معرفی بازی هیجان انگیز GTA V

معرفی بازی

بازی GTA V یکی از بازی های خیلی زیبای GTA هست که طرفداران بسیار زیادی رو به خودش جذب کرده. این بازی هم برای کامپیوتر ارائه شده هم برای کنسول هایی مثل PS4 ساخته شده. این بازی یکی از بازی های اکشن و ماجراجویی بسیار زیبا در جهان شناخته شده.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: رمزها و کد تقلب بازی GTA V

سال انتشار بازی

این بازی در سال 2015 برای کامپیوتر منتشر شد. سبک این بازی یه سبک یک نفره هست و سه شخصیت داره که در شهر سن آندریاس یکی از ایالات های کالیفرنیا هست. این بازی به صورت آزادانه بهت اجازه میده هر کاری که بخوای توی شهر انجام بدی و محدودیتی نداری. این یکی از پنجمین بازی های gta هست که تا به امروز طرفدارای خیلی زیادی داشته و میشه گفت هنوز هم در حال افزایشه.

شخصیت های بازی 

بازی 3 شخصیت داره که هر کدوم رو بخواید میتونید سوئیچ کنید و باهاش کار کنین. این بازی ماموریت های بسیار زیادی داره و خیلی از ماموریت های این بازی برای بازیکنانش خیلی جالب و قشنگه. توی این بازی با وجود مراحل خیلی زیاد هر بار با چیز های جدید تری مواجه میشین و کم کم داستان بازی رو متوجه میشین. این بازی همونطور که 3 شخصیت داره توی بعضی از ماموریت ها ماموریت با هر سه شخص به پایان میرسه. در بازی شما اگه مرتکب جرمی بشین مامورای پلیس دنبال شما میان و ستاره دار میشید و پلیس ها مدام دنبال شما هستن و شما باید برای این که از مأمورا خلاص بشین باید از دید پلیس مخفی بمونین تا ستاره های شما کم بشه و پلیس ها دنبال شما نیان.

امکانات بازی

این بازی انواع ماشین ها رو داره از ماشین های مورد استفاده مردم گرفته تا ماشین های مسابقه و آمبولانس و آتش نشانی و ماشین های پلیس و موتور های زیادی داره در بازی. هلیکوپتر و هواپیما در بازی هست و حتی صفینه های فضایی در آسمون بازی هستن و حتی شما میتونید وارد مریخ هم بشید با شخصیت بازی و طرفند خاصی داره این کار. بازی انواع اسلحه ها رو داره و کم نداره از لحاظ اسلحه و دارای کد تقلب یا رمز هست که مثلا میتونید رمزی بزنین که تیر شما بی نهایت بشه یا جونتون بی نهایت بشه.

گرافیک بالای بازی 

همونجوری که این بازی از گرافیک و کیفیت بالایی برخوردار هست نیازمند یک سیستم قوی هم برای اجرا هست و نصب بازی خیلی سخته که باید کسی که بلد هست نصب کنه. صدا و گرافیک خیلی خوبی داره و داستان جذاب و دیدنی داره این بازی و شما در یک دنیای باز بدون محدودیت هستین و در یک کشور خیلی بزرگ هستین. این بازی قابلیت بازی کردن آنلاین رو داره و برای بازیکنانش جذابه و بعد از gta 5 و gta ای وی این بازی جی تی ا وی خیلی جذاب تر اون بازی های قبلی جی تی ا هست. 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .