داستان شخصیت Eddy Gordo در بازی تیکن

ادی گوردو در خانواده ای ثروتمند در برزیل زندگی ممتازی داشت و او در شهر خود همه را دوست داشت و همه چیز بهتر نمی توانست پیش برود. با این حال زندگی او به نوبه خود وحشتناک است. در سن 19 سالگی او از مدرسه به پدر در حال مرگ خود بازگشت. وی به احتمال زیاد به دلیل اینکه در آستانه ضرب و شتم کارتل مواد مخدر محلی قرار داشت به قتل رسید. در حال مرگ پدرش از او خواست تا برای رفتن به زندان اعتبار این جنایت را بگیرد. وی نتیجه گرفت که این تنها مکان امن باقیمانده خواهد بود.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: داستان شخصیت آکوما در بازی تیکن

 

 

داستان زندگی ادی

ادی موافقت کرد و سبک زندگی اسرافش را کنار گذاشت و به زندان رفت. در حالی که در زندان بود ، مدام به فکر انتقام گرفتن از کسانی بود که پدرش را به قتل رسانده بودند. در جریان یک شورش در زندان ، ادی پیرمردی را کشف کرد که می توانست با استفاده از سبک کاپیرا بجنگد. ادی به مدت 8 سال با او تمرین کرد و سرانجام به سبک مبارزاتی بسیار قدرتمند تسلط یافت. هنگامی که از زندان آزاد شد ، وی با هدف جلب توجه امپراتوری مالی میشیما وارد مسابقات King Fist مسابقات تورنمنت 3 شد. ادی امیدوار بود که آنها بتوانند به وی کمک کنند تا افرادی را پیدا کند که پدر خود را به امید انتقام گرفتن از او قتل کرده اند.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: داستان شخصیت Bryan Fury در بازی تیکن

ادی گوردو همچنین به دلیل قول وعده به استاد کاپیرا ، کریستی مونتیرو را نیز آموزش داد. پس از آنکه استادش از زندان آزاد شد ، ادی و کریستی تصمیم گرفت برای پیوستن به مسابقات پادشاه آهنین 5 ، به امید یافتن درمانی برای بیماری پایانی استاد خود ، استفاده کند. اگرچه او در مسابقات 5 مشت King Iron Fist شکست خورد ، اما با برنده جین کازاما صحبت کرد. جین به ازای پیوستن به نیروی Tekken Force جین به او وام نقدی وام داد.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .