دوتا 3 تاریخ انتشار ، سیستم مورد نیاز و شایعات

در این مقاله به تاریخ انتشار، شایعات و نقل قول هایی که از طرف شرکت استیم (Valve) درباره نسخه سوم بازی دوتا به نام دوتا 3 میپردازیم. بعد از چندین سال از انتشار بازی دوتا 2، بازیکنان این بازی به این فکر افتادند که آیا نسخه سومی وجود خواهد داشت؟

 

بازی دوتا 3 کی منتشر خواهد شد؟

 

تاریخ انتشار بازی دوتا 3

بازی دوتا 2 سه سال پیش در 9 ژوئیه 2013 منتشر شد و اکنون ما مشتاقانه منتظر هستیم تا نسخه بعدی آن عرضه شود. با این حال، به نظر می رسد که تاریخ انتشار Dota 3 به این زودی ها اعلام نخواهد شد، زیرا مطمئنا هیچ کس از تیم در حال توسعه هیچ توضیحی درباره Dota 3 ندارد. اما شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه Dota 3 در سال 2021 اعلام خواهد شد، اما متأسفانه این بیانیه هنوز رسمی نیست.

تاریخ انتشار بازی دوتا 3

 

تریلر بازی دوتا 3

 

انتشار بازی دوتا 3 یک شایعه است؟

شرکت Valve به صورت رسمی اعلام نکرد که بازی به اسم دوتا 3 وجود خواهد داشت. اما در آپریل سال 2020 Epic Games اعلام کرد که تولید کنندگان بازی دوتا 3 قرار است این بازی را در مارکت Epic Games Store قرار دهند. همین موضوغ میتواند دلیلی برای انتشار نسخه سوم بازی دوتا باشد.

شایعاتی درباره تاریخ انتشار بازی دوتا 3

 

گیب نیوول، بنیانگذار شرکت Valve، به طرز وحشیانه ای با انتشار استناد به توسعه دهندگان Dota 3 "پیش پرداخت قبل از ساخت بازی" هنگامی که "در پشت صحنه در مورد چیدمان انحصار در حال مذاکره بودند" ، بیانیه مطبوعاتی برگزار کرد. نیوول گفت: "ما باید به این نوع انحصارها پایان دهیم این برای صنعت خوب نیست. آنچه برای صنعت خوب است انتشار هر بازی به طور مداوم در Steam است، تا پایان زمان به خصوص بازی های ما"

همچنین مهندس شبکه Dota 3 گفت: "من تشخیص می دهم که نصب برخی از لانچر های اضافی برای بعضی از افراد مناسب نیست ،" اما معلوم شد که پول اضافی برای من کاملاً راحت است. "

واضح است که در ساخت بازی دوتا 3 مشکلاتی بین تولید کنندگان و مجریان آن رخ داده، اما چیزی که معلوم نیست این است که آیا این بازی ساخته خواهد شد؟ یا با یک جنجال به پایان بحث ساخت بازی دوتا 3 خواهیم رسید؟

همچنین، در مطبوعات، شخصی از Steam Direct استفاده کرده و یک بازی را در مارکت Steam به نام "Real Dota 3" بارگذاری کرد که در اصل یک ماینر بیت کوین بود، با این حال، Valve بسته به میزان عملکرد خود در حال بررسی ممنوعیت این برنامه است است.

 

سیستم عامل احتمالی مورد نیاز برای بازی دوتا 3

  • CPU: i3 5th Gen
  • RAM: 8 GB
  • OS: Windows 8 or Windows 10
  • Storage: 30 GB
  • GPU: Nvidia GeForce 8600

 

بازی دوتا 3 برای کنسول PlayStation 5

از آنجا که Dota 2 برای مایکروسافت ویندوز ، لینوکس و سیستم عامل X در دسترس است و برای پلی استیشن 4 موجود نیست. ما انتظار داریم تا بازی Dota 3 برای PlayStation 5 در دسترس باشد ، زیرا PS5 چندین بازی ویدیویی MOBA از قبل در آن موجود است.

بازی دوتا به طور کلی با موس و PC اجرا میشد. سوالی که اینجا پیس میاید این است که کاربران چطور میخواهند با دسته کنسول و شوک دوتا 3 را بازی کنند؟ آیا چنین چیزی ممکن است؟

 

آیا دوتا 3 روی کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد؟

 

دیدگاه شما درباره بازی دوتا 3 چیست؟

آیا دوتا 3 در سال 2021 عرضه خواهد شد یا این تنها یک شایعه است؟ چطور ممکن است این بازی بروی کنسول پلی استیشن اجرا شود با بازخورد کاربران روبرو شود؟ 

شما میتوانید دیدگاه خود را با ما در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : Dota2

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .