بازی فراماسونری ما ایلومیناتی هستیم

امروز به معرفی بازی ، ما ایلومیناتی هستیم خواهیم پرداخت. یکی از جدیدترین بازی های اندروید 2021 و همچنین یکی از کم حجم ترین بازی های اندروید میباشد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

معرفی بازی

اگه از کسانی باشین که به تئوری توطئه باور داشته باشین، بدون شک این بازی برای شما جالب و هیجان انگیز خواهد بود!! تئوری توطئه درباره عواملی هست که متاسفانه در حال حاضر توی دنیا، توسط گروهی به نام ایلومیناتی داره انجام میشه البته برای اهدافی که خودشون دارن. کنترل سلبریتی ها، از بین بردن نقش مذهب و دیگر کارهایی که معتقدان به تئوری توطئه بهش باور دارن. توی این بازی اما شما با ابعاد متفاوتی با کارهای این گروه آشنا خواهید شد. به شخصه وقتی داشتم بازی میکردم از چیزهایی که توی بازی دیدم نزدیک بود شاخ دربیارم.

 

بازی ما ایلومناتی هستیم

 

داستان بازی ما ایلومیناتی هستم

 داستان بازی ما ایلومیناتی هستیم از این قراره که شما توی نقش رهبر این گروه هستین، و باید با افزایش پیروان خودتون سلطه خودتون رو در دنیا بیشتر و بیشتر کنید. در بازی اما تصاویر زیادی از نقشه ها و کارهایی که این گروه توی دنیا انجام دادن خواهید دید. نقشه هایی مثه انداختن باور زمین تخت بین مردم، شبیه سازی انسان، کنترل کمپانی های بسیار بزرگ و خیلی چیزهای دیگه که باید حتما خودتون ببینید.

امیدوارم از این بازی لذت ببرید، نوشتن این پست به این معنی نیست که ما همه ی این قضایا رو تایید می کنیم، اما اگه حتی یه درصد چنین گروهی وجود داشته باشه بهتره با دید باز و آنالیز اونا و کارهاشون، بهتر بشناسیمشون.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : بررسی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .