نقد و بررسی بازی Death Stranding

معرفی

سلام بازی مرگ حقیقی یک بازی بسیار زیبا و قشنگ از دسته بازی های ماجراجویی هست که در سبک تعاملی ساخته شده و به وسیله یه استودیوی ژاپنی به اسم lzanagiGames, lonساخته شده و برای اندروید ارائه داده شده است. این بازی یکی از بازی های زیبای جنگی هست که طرفدارای زیادی داره و خیلی از ماموریت های زیادی رو شما باید پشت سر بزارید.

 

قیمت بازی 

این بازی مثل بقیه بازی های دیگه رایگان نبود و باید برای دانلود بازی شکل 16 دلار هزینه میکردین و بازی رو میخریدین ولی پس از یه سری برسی ها شرکت منتشر کننده تصمیم گرفت بازی رو به صورت رایگان بین بازیکنان و یا گیمر ها ارائه بده تا بتونین این بازی زیبا رو به صورت رایگان تجربه کنین. این بازی یه سبک جدید و متفاوت هست. سبک بازی یه نوع سبک ویدئویی هست که جذاب و متفاوته.

 

داستان بازی 

بازی درست مثل فیلم های سینمایی میمونه که داستان خاص و پر هیجانی داره و شما شخصیت اصلی بازی هستین. در بازی شما نقش یه پسر جوان رو به اسم makoto karakiدارین و بازی در مرحله اول در یک هتل شروع میشه. شما در یه اتاق توی هتل خوابیدین و تلفن زنگ میخوره و صدای تلفن شما رو بیدار میکنه. پشت تلفن نگهبان هتل هست که بهتون میگه اگه مشکلی پیش اومد بهمون مراجعه کنین.

 

معرفی شخصیت بازی 

شخصیت شما یعنی makoto karaki خیلی تعجب زده میشه و به صورت ناگهانی متوجه میشه توی یه هتل هست. یعنی از قبل نمی‌دونست توی هتل هست و شما توی قسمت فیلم بازی میبنید که چه اتفاقی افتاده. Makoto karaki هیچی به یاد نمیاره و اولین چیزی که توی اتاقش داخل هتل میبینه یه زن جوان هست که دستاش بسته شده و یه دفعه در اصلی اتاقش رو در میزنن و باید به سمت در بره تا ببینه کی پشت دره.

از اینجا به بعد داستان اصلی بازی شروع میشه و شما باید با انتخاب های خودتون از بین چند تا گزینه داستان بازی رو شروع کنین و فراموش نکنین که انتخاب اشتباه یا اغلب این انتخاب ها میشه گفت به کشته شدن شخصیت اصلی بازی منجر میشه. بهتره که شما خودتون رو جای شخصیت اصلی بازی قرار بدین. این بازی با زبان ژاپنی منتشر شده ولی زیر نویس هاشو و آیتم هاش همه انگلیسی نوشته شده.

در این بازی شما انواع سلاح های جنگی رو دارین که در طول مراحل ازش استفاده می‌کنین و به یاد داشته باشین که باید با دقت این بازی رو پیش ببرین چون هر اشتباهی میتونه باعث مرگ شما بشه و شما باید توی این بازی به خوبی مراقب خود باشین. حالا بازی به صورت رایگان منتشر شده و به شکل بازی های جنگی هست که خیلی قشنگه و طرفدارای زیادی داره شما هم حتما این بازی خوب رو بازی کنین و از دستش ندین و مطمئنن باشین بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده ای هست.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .