معرفی و بررسی Encounter Strike برای اندروید

با سلام خدمت همه بازدیدکنندگان وب سایت توتال گیم ، در این مقاله به معرفی و بررسی بازی Encounter Strike میپردازیم. یکی از مورد انتظارترین بازی های آفلاین که شما مشغول به آن هستید و میتوانید به اندازه کافی از آن لذت ببرید . بازی در مورد کماندو های مخفی است که با تفنگ های اسنایپری مشغول به تیراندازی به سمت همدیگر هستند . بازی پیش رو ساخته کمپانی enjoy.gamestudio.fun می باشد . در ادامه با وب سایت توتال گیم همراه باشید تا این بازی را خدمت همه شما دوستدارن عزیز معرفی کنم.

 

 

سیستم مورد نیاز :

اندروید : 4.4 به بالا

حجم بازی : 53 مگابایت

دسترسی به اینترنت : نیاز ندارد

دسته بندی : نقش آفرینی | اکشن | کماندویی

 

ویژگی :

  • امکان ارتقای سلاح و مهمات
  • استفاده از تفنگ های مخصوص برای هدف گیری
  • وجود مراحل متفاوت و خارق العاده
  • کیفیت خوب سه بعدی و اچ دی

 

گیم پلی :

بازی پیش رو به نام بازی Encounter Strike:Real Commando Secret Mission 2020 یکی از جدیدترین بازی های اندروید 2021 است که هر گیمری را مجذوب به خود خواهد کرد . یک بازی آفلاین شوتر و اکشن در سبک اسنایپر و کماندو که شما در این بازی وظیفه دارید تا با استفاده از تفنگ های مجهز به دوربین با تعیین ارتفاع وشعاع عملا دیگر تک تیرانداز های که بر روی سقف ساختمان ها و مناطق مختلف هستند را با چند تیر به هلاکت برسانید . یادتان باشد که باید به اندازه کافی باید قدرت خود را حفظ کنید و بتوانید دقیق نشانه گیری ها را انجام دهید .

از آنجایی که شما نمیتوانید تک تیراندازه را در جایی به حال خودشان بگذارید . چون ممکن است در هر جایی از بازی تیری به شما اثابت کند و این باعث شود که شما در طول بازی جان خود را از دست بدهید پس باید دقت کنید که در چه مکان و محیطی قرار میگیرد و از این باید هواس خود را دقیقا جمع کنید. تا جایی که دیگر تک تیر اندازه ها و کماندو ها نتوانند به شما آسیب برسانند و شما را از میان بردارند . همه چیز های که شما در این بازی احتیاج دارید . به همین اندازه قابلیت های خود را دارا می باشند .

شما میتوانید در جوخه خود به مبارزه و جنگ با دیگر کماندو ها بپردازید و این به خودی خود چیزی است که در این بازی بسیار قابل مشاهده است. با تیکه بر نوع بازی که از نوع شوتر و تک تیراندازی می باشد . این بازی از آن دسته بازی های است که کنترل نه چندان خوبی بر روی زاویه دید و هدف گیری دارد و شما در بازی چندان نمیتوانید که حریف و دشمنان مقابل خود را پیدا کنید و آنها را با یک یا دو ضربه حتی از میان بردارید . این نشان دهنده یکی از ضعف های این بازی در زمان نبرد و استفاده از تفنگ اسنایپری است .

شما نمیتوانید در زمان و مکان مناسب دیگر کماندو ها را پیدا کنید و این باعث میشود که نتوانید آنها را در تیر رس خود قرار بدهید و آنها با تکان خوردن کار شما را خراب میکنند . از این جهت شما ممکن است چندین تیر بخورید و نتوانید از خود در برابر آنها محافظت کنید . همچنین در پایان بازی پناه یا سنگری نیز وجود نخواهد داشت که بتوانید از آن بهره ببرید.

 

 

گرافیک :

بازی پیش رو Encounter Strike:Real Commando Secret Mission 2020 دارای گرافیک خارق العاده سه بعدی به صورت شفاف و سه بعدی طراحی و ساخته شده است . کاراکتر های بازی نسبتا از مدلسازی خوبی برخودار هستند اما شخصیت پردازی ندارند و به دلیل  عدم وجود داستان برای حرکت و چهره های بازی حرکت خاصی در نظر گرفته نشده که بازی را مقداری خشک و بی بستر کرده است.

کیفیت نورپردازی در این بازی به همان اندازه ی که باید باشد هست و زیاد بر روی آن کار خاصی انجام نشده . در این بازی شما میتوانید که در بیشتر مراحل به اندازه یک کماندو حرفه ای شلیک های موفقی را با گرافیک خیره کننده در اختیار داشته باشید . صحنه های که در بازی طراحی شده اند همگی زیبایی خاصی را به این بازی اضافه کرده اند . و تا جای ممکن خوب به نظر می آیند . همه چیز به خوبی و زیبایی لازم را دارا می باشد . انواع سلاح های پیشرفته از قبیل تفنگ های تک تیرانداز که بر روی آنها دوربین های پیشرفته با دید خوب قرار داده شده است . در این بازی قابل مشاهده است .

 

موسیقی :

در بازی شما با یک موسیقی معمولی طرف هستید که تا حد زیادی کارآمد جلوه نمیکند همچنین این موسیقی در حین بازی کردن وجود نخواهد داشت و جذابیت خاصی به آن نمیدهد. از این رو شما نمیتوانید به آن اندازه که میخواهید از امکانات و زمینه های این بازی بهره ببرید . همین که موسیقی در طول بازی پخش نشود جذابیت لازم را از دست میدهد . اگر یک موسیقی ساده در بازی وجود داشت باز میشد که روی آن حساب باز کرد .

 

صدا گذاری :

در بازی Encounter Strike:Real Commando Secret Mission 2020 صدای گوینده در زمان شلیک کردن و کیل شات کردن به خوبی شنیده میشود . اما جذابیت لازم را ندارد که بتوان از آن به صورت کامل لذت برد . این بازی در زمان عرضه اولیه به همین صورت بوده است . البته که صدا های همچون صدای گلوله با قدرت و ثابت زیادی شلیک میشود و از پتانسل بالایی برخوردار است . شما در این بازی به همان اندازه که میخواهید باید این بازی را در دستان خود نگه دارید . چیزی که شما آن را حس میکنید این است که بازی به همان اندازه که فکرش را کنید از صدا های اسلحه ، گلوله ها و گوینده بهره برده است .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .