معرفی بازی Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint یک بازی بسیار هیجان انگیز و تفنگی است که برای سیستم ps4 منتشر شده است.

بازی کاملاً برجسته دنیای Auroa را می توان به صورت انفرادی و یا در کنار دوستان جانبی با بهترین های Ghost Recon در بهترین حالت در کلاس پرش بدون درز در تعاون بررسی کرد. هیچ محدودیتی در مورد اینکه چه زمانی هم تیمی ها می توانند به شما بپیوندند وجود ندارد و تمام پیشرفت ها در تیم ملی حفظ می شود.

گرگ ها را در داستان اصلی قرار دهید یا ائروآ را با هم گشت و گذار کنید تا فعالیت های جانبی متنوعی را که دنیای آزاد ارائه کرده است ، به انجام برسانید. Ghost Recon Breakpoint همچنین دارای چند نفره رقابتی PvP خواهد بود که تیم شما می تواند مهارت های خود را در برابر سایر Ghosts در حالت های کوتاه بازی با اکشن بالا تست کند.

 

این بازی پیشرفت هایی داشته که منحصر به فرد شما و شخصیت ماندگار شما در تمام حالت ها و فعالیت های بازی خواهد بود. این که آیا همه چیزهایی که به دست آورده اید یا به صورت انفرادی ، تعاونی یا چند نفره بازی می کنید ، در پیشرفت شخصیت شما نقش دارد. تمام سفارشی سازی های کاربردی و آرایشی بیش از این به شما امکان می دهد که راه خود را بازی کنید.

 

 

 

ویژگی های جدید !!!

تجربه عالی مهارت های خود را در حالت Immersive جدید امتحان کنید یا وقتی Ghost Experience در 24 مارس راه اندازی می شود ، راه خود را برای بازی ایجاد کنید! درست وقتی که بازی را بوت می کنید ، می توانید از دو گزینه از پیش تعیین شده انتخاب کرده یا ترکیب خود را بسازید. شما قادر خواهید بود از میان انواع تنظیمات درخواست شده در جامعه ، مانند مدیریت استقامت ، ترمیم سلامت ، تنظیمات جدید HUD و موارد دیگر ، انتخاب کنید!

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .