معرفی بازی ترسناک Endless Nightmare

خلاصه بازی Endless nighmare

سلام میخوام یه بازی ترسناک برای اندروید رو بهتون معرفی کنم. Endless nightmare یا بازی کابوس بی پایان یک بازی فوق العاده ترسناک و خوش ساخت است. این بازی که از دسته عناوین آرکید هست ولی بر خلاف بقیه بازی های آرکید یه بازی خیلی ترسناک و وحشت ناک است. سازنده این بازی استودیوی هنگ کنگ بوده به اسم 707 Interactive هست که سازنده همچین بازی هایی معرفی شده.

اگر میخواهید این بازی ترسناک رو دانلود کنید اینجا کلیک کنید.

 

داستان ترسناک بازی Endless nightmare

ماجرای راز و رمز دار این بازی غم انگیز و ترسناک و پیچیده خیلی جالب هست. در این بازی شما شخصیتی به اسم James هستین. شما یه افسر پلیس در بازی هستین و یک همسر مهربان و پدر دلسوز برای خانواده خودتون هستین که روز تولد دخترتون وقتی به خونه بر میگردین با یه صحنه وحشتناک و دلخراش مواجه میشین که همسر و دختر شما به طرز وحشتناکی به قتل رسیده اند و همه جای خونه خون آلوده. جیمز یعنی شخصیتی که شما باهاش بازی میکنید با این که شوکه شده بود و باورش نمیشد سریع شروع به گشتن خونه برای پیدا کردن قاتل یا یه سر نخی ولی کم کم متوجه میشه که اوضاع خیلی پیچیده تر از یه قتل ساده هست.

یه سری ماجرا ها و حقایق ترسناکی توسط جیمز پیدا میشه که منجر به یه سری کابوس بی پایان براش میشه. توی این بازی ترسناک  شما باید توی نقش افسر پلیس جیمز این اتفاقات رو پیگیری کنین و با تمرکز و پیگیری کردن سعی کنین قاتل رو پیدا کنین و اونو بکشین.

 

بازی ترسناک Endless nightmare

 

اما شما توی بازی یعنی جیمز متوجه میشه که اتفاقات خیلی ترسناکی داره میوفته که اصلا انسان توش دست نداره. خانوادش هم به دست انسان کشته نشدن بلکه توسط نیروی آکوما یا شیطان این جنایت شکل گرفته. حالا این روح شیطانی که قاتل همسر و فرزند جیمز بوده متوجه حضور شما میشه و برای کشتن شما شروع به گشتن نقطه به نقطه این خونه میکنه.

جیمز هم بعضی موقات متوجه حضور این روح توی خونه میشه ولی تمام این اتفاقات یه تاثیر منفی روی این حادثه پیش آورده که یا کابوسی بی پایان است. یا در حال اتفاق افتادن توی دنیای واقعی هست که یه نفر به شکل ترسناکی به خونه جیمز رفته و این جنایت رو انجام داده. ولی هرچیزی که هست شما باید سعی کنید از دستش فرار کنین چون به راحتی نمیتونین پیداش کنین و اون ممکنه بهتون آسیب بزنه.

 

راهنمای بازی Endless nightmare

کنترل کردن شخصیت اصلی این بازی از جایی شروع میشه که جیمز دوباره موقع خواب یه کابوس وحشتناک میبینه. بیدار میشه و شما باید اینجا خودتون جیمز رو توی بازی کنترل کنین چون دیگه قسمت داستان بازی تمام شده و بقیه ادامه داستان با شماست. شما باید توی این بازی دنبال گشتن سرنخ هایی باشید تا بتونید حقایق رو کشف کنین و بعد از کشف حقایق این مکان نفرین شده رو ترک کنین.

 

راهنمای بازی Endless nightmare

 

ولی آیا این روح بهتون اجازه میده؟ توی این بازی شما میتونید با کنترل های مجازی بازی تو کاملا مشاده کنین و این روح ترسناک خبیث به شکل یه دختر جوان چاقو به دست به سمت شما حمله میکنه. شما برای این که زنده بمانید و اجازه ندین شما رو بکشه. دوتا راه دارین یا این که در نقطه های مختلفی قایم بشین مثل کمد یا زیر تخت یا هر جای دیگه ای که قابل دید نباشین یا سلاح پیدا کنین و به این روح حمله کنین.

این دوتا راه بهترین راه مقابله با این روح هست ولی خوب این روح کشته نمیشه حتی اگه شما اونو بزنید و او به زمین بیوفته دوباره بعد از مدتی زنده میشه و به دنبال شما میاد. خلاصه این بازی ادامه پیدا میکنه تا جایی که شما رمز رو راز هایی دربارش پیدا میکنین که اونو نابود میکنین و دیگه اثری ازش نمیمونه.

 

گرافیک بازی Endless nightmare

از ویژگی های خوب این بازی گرافیک بالا و محیطی کاملا واقعی هست که خیلی عالی و قشنگ طراحی شده. این بازی طرفدار های زیادی داره و محبوبیت خوبی داشته. این بازی رو از دست ندین امیدوارم از بازی کردن این بازی لذت ببرید.

 

گرافیک بازی Endless nightmare

 

نتیجه گیری از این بازی ترسناک اندروید

بازی های ترسناک اغلب داستان های خوبی ندارند. ولی بازی ترسناک Endless nightmare به خوبی توانست داستان خود رو به نمایش بزاره و به یه شاهکار تبدیل بشه. گرافیک این بازی نقش بسیار عظیمی در ترسناک ساختنش داشت. همچنین صدا های ترسناک ساخته شده در این بازی به خوبی حس وحشت رو برای آدم شبیه سازی میکنه.

امیدوارد از این بازی خوشتون بیاد.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .