داشته باشید نوع انتخاب های شما در این بازی مهم است و اگر برای مثال شما انتخاب اشتباهی کنید مثل این که با سلاح و تجهیزات کم به جنگ با فریکر ها یا ... بروید صد در صد کشته میشوید. 

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: دانلود بازی کلاچ ماشین سواری کم حجم اندروید

 

شخصیت های اصلی بازی Days Gone

 • ​​​​دیکن اس تی یکی از بازماندگان شیوع ویروس

 

​​​​​​شخصیت های محوری بازی Days Gone

 • ويليام بوزر جان 
 • سارا ویتاکر 
 • جیمز اوبرایان 
 • مارک کوپلند
 • ایدا تاکر
 • آیرون مایک
 • ریموند اسکیزو 
 • ریکی پتیل
 • آدی واکر 
 • کارلوس 
 • کلنل متیو گرت 
 • کاپیتان دریک کوری 
 • ستوان جیمز ویور 

 

شخصیت های جانبی بازی Days Gone

 • لیزا جکسون 
 • کاپیتان دام خیمنز 
 • وید تیلور

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب بازی Days Gone

 • CPU: Intel core i5 @3.30ghz 
 • رم : 8 گیگ
 • گرافیک : 2 گیگ
 • فضای هارد دیسک: 70 گیگابایت
نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : راهنما و آموزش

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .