نقد و بررسی بازی Ghost of tsushima

اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده و جذاب برای پلی استیشن 4 هستید ،پیشنهاد میکنم این بازی را انجام دهید.


در اواخر قرن سیزدهم ، امپراتوری مغول در طول مبارزات انتخاباتی خود برای فتح شرق ، تمام ملل را هدر داده است. جزیره تسوشیما تمام چیزهایی است که بین سرزمین اصلی ژاپن و ناوگان تهاجم مغول مستقر است که توسط ژنرال بی رحمانه و حیله گر ، خوتون خان به رهبری است. در پی آتش سوزی این جزیره در اثر موج اول حمله مغول ، جین ساکای جنگجو سامورایی به عنوان یکی از آخرین اعضای بازمانده قبیله خود ایستاده است.

او مصمم است كه هر كاری را كه انجام می دهد ، به هر قیمتی ، برای محافظت از مردم خود و بازپس گیری خانه خود انجام دهد. او باید سنت هایی را که او را به عنوان یک جنگجو شکل داده است کنار بگذارید تا مسیری جدید ، مسیر ارواح را به دست بیاورد و برای آزادی Tsushima یک جنگ غیر متعارف بگذارد.

در سال 1274 منتشر شد و بازی Ghost of Tsushima شما را تحت كنترل جین ساكای قرار می دهد  ، تنها سامورایی برای زنده ماندن از یك حملۀ وحشیانه از یك تبهه مغول متجاوز ، به رهبری Khotun Khan ، نوه Ghengis قرار می دهد. جزیره Tsushima توسط مهاجمان ویران شده است - مزارع در حال سوختن هستند ، اجساد در سراسر حومه شهر پخش می شوند ، راهزنان از دفاع های حریف روستاها استفاده می کنند و لرد شیمورا (عموی جین و فرماندار جزیره) دستگیر شده اند. به عنوان جین ، این وظیفه شماست که یک دسته از متحدین را به خدمت بگیرید تا مغول ها را مجبور به عقب نشینی کنید ، و هم از آموزش سامورایی و هم از خفاش های نینجا مانند خود برای انجام جنگ چریکی علیه متجاوزان استفاده کنید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .