معرفی بازی dead by daylight mobile SpongeBob

اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده برای اوقات فراغت خود هستید پیشنهاد میکنم ، این بازی را امتحان کنید...

Krusty Cook-Off دارای پتانسیل های زیادی به عنوان بازی آشپزی سرگرم کننده است که اسفنج دریایی (باب اسفنجی) مورد علاقه همه را که در یک آناناس زیر دریا زندگی می کند و کنار دوست صمیمی اش پاتریک که یک ستاره ی دریایی است زندگی می کند. متأسفانه بازی موبایل از Tilting Point و Nukebox Games برای اندروید و iOS به قدری تبلیغات شده است که لذت بردن از بخش زیادی از گیم پلی بازی Food Truck Chef دشوار است. تبلیغات همیشگی ، همراه با مسئله نیاز به خرید جواهرات و سکه ها برای خرید وسایل ضروری در بازی ، باعث می شود SpongeBob: Krusty Cook-Off بیشتر شبیه یک پول گرفتن موبایل ناخوشایند دیگر از بازی ای باشد که ارزش بازی کردن را داشته باشد.

 

در SpongeBob: Krusty Cook-Off ، SpongeBob وظیفه دارد آشپزی را در رستوران بخوبی انجام دهد ، اما آن رستوران همانطور که ممکن است انتظار داشته باشد Krusty Krab نیست. در عوض ، SpongeBob باید با پختن پنکیک در پنکیک محلی ، کار آشپزی خود را انجام دهد. اگرچه این چیزی شبیه به نسخه SpongeBob از Diner Dash نیست ، اما شیرینی پنکیک همچنان با چالش هایی همراه است. در هر سطح ، SpongeBob وظیفه ساخت پنکیک بیشتر با سرعت بیشتر را بر عهده دارد ، برخی از آنها نیز به چند ماده اضافی ، همراه با یک دستور قهوه جانبی نیاز دارند. همچنین داستان کمی وجود دارد که شامل Squidward است که سعی در جلوگیری از فروش پنکیک در نزدیکی خانه اش داشته باشد ، همچنین آقای کراب نگران بازرس بهداشت است و پاتریک که مایل نیست کاری انجام دهد اما به سراغ ژله ماهیگیری بروید. سرانجام ، Spongebob می تواند راه خود را برای صعود از صفحات پنکیک تا اتصالات برگر و فراتر از آن کار کند ، اما تنها در صورت موفقیت او برای خوشحال کردن مشتریان خود.

بازی  Krusty Cook-off شامل ضربه زدن به وسایل است تا بتوانید آن ها را روی گاز قرار دهید و سپس با تماشای تایمرهای کوچک در بالای سر آنها مطمئن شوید که آن ها نمی سوزند . سپس SpongeBob (باب اسفنجی ) باید هر یک از موارد را بشقاب ببندد ، آنرا طبق دستور تنظیم کند ، و روی صفحات ضربه بزنید تا هرکدام به سرور خود برسد. تقویت کننده هایی در دسترس هستند که به تجهیزات SpongeBob اجازه می دهند سریعتر کار کنند ، که با پیشرفت بازی مهم تر می شود و او بیشتر و بیشتر سفارش می گیرد. SpongeBob همچنین می تواند وسایل آشپزخانه خود را به روز کند و همچنین رستوران خود را تزئین کند تا از استعداد شخصی خودش نشان دهد.


نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .