نگاهی به درآمد سرسام اور اپیک گیمز

 اپیک گیمز یکی از پول ساز ترین و بهترین استدیو  های جهان را در اختیار دارد وبیشتر ثروت را صرفا مدیون فروشگاه اپیک گیمز  بازی فورنایت  بازی‌سازی آنریل انجین است .

این شرکت در سال ۲۰۱۸ به تنهایی از بازی فورنایت ۳ ملیارد دلار سود خالص داشته .

 اپیک گیمز با بکار گیری این بازی اندروید، iOS و سویچ و همچنین امکان تعویض بین پلتفرم ها موج عظیمی از کاربران را به سمت شرکت سوق داد.

 در دسامبر ۲۰۱۸ اپیک گیمز (Epic Games Store) به‌طور رسمی شروع به کار کرد؛

 در شروع کار با انحصاری‌ کردن بعضی بازی‌ها  سروصدای زیادی به پا کرد تاکنون بر اساس اخرین شنیدها ،  در اولین سال شروع درآمد۶۸۰ میلیون دلار ی داشته باشد.

 بهترین کار اپیک گیمز برای جذب مشتری پخش بازی های رایگان بود  تنها در سال اول ۷۳ بازی رایگان در این سرویس قرار داده شد که ارزش مجموع ان ۱۵۰۰ دلار می‌رسید  این بازی ها در مجموع ۲۰۰ میلیون بار دانلود شد؛ 

مدیر عامل اپیک گیمز در مورد یکی از جنجالی ترین اقدامات اپیک گیمز  که شامل انحصاری کردن بازی های پرطرفدار و محبوبی مثل  Auto Chess، Godfall و Predator: Hunting Grounds شد میگویید این تنها راه برای شروع رقابت با غول توزیع دیجیتال (استیم)بود (در ابتدای سال ۲۰۱۹ ۹۰ درصد این بازار در دست این شرکت بوده)ودر در ادامه گفت انحصاری کردن این بازی ها به سازندگان این بازی ها هم کمک میکند.

خوب است بدانید : 

در فروشگاه اپیک گیمز ۱۰۸ میلیون کابر وجود دارد !

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .