معرفی و بررسی God Of War 2018 برای Playstation

با سلام خدمت همه ی بازدیدکنندگان وب سایت توتال گیم در این مقاله به بررسی بازی God Of War 4 2018 یا خدای جنگ میپردازیم . این بازی توسط شرکت SIE Santa Monica Studio ساخته و طراحی شده است . خود این شرکت پیش زمینه بزرگی در طراحی و تولید بازی های ویدئویی مخصوص کنسول های از جمله Playstaion دارد . همچنین  God Of War 2018 توسط شرکتی دیگری به نام Sony Interactive Entertainment در بر روی نسخه های قدرتمند DVD  برای فروش و عرضه در سرتاسر جهان برای عرضه شدن قرار گرفته است . این مجموعه بازی بزرگ که از بزرگترین بازی های رایانه ی تاریخ برای کنسول ها نام برده میشود نسخه هشتم از سری بازی های God Of War می باشد . نسخه 4 دنبال کننده نسخه سوم این بازی به نام God Of War 3 می باشد . بازی همانند نسخه های قبل تری که بسیار محبوب بوده در مورد داستانی های با یک ریشه دیگر از اِسکاندیناوی شروع میگردد . در نسخه های قبلی بازی در مورد اساطیر یونانی روایت شده است . به همین دلیل تیم توسعه دهنده برای تجربه دنیایی جدیدتر برای گیمر ها در نسخه 2018 این بازی تصمیم بر این کار گرفتند .

شخصیت اصلی داستان  کریتوس که از جوانی خود عبور کرده حال دارای پسری است . حال او در زندگی این پسر نقش یک محافظ و مربی جنگی را بر عهده دارد . و در طی روندی که در داستان شروع میشود و ادامه پیدا میکند به این پسر در داستان ها و معما ها یاری می رساند .در این بازی 6 قلمرو از 9 قلمرو برای شما آزاد است که میتوانید در سرزمینه اسکاندیناوی به گشت و گذار بپردازید .

امتیازات بازی :

بسیاری از وب سایت های معتبر در زمینه بازی های رایانه و کنسول ها به این بازی نمرات بسیاری ارزشمندی را تقدیم کرده اند .

وب سایت Gamespot به این بازی از نمره 10 نمره 10 را داده است .

وب سایت IGN  نیز به این بازی نمره 10 را از 10 نمره داده است .

وب سایت محصولات فرهنگی و منتقدین آمریکا به نام Metratic به این بازی نمره 94 از 100 را داده است .

شخصیت های بازی :

کریتوس :

این شخصیت فرزند زئوس و یک مبارز قدرتمند از سرزمین اسپارتا است و به دلیل تکنیک های جنگی و هوش سرشار اش به خدای جنگ تبدیل میشود . آنقدر انسان بی رحمی است و از خشونت از او میبارد که این لقب را برای او برگزیده اند . پس از اینکه کریتوس به سرزمین میدگارد (یا سرزمین انسان ها) باز میگردد و با شخصیت که فای نام دارد همان همسرش رو به رو میشود .

 

خدای جنگ به دلیل محبوبیت بسیاری که در زمینه های : گیم پلی | گرافیک |  اساطیر و شخصیت ها | داستان | موسیقی | جلوه های تصویری | جلوه های صوتی |  نوع رواتی داستانی به دست آورده . بسیار در سطح جهان معروف است .

این بازی تنها در 3 روز از اولین عرضه آن بر روی نسخه DVD  با فروش فوق العاده 3/1 میلیون نسخه همراه بوده است همچنین در 1 ماه اول توانست از مرز 10 میلیون نسخه در سر تا سر جهان نیز عبور کند . این اتفاقات در تاریخ بازی سازی بی سابقه می باشد . یادتان باشد که ما در مورد بازی های کنسول های چون Playstion  صحبت میکنیم نه در مورد صنعت موسیقی . اغلب بازی های که برای رایانه های شخصی و یا کنسول های بازی ساخته میشوند فروش و موفقیت زیادی را کسب نخواهند کرد و معدود بازی های هستند که به چنین فروشی دست پیدا میکنند . همچنین بازی Uncharted 4 یکی دیگر از محبوب ترین بازی نیز در مقام دوم قرار گرفته است که در ادامه مقاله های دیگر در موردش بحث و بررسی انجام خواهد شد .

گیم پلی :

این بازی از برترین و مشهورترین بازی های کنسولی است . بازی های کنسولی برای هیچ گیمری بد نخواهند بود حداقل چیزی بهتر از بازی کردن با موبایل یا رایانه شخصی هستند . گیم پلی بازی بسیار روان و در خور ستایش است . شما همیشه در حال جنگ نیستید و یا همیشه در سکوت به سر نمیرید . بلکه همه ی این اجز به خوبی با هم مخلوط شده اند تا بهترین بازی تاریخ را بسازند . صحنه های جنگی  و راویت های ویدئویی این بازی مانند یک بازی و چند فیلم سینمایی است . آنقدر این بازی بر بستر قدرتمندی ساخته شده که هر گیمری را به ستایش وا میدارد . بازی از لحاظ نوع روایت دوبله و ساختار داستان گویی و اساطیر بزرگ جنگی به بهترین شیوه مجموعه بندی شده است .

گرافیک :

  گرافیک این بازی بسیار خارق العاده طراحی شده است . شخصیت های بازی از نظر مدل و استخوان بندی و طبیع بودن بسیار دقیق شبیه سازی و رندر شده اند . همه چیز بازی از نظر جلوه های تصویری ، افکت ها ، مه ، باران ، آتش و دیگر چیزی های شما از جمله شب و روز در این بازی میبیند . همگی با زحمت بسیار زیاد و استفاده از بزرگترین تکلنوژی های موجود بهره برداری شده است . بازی طبیعی تر بودن شخصیت کریتوس از قابلیت موشن کپچر استفاده شده است . موشن کپچر یا Mution Capture  قابلیتی است که انسانی واقعی لباسی را میپوشد و با استفاده از یکی سری از حس گر های که به لباس او چسبیده اند مشغول به اجرای نقش و نبرد های شخصیت بازی میشود . از این طریق همه ای اینها در سیستم کامپیوتر بر روی مدل اصلی پیاده سازی و ظبط میشود .

 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .