گرفتن گیفت کارت استیم رایگان تضمینی | آموزش تصویری

گرفتن گیفت کارت استیم اونم به صورت رایگان ؟! اره چرا که نه ! فیلم نگاه کن ، بازی کن و گیفت کارت رایگان ببر . در اینجا ما به بررسی 3 سایت برای دریافت گیفت کارت رایگان استیم میپردازیم. در این آموزش ما به هک استیم والت نخواهیم پرداخت و فقط روشی برای به دست آوردن گیفت کارت به شما معرفی خواهیم کرد. تمامی این روش ها قانونی بوده و در آموزش گرفتن گیفت کارت رایگان حرکت خاصی انجام نخواهیم داد. در واقع ما در این مقاله به این پرسش پاسخ خواهیم داد : چگونه استیم والت رایگان بگیریم .

 

گیفت کارت استیم چیست ؟

گیفت کارت استیم یک اعتبار فیزیکی یا مجازی است که شامل یک کد 15 رقمی است که با وارد کردن آن شما میتوانید از 1$ تا 100$ استیم والت خود را شارژ کنید.  توجه داشته باشید این کد را در اختیار کسی قرار ندهید چراکه این کد یکبار مصرف بوده و قابل برگشت نیست. گیفت کارت ها با این هدف ساخته شدند تا کاربران بتوانند با امنیت بیشتری به خرید در فضای مجازی مشغول شوند. امروزه وبسایت های بسیاری از گیفت کارت ها استفاده میکنند. سایت هایی که از گیفت کارت استفاده میکنند، عبارت اند از:

 • آمازون (Amazon)
 • گوگل پلی (Google Play)
 • استیم (Steam)
 • اپل (Apple)
 • پلی استیشن (Play Station)

 

شاید این مطلب را نیز دوست داشته باشید: هک استیم والت | چگونه استیم را هک کنیم

 

روش گرفتن گیفت کارت رایگان استیم

روش گرفتن گیفت کارت استیم رایگان به این صورت است که شما در سایت هایی عضو میشوید و شروع به دیدن تبلیغات ، فیلم و یا دانلود برنامه میکنید و یا حتی بازی میکنید . بعد از تمام شدن کار ، به ازای هر فعالیت وبسایت مرجع به شما امتیاز میدهد . شما باید با جمع کردن امتیاز و رفتن به صفحه دریافت گیفت کارت ، گیفت کارت استیم خودتون رو به صورت رایگان بگیرید ! این تسک ها یا ماموریت ها بسیار ساده بوده و بیشتر آنها نظر سنجی است که همه قادر به جواب دادن آنها خواهند بود. اگر مشکلی در جواب دادن این پرسشنامه ها داشتید، میتوانید موضوع آن پرسش را در سایت های myneobuxportal و gptgenies آن را کپی کرده و به راحتی امتیاز بگیرید.

 

در ادامه بیشتر با این روش آشنا خواهیم شد : 

 

سایت دریافت گیفت کارت رایگان استیم 

 • سایت idle-empire برای بازی کردن و گرفتن گیفت کارت رایگان استیم (بازی میکنی و گیفت کارت هدیه میگیری !)
 • سایت csgopoints برای گرفتن بی دردسر گیفت کارت استیم رایگان (فروشگاه اسکین CS:GO برای خرید و ...)
 • سایت clickloot برای دیدن فیلم و دریافت کد گیفت کارت رایگان استیم (فیلم ببین ، بازی کن ، اسکین رایگان بگیر !)
 • سایت gamehag برای بازی کردن و دریافت گیفت کارت رایگان استیم (بازی های آنلاین ، گیفت کارت کار آسان )
 • سایت pointsprizes برای گرفتن گیفت کارت رایگان (استیم ، آمازون ، گوگل ، ایتونز و ...)

 

گرفتن گیفت کارت استیم رایگان از طریق سایت Idle Empire

روش جدید گرفتن گیفت کارت رایگان استیم ، بازی کردن در سایت Idle Empire است . اگر شما CS:GO و Team Fortress 2 بازی میکنید ، میتوانید با جوین شدن در سرور های Idle Emire ، بازی کنید و در هر 1 دقیقه مقداری سکه دریافت کنید ! نیازی نیست در این سرور ها حتما بازی کنید ، میتوانید PC را روشن بگذارید و به کار خودتان برسید تا خودش امتیاز کسب کند ... 

 

گرفتن گیفت کارت رایگان با کسب امتیاز در Idle Empire

 

در ادامه به روش هایی برای کسب امتیاز علاوه بر بازی در سرور های Idle Empire میپردازیم : 

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: سرورهای بانی جامپ سی اس گو

 

1 . کسب امتیاز با شرکت در نظر سنجی و تماشای ویدیو 

در این روش برای گرفتن گیفت رایگان باید کسب امتیاز کنید . به این صورت که با تماشای ویدیو های در نظر گرفته شده و شرکت در نظرسنجی امتیاز کسب میکنید . برای کسب امتیاز به این روش ، ابتدا در سایت ثبت نام میکنیم و سپس از منوی سایت روی گزینه "Earn"  کلیک میکنیم : 

 

گرفتن گیفت کارت رایگان با شرکت در نظرسنجی و تماشای ویدیو در Idle Empire

 

سپس میتوانیم به هر مدل که دوست داریم ، امتیاز به دست بیاریم . 

 

2 . دعوت کاربران و دوستان از طریق لینک رفرال 

روش دیگر برای گرفتن گیفت کارت رایگان استیم ، دعوت دوستان خود به سایت Idle Empire است . در این روش شما دوستان خود را از  طریق لینک های ارجاعی به سایت هدایت میکنید و به شما 50 سکه و به کاربر دعوت شده 500 سکه میدهد . به ازای هر فعالیت آن ها نیز 20% به صورت مادام العمر به حساب شما واریز خواهد شد !

 

گرفتن گیفت کارت رایگان استیم با دعوت کاربران به سایت Idle Empire

اگر شما صاحب یک وبلاگ و یا وبسایت هستید این روش بسیار کارآمد خواهد بود ! 

 

گرفتن گیفت کارت رایگان استیم از سایت Csgopoints

اگر علاقه مند به دریافت استیم والت رایگان استیم از طریق انجام نظرسنجی و دانلود برنامه هستید ، Csgopoints بهترین گزینه برای شماست ! این سایت مشابه سایت قبلی است و شما با استفاده از ماموریت های مشخص و دانلود برنامه میتوانید سکه جمع کنید . تنها تفاوت این سایت با سایت Pointsprizes در خرید اسکین به صورت جداگانه است . شما میتوانید با سکه های خود در فروشگاه Csgopoints اسکین های CS:GO خریداری کنید .

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: آموزش دریافت اسکین رایگان سی اس گو

 

برای بدست آوردن سکه در این سایت شما 3 روش پیش رو دارید : 

 

1 . دانلود برنامه ، تماشای فیلم ، شرکت در نظر سنجی ها

در این روش شما با دانلود برنامه و بازی و تماشای فیلم سکه گرفته و میتوانید اسکین ، گیفت کارت و حتی بیت کوین دریافت کنید ! برای وارد شدن به صفحه کسب سکه در Csgopoints از منوی سایت روی گزینه "Earn Points" کلیک کنید تا به این صفحه ارجاع داده شوید :

پس از وارد شدن به این صفحه میتوانید به هر شکل که دوست دارید سکه جمع کنید و بعد آنها را به گیفت کارت استیم تبدیل کنید .

 

2 . شرکت در Give A Way

در روش شما با شرکت در قرعه کشی به صورت رایگان شانس این را خواهید داشت تا یک اسکین گران قیمت را به تاراج ببرید !  این قرعه کشی ها در سایت Csgopoints با هدف تشویق کاربران به جمع کردن امتیاز در سایت تشکیل شده است .

نمونه ای از قرعه کشی Csgopoints : 

 

3 . دعوت کاربران و دوستان به سایت Csgopoints

در این روش برای گرفتن گیفت کارت رایگان شما باید مانند سایت قبل با استفاده از لینک ارجاعی خود ، کاربران و دوستان خود را به این سایت هدایت کنید . برای استفاده از این روش شما باید از منوی سایت وارد صفحه "Refferals" شده و کد مربوط خود را کپی و بین کاربران شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید . به ازای هر کاربر ارجاع داده شده به سایت ، به شما 10% از هر فعالیت آن کاربر به صورت مادام و العمر خواهد رسید و به کاربر دعوت شده نیز مقداری امتیاز خواهد داد : 

 

دعوت دوستان به csgopoints از طریق لینک

 

سایت گیفت کارت رایگان استیم Clickloot

در سایت clickloot ، شما میتوانید همه نوع گیفت کارت رایگان دریافت کنید. از انواع این گیفت کارت ها میتوان به:گیفت کارت ایتونز ، گیفت کارت پلی استیشن ، گیفت کارت فورنایت و ... اشاره کرد. خب بریم سراغ آموزش دریافت گیفت کارت رایگان استیم.

توی این سایت مثل قبلیا که معرفی کردیم، شما باید امتیاز جمع کنید. حالا این امتیاز هارو چطور جمع کنیم ؟ فیلم نگاه کنید ، بازی کنید ، جایزه بگیرید. این عنوانی است که سایت clickloot به خود اختصاص داده است. البته باید گفت دیدن ویدیو در این سایت به راحتی ممکن نیست. چراکه ایران مثل همیشه فیلتر است و باید از قند شکن استفاده کرد که کاری غیرممکن است. زیرا سایت clickloot اجازه دسترسی به قندشکن نمیدهد. در ادامه با ثبت نام در این سایت آشنا میشویم:

 

سایت گیفت کارت رایگان استیم

 

ثبت نام در سایت clickloot

شما به دو صورت میتونید توی سایت کلیک لوت ثبت نام کنید:

 

1. ثبت نام از طریق ایمیل

توی این روش شما با وارد کردن یک ایمیل معتبر و رمز عبور میتونید توی سایت ثبت نام کنید. 

 

2. ثبت نام از طریق استیم

توی این روش شما با کلیک روی گزینه ثبت نام از طریق استیم به اکانت خودتون وارد میشین.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: آموزش فعالسازی استیم گارد و هک نشدن در استیم

 

1. کسب امتیاز با دیدن فیلم

توی سایت clickloot شما با دیدن فیلم میتونید امتیاز جمع کنید. البته باید گفت این فیلم ها زیاد امتیاز به شما نمیده ولی خوبی که داره اینکه نیاز نیست کار خاصی انجام بدید. کامپیوتر رو رها میکنید و میزارید به حال خودش تا شروع به کسب امتیاز کنه.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: کسب درآمد با نوشتن مطلب درباره بازی های رایانه ای

 

2. کسب امتیاز با انجام دادن تسک

مثل سایت های قبلی با انجام چندین تسک در سایت شما امتیاز دریافت میکنید. منتهی توجه داشته باشید که clickloot برای انجام ماموریت ها 4 قانون گذاشته:

 1. فقط یک حساب ClickLoot به ازای هر آیپی
 2. استفاده از VPN یا DNS عوض کردن ممنوع
 3. استفاده از برنامه های Ad Blocker ممنوع
 4. از اطلاعات فیک یا قلابی استفاده نشود
 
7در صورت رعایت نکردن هر کدام از این قوانین ، اکانت کلیک لوت شما برای همیشه بن خواهد شد. پس از بن شدن شما دیگر قادر به جمع کردن امتیاز نخواهید بود.
 

3. گرفتن امتیاز رایگان با ثبت ایمیل و اکانت استیم

توی قسمت پروفایلتون یه قسمت به اسم Rewards یا جایزه ها وجود داره. روی اون کلیک کنید تا وارد صفحه زیر بشین:

 

سایت گیفت کارت رایگان

 

بعد از وارد شدن به این صفحه ، با تایید کردن ایمیل خودتون میتونید 50 امتیاز دریافت کنید. با دانلود برنامه اندروید Clickloot میتونید 100 امتیاز دیکه هم بگیرید. بعد از اون با عضو شدن در گروه استیم Clickloot میتونید 50 امتیاز دیگه هم بگیرید.

همچنین اگر شما هر روز بتونید 100 امتیاز از طریق تسک ها انجام بدید، سایت به شما 100 امتیاز دیگه هدیه میده و شما یک قدم دیگر به گرفتن گیفت کارت رایگان استیم نزدیک میشوید !

 

گیفت کارت رایگان استیم

 

گرفتن امتیاز از طریق کد رفرال vacerboy

در آخر پروفایل اکانت clickloot ، شما با وارد کردن کد vacerboy میتونید 250 امیتاز دیگه بگیرید. خب تا اینجا ما تونستیم 500 امتیاز بدون هیچ کاری بدست بیاریم.

 

دعوت دوستان و گرفتن گیفت کارت رایگان

با فرستادن کد رفرال خود برای دوستانتان ، آنها 250 سکه رایگان دریافت میکنند و شما نیز 10% از هر امتیازی که آنها در سایت میگیرند را خواهید داشت. اگر شما صاحب یک وبسایت یا وبلاگ در مورد بازی های کامپیوتری هستید، این روش بسیار کارآمد خواهد بود.

 

دریافت گیفت کارت رایگان استیم از سایت clickloot

برای بدست آوردن گیفت کارت رایگان استیم ، باید از توی منوی سایت به قسمت Shop بریم. بعد از اون با کلیک روی Giftcards میتونیم کد گیفت کارت رایگان استیم خودمون رو انتخاب و با استفاده از امتیاز دریافت کنیم. به همین راحتی !

همچنین اگر دوست داشته باشید میتونید از فروشگاه به جای گیفت کارت ، اسکین رایگان csgo بگیرید.

 

سایت گیفت کارت رایگان

 

سایت گیفت کارت رایگان استیم Gamehag

سایت گیفت کارت رایگان استیم Gamehag

سایت بعدی که میشه از اون گیفت کارت رایگان استیم درآورد ، Gamehag  هستش . تو این سایت شما با انجام بازی های آنلاین ، یک سری جم یا الماس سبز رنگ دریافت میکنید. مانند سایت های قبل که معرفی کردیم ، با این الماس ها میتونید گیفت کارت رایگان بگیرید. در ادامه به روش هایی که میتونید از این سایت جم یا الماس دریافت کنید خواهیم پرداخت:

 1. بازی کردن بازی های آنلاین
 2. دعوت دوستان 
 3. انجام تسک و نظرسنجی

 

بازی های آنلاین

در این روش شما بازی های آنلاین رو بازی میکنید و جم دریافت میکنید ، به ازای هر ساعت و یا دقیقه ای که بازی کنید جم بیشتری دریافت میکنید. البته باید گفت امتیاز هر بازی یکسان نیست و سعی کنید بازی هایی که واقعا ارزش صرف زمان دارد را بازی کنید. 

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: جدیدترین بازی های اندروید 2021

 

دعوت دوستان

گیفت کارت رایگان استیم با دعوت دوستان

 

شما میتوانید در قسمت "More +" توی سایت ، کد رفرال خودتون رو مشاهده کنید. این لینک رو کپی کنید و به دوستان خود بدهید. زمانی که دوستان شما در سایت ثبت نام کنند  ،به شما 200 الماس میدهد ! به همین راحتی . اگر شما صاحب یک وبسات یا وبلاگ هستید این روش بسیار به صرفه است.

 

انجام نظرسنجی ها

با انجام یک سری از نظر سنجی ها شما میتونید بیشتر از 5 دلار به قیمت الماس دریافت کنید ! تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اطلاعات ورودی شما باید حقیقی باشد و فیک نباشد. وگرنه شما از سمت سایت مرجع بن خواهید شد. پس لطفا دقت کنید.

 

طریقه دریافت گیفت کارت رایگان از سایت Gamehag

گیفت کارت رایگان استیم از سایت Gamehag

 

اگر به مارکت یا قسمت Shop سایت Gamehag بریم ، توی این قسمت شما میتونید الماس هایی که کسب کردید رو به گیفت کارت رایگان تبدیل کنید ! بسته به جم هایی که کسب کردید روی یک پنل کلیک کنید تا کد گیفت کارت رایگان خودتون رو دریافت کنید.

 

گرفتن گیفت کارت استیم رایگان از طریق سایت Pointsprizes

 

برای گرفتن گیفت کارت رایگان استیم ابتدا توی سایت pointsprizes ایمیل خودمون رو وارد میکنیم و بعد ثبت نام میکنیم . بعد از ثبت نام وارد صفحه داشبورد میشویم . در این صفحه تمامی اطلاعات مربوط امتیاز ها ، کاربرانی که از طریق ما به این سایت ارجاع داده شدند ، لیست فعالیت های انجام شده در سایت ، میزان امتیاز فعلی و امتیاز های مصرف شده رو میتونیم ببینیم :

 

 

در این سایت ما میتونیم به 3 روش امتیاز کسب کنیم :

1 . دانلود برنامه و انجام دادن ماموریت ها 

در این روش برای گرفتن استیم والت رایگان ، شما باید به صفحه Earn points یا کسب امتیاز بروید و از ماموریت های قابل مشاهده یکی را انتخاب کنید و انجام دهید . بعد از انجام دادن این ماموریت ها ، امتیاز آن به داشبورد ناحیه کاربری شما افزوده خواهد شد . 

توجه : به هیچ وجه از قند شکن استفاده نکنید ! شاید برای شما ماموریت های بیشتری بیاورد ، اما در آخر کار که شما میخواهید گیفت کارت استیم خود را دریافت کنید ، شما بن خواهید شد و امتیاز ها از شما سلب میگردد . پس توجه کنید هیچ موقع از قند شکن استفاده نکنید .

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: کسب درآمد با بازی عمو دنی

 

 

2 . استفاده از کوپن ها 

روش دیگر برای کسب امتیاز برای گرفتن گیفت کارت رایگان استیم ، استفاده از کوپن ها است . برای استفاده و دریافت امتیاز از طریف کوپن ها ، به منوی سایت بروید و روی "Use Coupons" کلیک کنید . به صفحه ای مانند شکل زیر ارجاع داده میشوید . در این صفحه روی Redeem Coupons میزنیم و کوپن مربوطه را وارد میکنیم.

 

کوپن های رایگان pointprizes

اگر به دنبال کوپن های رایگان pointprizes هستید ، اینجا کلیک کنید -> (لیست تمامی کوپن های pointprizes) .

در این صورت شما با وارد کردن این کوپن ها و رمز ها به راحتی میتوانید تا سقف 1500 امتیاز جمع کنید ! 

 

 

3 . دعوت کاربران به سایت از طریق لینک

روش دیگری که شما میتوانید با آن امتیاز کسب کنید و صاحب گیفت کارت رایگان استیم خود شوید ، دعوت کاربران و دوستان خود به سایت Pointsprizes است . در این روش شما با فرستادن لینک صفحه خود در سایت Pointsprizes به کاربران دیگر و معرفی آنها ، امتیاز دریافت میکنید . علاوه بر این به ازای هر فعالیت کاربر در سایت 10% از امتیازی که او در سایت میگیرد نیز به شما هم میرسید ! 

برای دریافت لینک خود و اشتراک گذاری آن در صفحات مجازی میتوانید از منوی سایت روی "Refferal Links " کلیک کنید .

 

 

بهترین سایت گیفت کارت رایگان استیم کدام است ؟ 

کدام سایت برای گرفتن گیفت کارت رایگان استیم بهتر بود ؟

 

شاید بدست آوردن گیفت کارت در دنیای امروز کاری پیچیده باشد. اما با استفاده از سایت هایی که در لیست بالا قرار دارند به جرئت میتوان گفت کاری ساده است. در بین سایت هایی که برای گرفتن گیفت کارت رایگان استیم معرفی کردیم کدام سایت بهتر بود ؟ بهترین روش برای گرفتن گیفت کارت رایگان استیم کدام است ؟ اگر سوالی دارید میتونید توی کامنت ها بپرسید . 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : Steam

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .

ashkan gheinagi

سلام من از این سایت استفده می کنم ولی بعد اتمام بازی امتیازم وارد نمیشه چیکار باید بکنم

در تاریخ : 1399/12/11

admin

اگر توی سایت بازی رو انجام دادید و امتیازش رو نگرفتید، کافیه روی دکمه Missing Points توی اون سایت کلیک کنید. تیم پشتیبانیشون نگاه میکنن اگر مشکلی پیش اومده باشه امتیاز هاتون رو برمیگردونن.

در تاریخ : 1399/12/12

7mohammad7

ممنونم از ادمین این سایت که خیلی به فکر مردم کشور عزیز خود است و با پیشنهاد های فوق العاده به مردم کشور خود کمک میکند تا در خرج کردن پول صرفه جویی شود و بتوانند به صورت رایگان کارهای خود را انجام دهند. امیدوارم همیشه ی همیشه ی همیشه ادمین این سایت و خود این سایت همیشه سر پا باشند تا بتوانند به مردم ملت و کشور خود کمک کنند.

در تاریخ : 1400/1/7

admin

خواهش میکنم. هر نوع آموزش دریافت گیفت کارت و سری بازی های پولی استیم رو میتونید توی توتال گیم مطالعه کنید و لذت ببرید!

در تاریخ : 1400/1/7